آیا شخصیت های مهربان انیمه‌ای را می‌شناسید؟
1%
  • 10/10

آیا شخصیت های مهربان انیمه‌ای را می‌شناسید؟

قهرمانانی با مهر و محبت!

آیا شخصیت های مهربان انیمه‌ای را می‌شناسید؟ ۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

شخصیت های مهربان انیمه مواردی استثنایی هستند که به خود اجازه می‌دهند وجودی سرشار از عشق داشته باشند، و با توجه به این موضوع همیشه سعی دارند دیگران را از مهربانی خود دریغ نکنند. 

دنیای انیمه شخصیت‌های اصلی مختلفی را برای ارائه کردن دارد که هر کدام از آن‌ها به نحوی نسبت به دیگر شخصیت‌ها تمایزی را به وجود می‌آورند. امروزه تعداد شخصیت های مهربان انیمه‌ای بیشتر شده است و حتی برخی از آن‌ها به عنوان کاراکتر نقش اول به مخاطبان معرفی می‌شوند. این شخصیت‌ها وظیفه خود را در عشق ورزیدن به دیگران می‌دانند، و همواره سعی می‌کنند بدون تبعیض به افراد مختلف اهمیت بدهند. این شخصیت‌های مهربان در همه حال مراقب افراد مورد علاقه خود هستند و تحت هر شرایطی از آن‌ها در برابر خطرات حفاظت می‌کنند. با رسانه سرگرمی همراه شوید، چرا که قرار است در ادامه این مطلب به معرفی ۱۰ مورد از شخصیت های مهربان انیمه‌ای که امروزه توجه تماشاگران بسیاری را به خود جلب کرده‌اند، بپردازیم.

۱۰. ایتادوری یوجی

انیمه Jujutsu Kisen

ایتادوری یوجی (Yuji Itadori) به عنوان یکی از شخصیت های مهربان انیمه Jujutsu Kisen در قالب شخصیت اصلی به تماشاگران معرفی شده است. ایتادوری همیشه به دوستان خود اهمیت می‌دهد، و همواره خود را در حفظ جان افراد بی‌گناه مسئول می‌داند. با توجه به آخرین حرف‌های پدربزرگ ایتادوری، او همیشه به دنبال راهی برای  نجات و حفاظت از افراد مختلف می‌گردد. اما بنا به موقعیت این شخصیت، گاهی اوقات نجات همه افراد برای او امکان ندارد، و به دلیل این موضوع ایتادوری خود را سرزنش می‌کند. 

۹. تانجیرو کامادو

انیمه Demon Slayer

تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) در ابتدای انیمه Demon Slayer به عنوان تنها مرد خانواده‌‌ در کنار خواهران، برادران و مادر خود زندگی می‌کند. شرایط برای تانجیرو به سختی می‌گذرد، چرا که مسئولیت اعضای خانواده بر دوش او واقع شده است، و تانجیرو باید برای رفاه و تامین غذای آن‌ها به صورت خستگی‌ناپذیر کار کند. با این حال، یک روز اعضای خانواده کامادو توسط یک شیطان مورد حمله قرار می‌گیرند، و تنها خواهر بزرگ آن‌ها، نزوکو (Nezuko) زنده می‌ماند. تانجیرو پس از این حادثه امید خود را از دست نداد روی نجات نزوکو متمرکز شد. تانجیرو همیشه مراقب رفتار خود است، و سعی می‌کند گستاخانه عمل نکند. او حتی به دشمنان شیطانی خود نیز اهمیت می‌دهد، و به آن‌ها محبت می‌ورزد. 

۸. میتسومی ایواکورا

انیمه Skip and Loafer

میتسومی ایواکورا (Mitsumi Iwakura) یک دختر ساده دبیرستانی است که رویای تبدیل شدن به یک سیاستمدار را در سر دارد. این هدف او را به سخت‌کوشی سوق می‌دهد، اما این موضوع بدان معنا نیست که او هرگز وقت خالی برای تفریح کردن را نداشته باشد. میتسومی شخصیتی اجتماعی دارد، همانطور که مناسب یک سیاستمدار است، و به همین ترتیب به راحتی می‌تواند دوستانی با پیشینه‌های مختلف پیدا کند. به عنوان موردی دیگر از شخصیت های مهربان انیمه‌‌ای، میتسومی معتقد است هیچ‌کس را نباید از روی ظاهر قضاوت کرد، و همه لیاقت دوست داشته شدن را دارند. او نهایت تلاش خود را می‌کند تا به یک دانش آموز نمونه و بهترین دوست حمایت کننده تبدیل شود.

۷. هیمورو

انیمه The Ice Guy and His Cool Female Colleague

هیمورو (Himuro) بر خلاف دیگر شخصیت های مهربان انیمه‌ای از قابلیتی عجیب و متضاد خصلت خود برخوردار است؛ او در شرایط بغرنج یا هنگامی که عصبی است قدرت روح برفی خود را فعال می‌کند، و محیط اطراف را به جایی مانند قطب یخ‌زده تبدیل می‌کند. با این حال، هیمورو شخصیتی خونگرم و مهربان دارد، و همواره به دنبال راهی برای جلب توجه همکار زیبای خود، فویوتسوکی (Fuyutsuki) می‌گردد. با توجه به قابلیت خطرناک هیمورو، او همیشه سعی می‌کند در مقابل دیگران محتاطانه رفتار کند، و این موضوع به تنهایی شخصیت مهربان او را آشکار می‌سازد. 

۶. یوکی ایتوسه

انیمه A Sign of Affection

یوکه ایتوسه (Yuki Itose) به عنوان موردی دیگر از شخصیت های مهربان انیمه‌ای در این لیست قرار می‌گیرد. یوکی ناشنوا است اما اجازه نمی‌دهد این ناتوانی سد راه او شود. او همواره به دنبال راهی برای تجربه مسیرهای جدید می‌گردد. شخصیت سخت‌کوش یوکی باعث می‌شود او به یک کاراکتر دوست داشتنی تبدیل شود. ماجراهایی بر حسب علاقه یوکی نسبت به هم‌کلاسی خود ایتسوئومی ناگی (Itsuomi Nagi) روند این انیمه را جالب و تماشایی‌تر می‌کند. در حالی که پخش این مجموعه به اتمام نرسیده است، یوکی به عنوان شخصیت اولی دوست داشتنی و مهربان، خود را در دل تماشاگران بسیاری جای داده است. 

۵. آنیا فورجر

انیمه Spy x Family

آنیا فورجر (Anya Forger) دختر دوست داشتنی یک خانواده تقلبی است که قابلیت تله‌پاتی دارد. آنیا از این قابلیت برای کمک به دیگران، مخصوصاً پدر و مادر جاسوس و قاتل خود استفاده می‌کند. با این حال، او تحت هر شرایطی سعی می‌کند چیزی در مورد هویت واقعی خود و دیگران فاش نکند. آنیا به عنوان یک دختر کوچک، بزرگ‌تر از سن خود عمل می‌کند، و همواره به دنبال راهی برای کمک به والدین خود می‌گردد، گرچه اعمال او همیشه نتیجه خوبی را به همراه ندارد. او همچنین نسبت به دوستانش محافظه‌کار کار است و اهمیت بسیاری به آن‌ها می‌دهد. این خصوصیات باعث می‌شود تا آنیا به عنوان موردی از شخصیت های مهربان انیمه‌ای خود را در دل تماشاگران جای دهد. 

۴. هیتوهیتو تادانو

انیمه Komi Can’t Communicate

هیتوهیتو تادانو (Hitohito Tadano) یک دانش آموز دبیرستانی ساده است. او متوجه یکی از همکلاس‌های خود، شوکو کومی (Shoko Komi) که در برقراری ارتباط و صحبت کردن مشکل دارد می‌شود، و در ادامه برای کمک او می‌شتابد. تادانو سعی می‌کند در تمام شرایط قدم به قدم کومی را حمایت کند و پشتوانه او باشد، و حتی پس از هر موفقیت کومی را مورد تشویق قرار دهد. هیتوهیتو تادانو کاراکتری آرام و دوست داشتنی دارد که او را به یکی از شخصیت های مهربان انیمه‌ای تبدیل کرده است. 

۳. ماکوتو تاچیبانا

انیمه Free!

ماکوتو تاچیبانا (Makoto Tachibana) یکی از کاپیتان‌های باشگاه شنا ایواتوبی است. او‌ علی‌رغم موقعیت رهبری خود، نگرش مثبت و تقریباً ثابتی برای کمک به هم تیمی‌های خود دارد. ماکوتو شخصیتی دلسوز دارد، و تحت هر شرایطی به کمک دوستان خود می‌شتابد. در یکی از قسمت‌های این مجموعه، هنگامی که می‌بیند ری ریوگازاکی (Rei Ryugazaki) حین شنا در تاریکی به مشکل برمی‌خورد، در حالی که خود او از تاریکی می‌ترسد، به کمک دوستش می‌پردازد. با توجه به این تفاسیر، ماکوتو نیز به عنوان موردی دیگر از شخصیت های مهربان انیمه‌ای در این لیست قرار می‌گیرد. 

۲. تاکئو گودا

انیمه My love story!!

تاکئو گودا (Takeo Gouda) قلب بزرگی دارد که وظیفه آن را در عشق ورزیدن به دیگران می‌داند. اما متاسفانه هنگامی که صحبتی در مورد عشق به میان می‌آید، تاکئو همیشه خوش شناس نیست. تاکئو پس از آشنایی با رینکو یاماتو (Rinko Yamato) معنی جدیدی از عشق ورزیدن را می‌فهمد. رابطه او با یاماتو به درستی پیش نمی‌رود، اما با این وجود نیز تاکئو هر چیزی که سد راه او شده است را می‌بخشد. تاکئو یک کاراکتر جوانمرد است، او جان و بدن خود را در قبال محافظت از دیگران به خطر می‌اندازد، و تنها به حفاظت کردن از دیگران اهمیت می‌دهد. 

۱. توهرو هوندا

انیمه Fruits Basket

 توهرو هوندا (Tohru Honda) مهربان‌ و دلسوزترین شخصیت انیمه‌ای به شمار می‌آید. او دلیل وجود داشتن خود را در عشق ورزیدن به دیگران، بدون توجه به لیاقت آن‌ها، می‌داند. به این ترتیب، طبیعت توهرو در دوست داشتن همه افراد متشکل شده از دوستان و دشمنان او است. توهرو بیش از حد به دیگران اهمیت می‌دهد، او حتی برای اینکه باعث رنج خانواده خود نشود تصمیم می‌گیرد اوقاتی را زیر چادر سپری کند. رفتار توهرو باعث می‌شود افراد بسیاری تحت تاثیر اعمال او قرار بگیرند، و در برخی شرایط نیز عاشق او شوند. او از ظاهری زیبا و دوست داشتنی نیز برخوردار است، که پسندیدن توهرو را راحت‌تر می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments