برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه
1%
 • 0/10

محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه

شخصیت‌هایی که روابط خواهرانه را جذاب جلوه می‌دهند

محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه ۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ انیمه کپی لینک

خواهرها می‌توانند به عنوان قوی‌ترین پشتوانه برای یک فرد حضور پیدا کنند. این افراد دوست‌داشتنی علاوه بر انجام وظیفه به عنوان یک خواهر می‌توانند به عنوان یک مادر مهربان و دلسوز و یک دوست باوفا در کنار خانواده خود از آن‌ها حمایت کنند. دنیای انیمه نیز خواهران دوست‌داشتنی و محبوب بسیاری را در خود جای داده است. آیا بهتری خواهر ها در دنیای انیمه را می‌شناسید؟

گاهی اوقات پشت برخی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای یک فرد حمایت کننده وجود دارد، و این افراد می‌توانند خواهر آن‌ها باشند. اهمیتی ندارد رابطه آن‌‌ها خونی یا غیر خونی باشد، این شخصیت‌ها تحت هر شرایطی سعی می‌کنند از برادر یا خواهر قهرمان خود حمایت کنند و به عنوان پشتوانه او ظاهر شوند. این موضوع می‌تواند در شرایط خاص معکوس نیز عمل کند؛ هنگامی که این خواهر ها در انیمه با موقعیت‌های خطرناک روبرو می‌شوند همواره در انتظار قهرمان داستان صبر می‌کنند و او را به عنوان فرشته نگهبان خود می‌بینند. در ادامه این مطلب با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که قرار است به معرفی و بررسی مواردی از محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه بپردازیم.

ماکی زنین

 • انیمه: جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen)
 • نخستین حضور: فصل ۱، قسمت ۵
 • سن: ۱۶

ماکی زنین (Maki Zenin) و خواهر او، مای زنین (Mai) رابطه پیچیده و وحشتناکی با یکدیگر دارند، و این موضوع از سوابق خانوادگی آن‌ها نشات می‌گیرد. با این حال، ماکی به عنوان یک خواهر بزرگ‌تر به دانش‌آموزان کوچک‌تر از خود اهمیت می‌دهد و سعی می‌کند آن‌ها را در شرایط سخت یاری کند تا به افراد قوی‌تری تبدیل شوند. این ویژگی ماکی باعث می‌شود از او به عنوان یکی از محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه یاد شود، حتی با وجود اینکه رابطه خوبی با خواهر خونی خود ندارد. دانش‌آموزان سال پایین‌تر او را به عنوان الگوی خود قبول دارند، و سعی می‌کنند از گفته‌های ماکی سرپیچی نکنند، که ازجمله این دانش‌آموزان می‌توان به نوبارا کوگیساکی (Nobara Kugisaki) اشاره کرد.

کوهاکو

 • انیمه: دکتر استون (Dr. Stone)
 • نخستین حضور: فصل ۱، قسمت ۶
 • سن: ۱۸

کوهاکو (Kohaku)، خواهر کوچک روری (Ruri) یکی از شخصیت‌های محوری انیمه دکتر استون است. ممکن است کوهاکو شخصیت خشنی به نظر برسد، اما در نهایت به عنوان پشتوانه‌ای دلیر برای خواهر خود ظاهر می‌شود. او حتی حاضر شد برای نجات خواهر خود از ازدواج اجباری، در یک مسابقه به شدت سخت شرکت کند. کوهاکو ارزش امنیت روری را بالاتر از امنیت خودش قرار می‌دهد، و سعی دارد تحت هر شرایطی از او مواظبت کند. بنابراین بدیهی است از او به عنوان یکی از محبوب‌ترین خواهر ها در انیمه یاد شود.

میکاسا آکرمن

 • انیمه: حمله به تایتان (Attack On Titan)
 • نخستین حضور: فصل ۱، قسمت ۱
 • سن: ۱۹

به سختی می‌توان گفت رابطه ارن (Eren) و میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) چه چیزی خطاب می‌شود، اما با این حال میکاسا همیشه به عنوان خواهری مسئولیت پذیر در کنار ارن ظاهر می‌شود و برای کمک به او از هیچ فرصتی غفلت نمی‌کند. به حدی سلامت ارن برای میکاسا مهم است که او را به خود ترجیح می‌دهد. ارن کسی بود که به میکاسا گفت برای بقا باید به جنگیدن بپردازد، و این موضوع باعث شد در ادامه مجموعه حمله به تایتان، میکاسا بکوشد تا به بهترین سرباز بشریت جهت محافظت از ارن تبدیل شود. میکاسا، ارن و آرمین (Armin) را به چشم خانواده خود می‌بیند. این گروه از زمان کودکی در کنار یکدیگر بزرگ شده‌اند و در شرایط سخت از همدیگر حمایت می‌کردند. با وجود این تفسیر، میکاسا آکرمن نیز می‌تواند به عنوان یکی از بهترین خواهر ها در دنیای انیمه و شخصیت‌های این لیست افزوده شود.

 آلوکا زولدیک

 • انیمه: شکارچی شکارچی (Hunter X Hunter)
 • نخستین حضور: قسمت ۱۳۸
 • سن: ۱۱

یکی دیگر از جوان‌ترین اعضای خانواده زولدیک، آلوکا زولدیک (Alluka Zoldyck) به عنوان خواهری دوست‌داشتنی در انیمه شکارچی شکارچی به ایفای نقش می‌پردازد. همانطور که می‌دانید خانواده زولدیک مملو از شخصیت‌های عجیب و گاه خطرناک است، اما وجود آلوکا در این خانواده باعث به وجود آمدن یک تحول بزرگ شده است. آلوکا نسبت به برادر خود، کیلوا (Killua) احساس مسئولیت پذیر می‌کند و سعی دارد او را حمایت کند و به عنوان طرفدار شماره یک کیلوا ظاهر شود. در حالی که دیگران فکر می‌کنند آلوکا خالی از هرگونه احساسی است، او به برادر خود عشق می‌ورزد و به عنوان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین خواهر های موجود در دنیای انیمه به شمار می‌آید.

یور فورجر

 • انیمه: خانواده جاسوس (Spy X Family)
 • نخستین حضور: فصل ۱، قسمت ۲
 • سن: ۲۷

همانطور که می‌دانید، یور فورجر (Yor Forger) یک  قاتل و مبارز قوی است، اما از صمیم قلب خود برای خانواده‌اش ارزش قائل است. او برای محافظت از برادر کوچک خود، یوری (Yuri) به گروه گاردن (یک گروه تشکیل شده از قاتلان) پیوست. یور نه تنها به عنوان یک خواهر بلکه به عنوان یک مادر دلسوز و دوستی مهربان در کنار یوری زندگی می‌کرد و سختی‌های زندگی را برای محافظت از برادر کوچک خود به جان خرید. زمانی که یوری بیمار بود، یور برای جمع‌آوری گیاهان به جنگل رفت، زنبورها او را نیش زدند و در نهایت مجبور شد یک گراز را بکشت. اگرچه شغل او تاریک و خونین است، اما یوری از خانواده خود محافظت می‌کند و آن‌ها را با تمام وجود دوست دارد.

سائکو تاناکا

 • انیمه: هایکیو (Haikyuu!!)
 • نخستین حضور: فصل ۲، قسمت ۲
 • سن: ۲۷

سائکو تاناکا (Saeko Tanaka) نیز مانند برادر کوچک خود، ریونوسوکه (Ryunosuke) از شخصیتی خشن، پر سرو صدا همچنین با اعتماد به نفس برخوردار است. در حالی که ممکن است نحوه عشق ورزیدن سائکو به برادر کوچک خود خشن به نظر برسد، اما او حاضر است تحت هر شرایطی به حمایت از او بپردازد. سائکو و ریونوسوکه رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و این موضوع باعث می‌شود در مواقع سخت روی کمک همدیگر حساب باز کنند. در طول انیمه هایکیو، سائکو با درخواست ریونوسکه به کاگیاما (Kageyama) و هیناتا (Hinata) کمک کرد تا به موقع به مسابقه برسند. او همچنین هنگام مسابقات جدی تیم کاراسونو برای تشویق برادر خود حضور می‌یابد و به او انرژی می‌دهد. با وجود این تفاسیر، سائکو نیز جزوی از بهترین و البته محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه است.

فیومی تودوروکی

 • انیمه: آکادمی قهرمان من (My Hero Academia)
 • نخستین حضور: فصل ۲ قسمت ۱۲
 • سن: ۲۳

خانواده تودوروکی از شش نفر تشکیل شده است که به دلیل پدر و مادری بی‌مسئولیت کودکان این خانواده با چالش‌های بسیاری مواجه شده‌اند. دختر بزرگ این خانواده یعنی فیومی تودوروکی (Fuyumi Todoroki) فردی است که سعی دارد اعضای خانواده را دور یکدیگر جمع کند و از نهایت تلاش خود برای سر به راه کردن برادرهای خانواده استفاده می‌کند. او سعی دارد برادران خود را نصیحت کند تا با پدر خود کنار بیایند اما به آن‌ها اجبار نمی‌کند چرا که می‌داند هرکسی سرنوشت خود را دنبال خواهد کرد. با توجه به اراده و عزمی قوی در کنار شخصیتی دلسوز، فیومی به لیست محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه اضافه می‌شود.

ساکی هاناجیما

 • انیمه: سبد میوه (Fruits Basket)
 • نخستین حضور: فصل ۱، قسمت ۱
 • سن: ۱۶

ساکی هاناجیما (Saki Hanajima) شخصیتی عجیب غریب با نیروهای ماورا الطبیعی است، و در خانواده‌ای دوست‌داشتنی بزرگ شده است. او یک برادر کوچک‌تر دارد که با توجه به شباهت‌های بسیار آن‌ها، گاهی اوقات دوقلو خطاب می‌شوند در حالی که مگومی (Megumi) از ساکی کوچک‌تر است. خانواده هاناجیما محیطی گرم و سرشار از عشق را در کنار یکدیگر ساخته‌اند، و در شرایط سخت روی کمک یکدیگر حساب باز می‌کنند. به همین سبب، ساکی نیز حاضر است هر کاری را برای خوشحالی خانواده‌اش انجام دهد. البته ناگفته نماند که ساکی به عنوان یک دوست نیز در مقابل هوندا (Honda) و آریسا (Arisa) مانند یک خواهر عمل کرده و از آن‌ها حمایت می‌کند.

نزوکو کامادو

انیمه: شیطان کش (Demon Slayer)

نخستین حضور: فصل۱، قسمت۱

سن: ۱۴

نزوکو کامادو (Nezuko Kamado) یکی از محبوب‌ترین خواهر ها در دنیای انیمه است و طرفداران بسیاری را از شروع انیمه شیطان کش به خود جذب کرده است. حتی با اینکه به یک شیطان تبدیل شده است و نمی‌تواند حرف بزند اما همچنان به برادر خود اهمیت می‌دهد و سعی دارد سلامت او را تضمین کند. البته ناگفته نماند که تانجیرو (Tanjiro) برادر نزوکو نیز به عنوان یکی از مهربان‌ترین شخصیت‌های موجود شناخته می‌شود و ارزش بسیاری برای خواهر خود قائل است. به لطف تکنیک اوروکوداکی (Urokodaki)، نزوکو انرژی مورد نیاز خود را به عنوان یک شیطان از طریق خوابیدن تامین می‌کند، و از این جهت حاضر نمی‌شود از انسان‌ها تغذیه کند. با اینکه او هویت انسانی خود را از دست داده است اما همچنان به انسان‌ها اهمیت می‌دهد و برای نجات آن‌ها با کمک تانجیرو به مقابله در برابر دیگر شیاطین می‌پردازد. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments