معرفی و رتبه بندی بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده

معرفی و رتبه بندی بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده

وجهه‌ای انسانی‌تر از جاسوسان اطلاعات

در انیمه محبوب و بسیار پرطرفدار Spy x Family، کارکترهای زیادی که در زمینه جمع‌آوری اطلاعات و فعالیت‌های جاسوسی کار می‌کنند، گنجانده شده است؛ اما به طور قطع، سطح توانایی این کارکترها با همدیگر یکسان نیست و برخی از آنها عملکرد بهتری از شخصیت‌های دیگر دارند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به ‌معرفی و رتبه بندی بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده می‌پردازیم.

انیمه جذاب و دیدنی خانواده و جاسوس، به خاطر ترکیب مضامین عاشقانه و خانوادگی، در کنار فعالیت‌های جاسوسی، تنها پس از مدت زمان کوتاهی به محبوبیت بی‌سابقه‌ای، نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان دست یافت. این سریال در مورد دنیایی است که جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات و حتی تله پاتی نیز، اموری عادی به شمار می‌آیند. یکی از ویژگی‌های قابل توجه داستان این انیمه، تصویری است که از ماموران اطلاعاتی ارائه می‌دهد؛ وجهه‌ای انسانی‌تر از آنها که حتی در حین انجام ماموریت‌هایشان نیز حفظ می‌شود. در داستان این انیمه، کارکترهایی به تصویر کشیده‌اند که  کار را از زندگی شخصیشان جدا کرده‌اند. همه ما می‌دانیم که میزان توانایی‌های این کارکترها نیز در سطح یکسانی قرار نگرفته است و برخی از آنها قویتر از دیگر شخصیت‌های داستان هستند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به ‌معرفی و رتبه بندی بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده می‌پردازیم.

SSS Lieutenant

کارکتر The Lieutenant یکی از شخصیت‌های فرعی انیمه جاسوس و خانواده به شمار می‌رود. این کارکتر که وابسته به سرویس امنیت دولت شرقی اوستانیا فعالیت می‌کند، مافوق اصلی کارکتر یوری بریار (Yuri Briar)، یکی از شخصیت‌های مهم این داستان، برادر یور فورگر (Yor Forger)، است. این کارکتر به عنوان فردی ترسناک به تصویر کشیده شده است که هدفش از بین بردن جاسوسان دشمن و خائنان است؛ به ویژه جاسوسان غرب. اما او با این وجود، علیرغم دیدگاه‌های سفت و سختی که دارد، روابطی به نسبت صمیمانه‌ با زیردستانش تشکیل داده است. او در بازجویی افراد مهارت بسیار زیادی دارد و به نحوه به دست آوردن اطلاعات نیز اهمیت خاصی نمی‌دهد و می‌تواند این کار را به هر قیمتی انجام دهد؛ به همین خاطر نیز مسلم است که او در لیست بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده قرار می‌گیرد.

WISE Agent

مامور WISE، یکی دیگر از شخصیت‌های فرعی داستان جاسوس و خانواده به شمار می‌رود که وابسته به آژانس Westalis WISE فعالیت می‌کند. این کارکتر مردی مسن با سبیل‌هایی پرپشت است که به ظاهر سالخورده‌اش می‌افزاید. این مامور از اعضای قابل اعتماد آژانس به شمار می‌رود. او که در ظاهر به عنوان شخصیتی بی‌خیال به نظر می‌رسد، در جمع آوری اطلاعات به هر شکلی دریغ نمی‌کند و در این کار، از مهارت‌های بسیار خوبی هم بهره برده است. به علاوه همه این‌ها، این مامور تیرانداز بسیار توانمندی هم است که قادر است کارکترهای دیگر را، حتی در وسایل نقلیه متحرک نیز مورد هدف قرار دهد.

Slyvia Sherwood

کارکتر Slyvia Sherwood، رابط اصلی بین آژانس Wise و ماموران آن در اوستانیا، است. او در این داستان به عنوان بانوی تمام فلزی و یا هندلر نیز شناخته شده است؛ اگرچه اطلاعات بسیار کمی در رابطه با او، خارج از چارچوب کاری‌اش، به عنوان هندلر، وجود دارد. این کارکتر، اهمیت زیادی برای حفظ صلح بین Westalis و اوستانیا قائل است. توانایی مبارزات تن به تن او، در سطح چشمگیری قرار دارد. Slyvia دخترش را در سن کم از دست داد و به همین خاطر نیز محبت خاصی نسبت به کودکان، به ویژه کارکتر دوست داشتنی آنیا (Anya) و همچنین حیوانات نیز احساس می‌کند.

Fiona Frost

کارکتر Fiona Frost که در داستان بیشتر با نام رمزی Nightfall شناخته شده است، یکی دیگر از ماموران WISE و شخصیت‌های اصلی انیمه جاسوس و خانواده به شمار می‌آید. این کارکتر ظاهری سرد دارد و به طور کلی به عنوان شخصیتی جدی و بی احساس به تصویر کشیده شده است. دیگر ماموران نیز، او را به عنوان فری بسیار جاه طلب می‌شناسند. توانایی‌های فیزیکی این کارکتر جذاب و دوست داشتنی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. به علاوه همه این‌ها، او به عنوان یک پرستار نیز کار می‌کند تا هویت اصلی خود را پنهان نگه دارد. توانایی‌های فیونا بدون شک باعث می‌شوند که او نیز در لیست بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده قرار بگیرد.

Yuri Briar

کارکتر یوری (Yuri) به طور معمول به عنوان یک شخصیت سرد و حسابگر ظاهر می‌شود، اما او زمانی که در کنار خواهرش حضور پیدا می‌کند، به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کند. این کارکتر، بسیار با استعداد است و توانایی این را نیز دارد که در مدت زمان کوتاهی رشدی چشمگیر داشته باشد. کارکتر یوری برای خواهرش ارزش بسیار زیادی قائل است و تا حدودی هم نسبت به او حساس است. او به خاطر رفتارهای باثباتی که از خود نشان می‌دهد، به یکی از بهترین مامورهای انیمه جاسوس و خانواده تبدیل شده است.

Loid Forger

کارکتر لوید فورگر (Loid Forger) قهرمان و شخصیت اصلی داستان انیمه جاسوس و خانواده است. اسم رمز او گرگ و میش (توایلایت) است و به عنوان جاسوس برای سازمان WISE کار می‌کند. او در طول داستان، رشد شخصیتی بسیار چشمگیری داشت؛ به گونه‌ای که از یک فرد بی عاطفه، به همسر و پدری دلسوز و مهربان تبدیل شد. لوید تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا به هر نحوی که می‌تواند یور، همسرش و آنیا، دخترش را خوشحال کند. این کارکتر به خاطر مدیریت زمانی فوق العاده‌اش به خوبی توانسته است هم یک همسر و پدر خوب باشد و هم به عنوان یک جاسوس فعالیت داشته باشد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا