انیمه ناروتو: قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی چه کسی است؟
1%
  • 0/10

انیمه ناروتو: قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی چه کسی است؟

منفورترین گروه نینجاها

انیمه ناروتو: قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی چه کسی است؟ ۳۴ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

این سوال که قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی کیست سال‌های بسیاری ذهن طرفداران انیمه ناروتو را درگیر خود کرده است. از آنجایی که این گروه تحت فرمان چند رهبر متفاوت بوده است، اعضای آن با چالش‌های گوناگونی مواجه شده‌اند، اما همچنان از آن‌ها به عنوان منفورترین گروه نینجاها یاد می‌شود. 

انیمه ناروتو به نویسندگی  ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimoto) به عنوان یکی از محبوب و بهترین انیمه‌های تاریخ شناخته می‌شود. این انیمه همچنین موفق شده است در کنار انیمه‌های وان پیس و بلیچ به جمع سه انیمه بزرگ شونن بپیوندد. در طول داستان این مجموعه، شخصیت اصلی، ناروتو به مقابله با حریف‌های گوناگون بسیاری می‌پردازد که به عنوان یکی از خطرناک‌ترین آن‌ها می‌توان به گروه آکاتسوکی اشاره کرد. گروه آکاتسوکی از شینوبی‌های متفاوت با قدرت‌های خاصی تشکیل شده است. در حالی که برخی از این اعضا نسبت به رهبر گروه قدرتمندتر خطاب می‌شوند، اما تنها جهت منافع خود به این گروه می‌پیوندند.  به طور مثال می‌توان به ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha) اشاره کرد؛ او در حالی که از رهبر گروه، پین (Pain) قوی‌تر است اما تنها جهت پوشش خود و مواظبت از ساسوکه (Sasuke) به گروه آکاتسوکی پیوست. اما در نهایت چه کسی می‌تواند قوی‌ترین عضو آکاتسوکی باشد؟ آیا این شخص می‌تواند پین، استاد رینگان باشد؟ یا اوبیتو، فردی که جهان را جهت انتقام خود تغییر داد؟

بررسی اعضای گروه آکاتسوکی

آکاتسوکی سازمانی مملو از شینوبی‌های با استعداد و خطرناک دور از دهکده‌های پنهان است، که برای اولین‌بار توسط یاهیکو (Yahiko) و دو دوست خود، کونان (Konan) و ناگاتو اوزوماکی (Nagato Uzumaki) تاسیس شد. در حالی که از او به عنوان قدرتمندترین عضو آکاتسوکی یاد نمی‌شود اما  همچنان به عنوان اولین رهبر این گروه خطرناک، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. 

یاهیکو این سازمان را جهت یافتن مکانی امن برای خود او و دوستانش، تاسیس کرد. اما متاسفانه نقشه‌های او به خوبی پیش نرفت؛ ناگاتو تحت فشارهای دانزو (Hanzo) و هانزو (Danzo) مجبور به قتل یاهیکو شد. پس از رخ دادن این اتفاق، ناگاتو با کمک رینگان به قدرتمندترین عضو آکاتسوکی در طول داستان انیمه ناروتو تبدیل شد.

پس از مرگ یاهیکو، ناگاتو بدن او را به یکی از زیردستان خود تبدیل و با کمک تزریق چاکرای خود به او، یاهیکو را زنده کرد و او را پین نامید. می‌توان گفت، آکاتسوکی عصر طلایی خود را تحت فرمان پین و ناگاتو گذراند. پس از وقوع این اتفاقات، ناگاتو از طریق پین به جمع‌آوری اعضای جدید و خطرناک پرداخت.

ایتاچی اوچیها می‌تواند قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی باشد

ایتاچی اوچیها به عنوان قدرتمندترین فرد در قبیله اوچیها، همانطور که ذکر شد جهت منافع شخصی خود به گروه آکاتسوکی می‌پیوندد. با توجه به قابلیت‌های ایتاچی که از چشمان و شارینگان او نشات می‌گیرد، می‌تواند قدرتمندترین عضو در گروه آکاتسوکی باشد. در کنار ایتاچی، شخصیت‌های پر قدرت دیگری نیز وجود دارند که نمی‌توان از آ‌ن‌ها غافل شد، مانند هیدان (Hidan)، کاکوزو (Kakuzu)، کیسامه (Kisame) و اوبیتو (Obito). اما وجود تمام این تفاسیر، تقریبا هیچ‌کدام از آن‌ها قابلیت مقایسه شدن با اوبیتو، همکار قدیمی دیدارا (Didara) را ندارند. هنگامی که ناگاتو به دست ناروتو کشته می‌شود، رهبری او سقوط کرده و تعدادی از اعضای آکاتسوکی نیز زمین‌گیر می‌شوند. اما پس از این اتفاق آکاتسوکی به پایان خود نمی‌رسد، بلکه اوبیتو رهبری این گروه را به عهده می‌گیرد. 

 پس از پین، اوبیتو رهبر آکاتسوکی می‌شود

پس از اینکه پین و ناگاتو می‌میرند، اوبیتو به دزدیدن رینگان ناگاتو از بدن مرده آن می‌پردازد، سپس رهبریت آکاتسوکی را به عهده می‌گیرد. در این زمان، تنها سه عضو از این گروه باقی مانده است؛ کیسامه، زتسو سیاه و زتسو سفید (White and Black Zetsu). همچنین، این گروه، آخرین گروه آکاتسوکی در انیمه ناروتو به شمار می‌آید. حال پس از مرگ ایتاچی، اوبیتو با توجه به اینکه می‌تواند از رینگان و شارینگان در شش حالت خود استفاده کند، قدرتمندترین عضو آکاتسوکی محسوب می‌شود. در نهایت، اوبیتو به دست کاگویا اوتسوتسوکی (Kaguya otsutsuki) کشته می‌شود و به این سازمان خطرناک خاتمه می‌دهد. 

منفورترین عضو آکاتسوکی چه کسی است؟

برخی از تماشاگران با این سوال رو به رو می‌شوند که خطرناک‌ترین عضو از گروه آکاتسوکی در انیمه ناروتو چه کسی می‌تواند باشد. طی مبارزات، اوبیتو، ناگاتو و ایتاچی در یک سطح به مبارزه می‌پردازند. اما در میان این شخصیت‌ها، اوبیتو اوچیها می‌تواند منفور عضو آکاتسوکی باشد. اوبیتو  در حالی رینگان خود را از دست داده بود، همچنان می‌توانست بخشی از قدرت‌های آن را به کار ببرد که این موضوع او را به شخصیتی خطرناک در میان دیگر کاراکترها تبدیل می‌کند. 

اوبیتو و ایتاچی در یک سطح از قدرت هستند

با وجود اینکه اوبیتو تاکنون شانس مبارزه با ایتاچی را به دست نیاورده است، نمی‌توان به طور قطع اوبیتو را به عنوان قدرتمندترین عضو گروه آکاتسوکی خطاب کرد. بنابراین، اوبیتو و ایتاچی رقابتی تنگاتنگ را به وجود آورده‌اند. البته، این موضوع نیز ناگفته نماند که ایتاچی و اوبیتو عضو خطرناک‌ترین قبیله در انیمه ناروتو و دهکده پنهان برگ هستند. قبلیه‌ای که تمام جهان از قدرت آن‌ می‌ترسند و به همین سبب همیشه به محدود کردن آ‌ن‌ها می‌پردازند. پس با وجود این تفاسیر، ایتاچی و اوبیتو می‌توانند در حالی که در یک سطح از قدرت هستند، به عنوان قدرتمندترین عضو از گروه آکاتسوکی شناخته شوند. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments