بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس
1%
  • 0/10

بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس

لحظاتی خنده‌دار با خانواده فورجر

بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس ۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

انیمه خانواده جاسوس یک اثر زیبا و در عین حال آرامش‌بخش در میان دیگر انیمه‌های خشن و تاریک هم نسل خود، محسوب می‌شود. شما کدام یک از سکانس‌های این انیمه را می‌پسندید؟

انیمه و مانگا خانواده جاسوس، بامزه و خنده داره‌ترین لحظه‌های انیمه‌های جدید را در خود جای داده است. انیمه خانواده جاسوس برای اولین‌بار در آوریل ۲۰۲۲ منتشر شد، و بلافاصله تعداد بسیاری از مخاطبان شیفته خانواده فورجر شدند. هر کدام از اعضای خانواده فورجر یک راز مخصوص به خود را از دیگران پنهان می‌کنند، و این موضوع باعث شده است لحظات جذاب و تماشایی را در انیمه به ارمغان آورده‌اند.

لوید (Loid) جاسوسی با استعداد، یور (Yor) قاتلی خطرناک و آنیا (Ania)، دختر این خانواده از قابلیت تله‌پاتی برخوردار است، حتی سگ آن‌ها نیز می‌تواند آینده را پیش‌بینی کند. این افراد خانواده‌ای تقلبی را تشکیل داده‌اند که با استفاده از آن به اهداف خود برسند. با این حال، همیشه نمی‌توانند قابلیت‌های خود را پنهان نگه دارند، و گاهی اوقات با اقدام‌های سهل‌انگارانه، هویت خود را فاش می‌کنند، که این موضوع جذابیت داستان را بیشتر می‌کند‌. با رسانه سرگرمی همراه باشید تا در ادامه این مطلب به بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس اشاره کنیم.

۱۰. آنیا عشق خود را نسبت به کره بادام زمینی اعلام می‌کند

فصل اول، قسمت ۱

ابراز علاقه آنیا نسبت به کره بادام زمینی یکی از بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس را رقم می‌زد. در اولین قسمت این مجموعه، آنیا برای معرفی خود از جمله ” نام من آنیا است. من عاشق کره بادام زمینی هستم، اما هویج دوست ندارم!” استفاده کرد، و به همین سبب لحظه بامزه‌ای را برای به دست آوردن قلب تماشاگران در اولین حضور خود، می‌سازد. در قسمت ۱۲ فصل اول، آنیا به یک فرد دردسرساز تبدیل شده، و خرابکاری می‌کند، اما سپس با تنبیه لوید مواجه می‌شود. در ادامه لوید با کره بادام زمینی او را خوشحال می‌کند‌. ماجراهای بامزه آنیا و علاقه او نسبت به کره بادام زمینی به صورت متعددی به نمایش گذاشته شده است. او حتی سگ خانواده را “کره بادام زمینی” خطاب می‌کند. این ویژگی و رفتار آنیا باعث می‌شود پس از هر بار ظاهر شدن، مخاطبان را به لبخند زدن وادار کند. این موضوع که آنیا همیشه کره بادام زمینی با خود حمل می‌کند، دلیل دیگری است که باعث می‌شود بامزه و دوست داشتنی بودن او ثابت شود.

۹. آنیا به سریال تلویزیونی جنگ‌های جاسوسی ساخته شده توسط لوید توهین می‌کند

والیوم ۱۲، فصل ۶۸.۱

در این فصل، لوید راه‌های مختلفی را برای موفقیت آنیا در آکادمی ادن انجام می‌دهد. آنیا که به تازگی در یکی از آزمون‌های این آکادمی شکست خورده است، تصمیم می‌گیرد به نصیحت‌های لوید گوش فرا دهد. لوید برای جلب توجه آنیا و کمک کردن او در یادگیری درس‌، یک برنامه ساختگی برگرفته از مجموعه تلویزیونی مورد علاقه آنیا به نام جنگ‌های جاسوسی، با همراهی شریک خود، فرانکی (Franky) می‌سازد، اما در نهایت با شکستی بزرگ رو به رو می‌شوند. نتیجه زحمت‌ آن‌ها سکانسی بامزه را با توجه به واکنش آنیا، به ارمغان می‌آورد. آنیا با لحنی کاملا جدی برنامه لوید را اشغال خطاب می‌کند. این فصل خنده دار از مانگا خانواده جاسوس، فعلا در قالب انیمه به اقتباس نرسیده است، اما مطمئناً شایسته جایگاهی در لیست بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس‌، است. این صحنه کمدی به دلیل ارائه شخصیت بی‌پروا و صادق آنیا، سکانسی بامزه و دیدنی محسوب می‌شود. 

۸. آنیا صحنه‌ای از جنگ‌های جاسوسی را بازسازی می‌کند

فصل اول، قسمت ۵

در این قسمت، آنیا باید نقش یک شخصیت را در برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود، جنگ‌های جاسوسی، ایفا کند. خانواده فورجر به دلیل نتیجه آزمون ورودی آنیا به آکادمی ادن تحت استرس بسیار بودند، اما در نهایت متوجه شدند نتیجه آزمون او موفقیت آمیز بوده است. به عنوان پاداش آنیا به دلیل تلاش‌های سخت خود در درس خواندن، لوید و فرانکی تصمیم می‌گیرند یکی از صحنه‌های مورد علاقه آنیا در سریال جنگ‌های جاسوسی را بازسازی کنند. در این بازسازی، لوید، فرانکی و یور به نقش آفرینی در قالب شخصیت‌های متفاوتی می‌پردازند، که جذابیت این قسمت را افزایش می‌دهد. آن‌ها حتی برای قدردانی از زحمات آنیا، یک قلعه را اجاره می‌کنند که این بازسازی بیشترین حد شباهت را نسبت به مجموعه اصلی جنگ‌های جاسوسی داشته باشد. به عنوان یکی از خنده‌دارترین صحنه‌های این قسمت می‌توان به مبارزه یور در برابر لوید اشاره کرد. یور در این صحنه در حالی که کاملا هوشیار نیست، سوگند می‌خورد از آنیا در برابر ربوده شدن محافظت کند، و به همین سبب به مبارزه‌ای خطرناک اما تماشایی، در مقابل لوید می‌پردازد. 

۷. یور و فیونا در مقابل یکدیگر برای مسابقه تنیس می‌ایستند

فصل اول، قسمت ۲۳

فیونا فراست (Fiona Frost) معروف به نایت فال، یکی از شرکای لوید محسوب می‌شود. او همچنین به لوید علاقه‌مند است و تلاش می‌کند تا او را از یور بدزدد. در قسمت ۲۳ فصل اول انیمه خانواده جاسوس‌، یور در مقابل فیونا برای شروع مسابقه تنیس‌ می‌ایستد، و مهارت‌های تنیس خود را به نمایش می‌گذارد. اگرچه فیونا در مسابقه تنیس فوق‌العاده به نظر می‌رسید، اما تشویق‌های خانواده فورجر موجب شد تا یور به برنده اصلی این مبارزه تبدیل شود. این مسابقه باعث شد تا فیونا با ناراحتی شکست خود را در بازی تنیس و به دست آوردن لوید، قبول کند. صحنه مبارزه آن‌ها در نهایت اغراق طراحی شده است، و جنگیدن آن‌ها به دلیل به دست آوردن لوید به جذابیت و طنز آمیز بود این قسمت افزوده است. از طرفی دیگر، نگرانی آنیا پس از پی بردن به هدف اصلی فیونا، و در ادامه واکنش‌های او سکانسی دیدنی و خنده‌داری را به ارمغان می‌آورد. 

۶. یوری، لوید و یور را به اثبات علاقه آن‌ها نسبت به یکدیگر مجبور می‌کند

فصل اول، قسمت ۸

این قسمت یکی از استرس‌زا ترین لحظه‌های خانواده فورجر را پوشش می‌دهد. یوری (Yuri) برادر بیش از حد محافظ یور، این خانواده را تحت فشار قرار می‌دهد تا به اثبات علاقه آن‌‌ها نسبت به یکدیگر بپردازند. یوری همچنین یکی از اعضای پلیس مخفی است، و این موضوع لوید و یور را در تنگنای بیشتری قرار می‌دهد. لوید و یور مجبور می‌شوند راجع به عشق خود توضیح دهند، اما یوری آن‌ها را باور نمی‌کند، و در نتیجه این نمایش طنز آمیز ادامه پیدا می‌کند. از طرفی، در این قسمت جو معذب کننده‌ای را برگرفته از اعمال ناجور این زوج تقلبی، تماشا و حس می‌کنیم. در حالی که لوید با خونسردی و آهستگی عمل می‌کرد، یور در عصبی‌ترین حالت ممکن به سر می‌برد، که این سکانس باعث می‌شود تا تضاد بین دو شخصیت مذکور به خوبی نمایش داده شود.

۵. یور جنبه ترسناک خود را هنگامی که آنیا در خطر است، فاش می‌کند

فصل اول، قسمت ۱۴

قسمت ۱۴ فصل اول انیمه خانواده جاسوس جدیت و پتانسیل یور در حفاظت کردن از آنیا در نقش یک مادر را نمایش می‌دهد. آنیا توسط یک گروه تروریستی دزدیده می‌شود، و یور بلافاصله بعد از پی بردن به این موضوع، هویت واقعی خود را فاش کرده و در قالب یک قاتل وحشتناک و بسیار قوی به نجات آنیا می‌پردازد. او باعث ترسیدن افراد بسیاری شد، حتی با این وجود که آن‌ها مردم عادی بودند، و برخی از آن‌ها را متهم خطاب کرد. غرایز غیر طبیعی و پر قدرت یور باعث می‌شود هرکسی به خود اجازه دست کم گرفتن او را ندهد، و از طرفی این موضوع موجب نگرانی و ترسیدن آنیا نیز می‌شود. یور کاملا در حالت دفاع قرار می‌گیرد و با کسی شوخی ندارد، مجموع این سکانس‌ها قسمتی هیجان‌انگیز و جذاب را به وجود می‌آورد. هیچ‌کس در نگاه اول انتظار ندارد یور با شخصیتی شیرین و مهربان اینگونه در مبارزه مهارت‌های باورنکردنی داشته باشد. با این حال، یور با اثبات قدرت خود در قالب یک قاتل، قسمت ۱۴ را به یکی از بهترین قسمت‌های انیمه خانواده جاسوس تبدیل کرده است. 

۴. جاسوس سپیده‌دم به طرز خنده‌داری در تغییر نمرات آزمون شکست می‌خورد

فصل اول، قسمت ۱۸

سپیده‌دم (Daybreakجاسوس بی استعداد و ضعیف، ماموریتی مشابه جاسوس با استعداد و قوی، لوید، در تغییر نمرات دانش آموزان آکادمی ادن دارد. لوید نمره آنیا را جهت بهبود شرایط درسی و موفقیت او تغییر می‌دهد، در حالی که سپیده‌دم وظیفه دارد سطح نمرات برادران دزموند (Desmond) را کاهش دهد. اما تفاوت این دو جاسوس در نحوه عمل آن‌ها است، لوید با زبردستی و مهارت ماموریت خود را انجام می‌دهد، اما بالعکس، سپیده‌دم در انجام ساده‌ترین کارها نیز شکست می‌خورد، و همواره با مشکلاتی بسیاری رو به رو می‌شود. بنابراین، لوید مجبور می‌شود پس از هر خرابکاری سپیده‌دم، نشانه‌های به جای مانده از او را پاک کند، و این موضوع باعث می‌شود ماموریت به کندترین حالت ممکن پیش برود. قسمت ۱۸ فصل اول انیمه خانواده جاسوس، سکانس‌های سرگرم کننده و در عین حال هیجان‌انگیزی را برای ارائه دارد، چرا که سپیده‌دم خود را به عنوان رقیب لوید ‌می‌بیند، اما در شکست دادن او به عنوان حریف با شکست بزرگی بیش مواجه نمی‌شود. سپیده‌دم تقریبا این ماموریت را برای خود و لوید سخت و طاقت فرسا می‌کند، و در ادامه عصبی شدن لوید را به همراه دارد. فعالیت‌هایی تشکیل شده از رقابت و گاهی اوقات همکاری دو جاسوس مذکور باعث شده است تا این قسمت، یکی از بهترین سکانس‌های انیمه خانواده جاسوس را دربرگیرد.

۳. یور قطعاً یک آشپز افتضاح است

فصل اول، قسمت ۱۶

عملکرد ضعیف یور در پخت غذا، موضوعی است که در انیمه خانواده جاسوس همواره در حال ذکر شدن است. در قسمت ۱۶ فصل اول، یور تصمیم می‌گیرد با کمک همکار خود، کامیلا (Camilla)، روی مهارت آشپزی تمرکز کند، تا بتواند غذایی خوشمزه را برای خانواده فورجر تهیه کند. البته تمرین او در آشپزی تمرینی عادی محسوب نمی‌شود، و دردسرهای بسیاری را به همراه دارد. اولین تلاش یور با شکست رو به رو شد، اما یوری با امتحان کردن طعم آن، با خوشحالی از دستپخت خواهر خود استقبال کرد، در حالی که دیگران به سختی می‌توانستند طعم غذا را تحمل کنند. این استقبال برگرفته از محبت و علاقه یوری نسبت به خواهر بزرگتر او، یور، است. اما یور تسلیم نشد، و همچنان به تلاش کردن ادامه می‌دهد، که البته تلاش‌های بیشتر او با خرابکاری‌های بیشتری نیز مواجه می‌شود. او با کمک کامیلا به یادگیری نکات آشپزی می‌پردازد. یور در سرانجام تلاش‌های خود، موفق به پخت غذایی نسبتاً خوب می‌شود، که پس از تلاش‌ و پشتکار بسیاری که به خرج داده است، نتیجه‌ای قابل قبول تلقی می‌شود. آنیا و لوید با خوردن این غذا رضایت خود را نشان می‌دهند، و این موضوع باعث خوشحالی یور می‌شود. 

۲. باند فورجر به مامور پنگوئن‌ حسادت می‌کند

فصل اول، قسمت ۲۱

باند (Bond) سگ خانواده فورجر محسوب می‌شود، که به شدت نسبت به آنیا وابستگی دارد. از طرفی، مامور پنگوئن، عروسک مورد علاقه آنیا است و آنیا نیز نسبت به این عروسک وابستگی بسیاری دارد. این وابستگی موجب می‌شود باند نسبت به مامور پنگوئن احساس حسادت کند، و برای از بین بردن آن نقشه کشی کند. یک روز، باند دور از چشم آنیا به اتاق او می‌رود، سپس مامور پنگوئن را تکه تکه می‌کند، اما مدتی بعد از این خرابکاری از عمل خود پشیمان می‌شود. لوید بعد از پی بردن به این ماجرا، تکه‌های مامور پنگوئن را بهم متصل کرده و می‌دوزد. اما حتی با وجود درست شدن مامور پنگوئن، باند عذاب وجدان دارد و نسبت به واکنش آنیا نگران است. اما با توجه به قلب مهربان آنیا، باند را می‌بخشد و دلیل کار او را درک می‌کند. در نهایت، صلح بین باند و مامور پنگوئن به نشانه‌ی دست دادن به یکدیگر، اثبات می‌شود. حسادت باند به یک شی بی‌جان، اهمیت او را نسبت به آنیا نشان می‌دهد، در حالی که وجود این صحنه‌ها، قسمتی سرگرم کننده و خنده‌دار را به وجود آورده است. 

۱. آنیا یک گزارش گمراه کننده خنده‌دار راجع به شغل لوید تهیه می‌کند

فصل اول، قسمت ۲۰

قسمت ۲۰ فصل اول انیمه خانواده جاسوس مشکلات لوید و دو هویت او را به خوبی به نمایش می‌گذارد. قضیه از آن‌جایی شروع می‌شود که آنیا از طرف مدرسه باید یک گزارش راجع به شغل‌ها تهیه کند، و سپس به ارائه آن در کلاس درس خود بپردازد. برای تهیه این گزارش، آنیا به همراه لوید به بیمارستان برلینت می‌روند تا از محیط و حرفه پزشکان اطلاعات کسب کنند. اما در این بین مشکلاتی بر اساس کنترل دو هویت لوید پیش می‌آید، چرا که اگر او به بهترین شکل ممکن نیز به مخفی نگه‌داشتن دو هویت خود بپردازد، همچنان با توجه به قدرت تله‌پاتی آنیا، موضوعی دردسرساز می‌شود. با این حال، با توجه به دید کودکانه آنیا، تصاویری خنده‌دار و غیر جدی را در محیط بیمارستان می‌بیند، و در ادامه منجر به اتفاقاتی می‌شود، که آنیا در نوشتن تمامی آن‌ها به عنوان گزارش خود کوتاهی نمی‌کند. در نهایت، زمان ارائه گزارش فرا می‌رسد، و نتیجه زحمات آنیا با یک فاجعه مواجه می‌شود؛ آنیا در بین مقالات خود ذکر می‌کند، لوید با پزشکان درگیر شده است. در حالی که این رویداد واقعی نیست، و تنها برگرفته از دیدگاه کودکانه آنیا است. در مجموع، این قسمت نیز به عنوان یکی از بهترین و خنده‌دار ترین قسمت‌های انیمه خانواده جاسوس به این لیست افزوده می‌شود. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments