معرفی بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده
1%
  • 0/10

معرفی بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده

کارکترهایی که دلیل موفقیت بی سابقه انیمه جاسوس و خانواده‌اند.

معرفی بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده ۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

بدون شک، انیمه جاسوس و خانواده (Spy x Family) شخصیت‌های منحصر به فرد و محبوب زیادی را در خود جای داده است؛ اما با وجود همه این‌ها، به طور قطع شخصیت‌هایی نیز وجود دارند که موفق به جذب طرفداران بیشتری در بین بینندگان خود در سراسر جهان شده‌اند؛ بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده می‌پردازیم.

کارکترهای دوست داشتنی و داستان انیمه Spy x Family به قدری جذاب و مسحورکننده بود که تنها در مدت زمان بسیار کمی توانست طرفدارن زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. این انیمه بر اساس مانگای تاتسویا اندو (Tatsuya Endo)، با همین نام، ساخته شده است. فصل اول این انیمه با استقبال زیادی از سوی بینندگان مواجه شد و به همین خاطر نیز، با وجود اینکه مدت زمان زیادی هم از پایان آن نگذشته بود، ساخت فصل دوم آن نیز به همراه یک فیلم، تایید شد. اگرچه نمی‌توان از این واقعیت که داستان انیمه خود بسیار دیدنی بود چشم پوشی کرد، اما با این حال، شخصیت‌های داستان نقش پررنگی در موفقیت این داستان داشتند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده می‌پردازیم.

Bond

در داستان انیمه جاسوس و خانواده، کارکتر باند (Bond)، سگ خانواده فورگر است. این کارکتر دوست داشتنی قبل از پیوستن به خانواده فورگر، تحت آزمایش‌های زیادی قرار گرفته بود و به همین خاطر نیز اکنون توانایی دیدن آینده را پیدا کرده است. اگرچه او بر توانایی‌های خود هیچ کنترلی ندارد، اما با این حال، در موقعیت‌های زیادی توانسته است خود را به خوبی ثابت کند. این سگ، به طور کلی، کارکتری بسیار مهربان است که به خاطر شیطنت‌های کوچکی که انجام می‌دهد، به یکی از بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده تبدیل شده است.

Becky Blackbell

کارکتر بکی بلک‌بل (Becky Blackbell) از آنجایی که دختر رئیس صنایع تولیدی بلک‌بل است، یکی از شخصیت‌های بسیار مهم انیمه جاسوس و خانواده به شمار می‌رود. برخلاف بسیاری از بچه‌هایی که در خانواده‌های ثروتمند بزرگ شده‌اند، او برای پول اهمیت خاصی قائل نیست. این کارکتر خود بر این باور است که از اطرافیانش داناتر است و به همین خاطر نیز در مسائل مختلف زیادی به کارکتر آنیا (Anya) مشاوره می‌دهد. به علاوه، او در مقایسه با بچه‌های دیگر بهتر نیز رفتار می‌کند و توانایی ایستادگی در برابر بی‌عدالتی را هم دارد.

Yuri Briar

کارکتر یوری (Yuri) به طور معمول به عنوان یک شخصیت سرد و حسابگر ظاهر می‌شود، اما او زمانی که در کنار خواهرش حضور پیدا می‌کند، به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کند. این کارکتر، بسیار با استعداد است و توانایی این را نیز دارد که در مدت زمان کوتاهی رشدی چشمگیر داشته باشد. کارکتر یوری برای خواهرش ارزش بسیار زیادی قائل است و تا حدودی هم نسبت به او حساس است. او به خاطر رفتارهای باثباتی که از خود نشان می‌دهد، به یکی از بهترین شخصیت های انیمه جاسوس و خانواده تبدیل شده است.

Damian Desmond

 کارکتر دامیان (Damian) با توجه به اینکه دومین پسر دونان دزمون است، یکی از مهمترین کارکترهای انیمه Spy x Family به حساب می‌آید. این کارکتر، از شخصیتی بسیار متکبر برخوردار است و دوست ندارد احساسات واقعی خود را بروز دهد. به همین خاطر نیز، همواره پیشنهاد آنیا برای ایجاد یک رابطه دوستی را رد می‌کند. حضور او در داستان این انیمه، به همراه کارکتر دوست داشتنی آنیا، باعث به وجود آمدن سکانس‌های خنده‌دار بسیار زیادی شده است و از این‌ رو طرفدارن بسیار زیادی را به هم خود جذب کرده است.

Yor Forger

کارکتر یور فورگر (Yor Forger) همسر لوید فورگر و مادرخوانده آنیا است. او در طول روز به عنوان یک منشی معمولی، و در شب به عنوان یک قاتل کار می‌کند. توانایی‌های فیزیکی این کارکتر، به صورت آشکاری، در سطحی متفاوت از دیگر شخصیت‌های این داستان قرار داد. اگرچه او کارکتری بسیار قدرتمند است، اما با این حال، شخصیتی مهربان و بسیار دلسوز دارد. به علاوه، او تمام تلاش خود را می‌کند تا از آنیا در برابر هر گونه آسیبی محافظت کند. او حتی سعی می‌کند آشپزی را نیز یاد بگیرد تا بتواند برای همسر و فرزندش غذاهای بهتری بپزد.

Anya Forger

آنیا فورگر (Anya Forger) کارکتری است که تنها با اولین حضورش در داستان انیمه جاسوس و خانواده، به یکی از محبوب‌ترین کارکترهای این انیمه تبدیل شده است. این دخترک کوچک گذشته بسیار سختی را پشت سر گذرانده است، اما با این حال به خوبی توانست شرایط را کنترل کند تا اینکه سرانجام توسط خانواده لوید فورگر به فرزند خانگی پذیرفته شد. شیطنت‌های آنیا همواره باعث خوشحالی اطرافیانش می‌شود اما گاهی اوقات هم به همین خاطر باعث ایجاد دردسرهایی برای آنها نیز می‌شود. با این حال، او برای عزیزانش ارزش بسیار زیادی قائل است و برای محافظت از آنها می‌تواند هرکاری که در توانش باشد را انجام دهد.

Loid Forger

کارکتر لوید فورگر (Loid Forger) قهرمان و شخصیت اصلی داستان انیمه جاسوس و خانواده است. اسم رمز او گرگ و میش (توایلایت) است و به عنوان جاسوس برای سازمان WISE کار می‌کند. او در طول داستان، رشد شخصیتی بسیار چشمگیری داشت؛ به گونه‌ای که از یک فرد بی عاطفه، به همسر و پدری دلسوز و مهربان تبدیل شد. لوید تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا به هر نحوی که می‌تواند یور و آنیا را خوشحال کند. این کارکتر به خاطر مدیریت زمانی فوق العاده‌اش به خوبی توانسته است هم یک همسر و پدر خوب باشد و هم به عنوان یک جاسوس فعالیت داشته باشد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments