شخصیت های حریص در انیمه
1%
  • 0/10

رتبه‌بندی شخصیت های حریص در انیمه بر اساس ظرفیت آن‌ها

پرخور ترین کاراکترها!

رتبه‌بندی شخصیت های حریص در انیمه بر اساس ظرفیت آن‌ها ۲۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

برخی از شخصیت‌های انیمه‌ای علاقه شدیدی نسبت به غذاها دارند، و انرژی خود را از طریق غذا خوردن تامین می‌کنند‌. آیا مواردی از این شخصیت های حریص در انیمه را می‌شناسید؟

دنیای انیمه شخصیت‌های گوناگون و متنوعی را در خود جای داده است، که هر کدام از آن‌ها به نحوی روی مخاطبان تاثیر می‌گذارند. در میان شخصیت‌های بامزه ، کاراکترهای حریصی قرار گرفته‌اند که با پرخوری خود صحنه‌های خنده‌داری را به وجود می‌آورند. اکثر تماشاگران این شخصیت‌ها را می‌پسندند و از حضور آن‌ها در داستان انیمه رضایت دارند. با رسانه سرگرمی همراه شوید، چرا که در ادامه این مطلب قرار از به مواردی از شخصیت های حریص در انیمه و رتبه‌بندی بر اساس ظرفیت پرخوری آن‌ها بپردازیم. 

۱۰. ساشا براوس

انیمه Attack On Titan به دلیل صحنه‌های خشن و تاریک معروف است، اما حتی این مجموعه خشن نیز گاهی اوقات به صحنه‌های خنده‌دار و متنوع نیاز دارد، و گاهی اوقات این وظیفه بر عهده ساشا براوس (Sasha Braus) قرار می‌گیرد. ساشا براوس یک دختر ساده بود که برای از بین بردن تایتان‌ها به ارتش می‌پیوندد، اما هرگز نمی‌توانست با شکم خالی خود به مبارزه بپردازد. در برخی از سکانس‌های این انیمه ساشا را مشاهده می‌کنید که به صورت پنهان و دفعات متعددی برای دزدیدن غذا تلاش می‌کند، گرچه همیشه موفق نمی‌شود. از جمله غذاهای مورد علاقه این شخصیت می‌توان به گوشت و سیب‌زمینی اشاره کرد، اما با این حال ساشا نسبت به دیگر اعضای  لیست شخصیت های حریص در انیمه‌، از کمترین ظرفیت برخوردار است.

۹. ریکیدو ساتو

در دنیای انیمه My Hero Academia، برخی از کوسه‌ها برای تامین انرژی خود از غذا خوردن کمک می‌گیرند، از جمله این افراد می‌توان به دو دانش آموز به نام‌های ریکیدو ساتو (Rikido Sato) و مومو یائویوروزو (Momo Yaoyorozu) اشاره کرد. ریکیدو برای جذب و تامین انرژی مورد استفاده خود شیرینی‌های مختلفی را امتحان می‌کند، و همراه مومو به تقویت کوسه خود می‌پردازند. به عنوان یک مورد از شخصیت های حریص در انیمه‌، ریکیدو در این لیست قرار می‌گیرد. 

۸. میتسوری کانروجی

میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji) به عنوان یکی از شخصیت های حریص در انیمه Demon Slayer، هاشیرای عشق و قدرتمندترین شیطان کش زن محسوب می‌شود. او از قدرت بدنی بالایی برخوردار است و می‌تواند با هر شیطان خطرناکی مقابله کند. در آرک روستای شمشیر سازی به پرخوری میتسوری به وضوح اشاره می‌شود. میتسوری به حدی با غذا ارتباط می‌گیرد که حتی رنگ موهای او پس از بیش از حد خوردن موچی‌های ساکورا به رنگ صورتی و سبز درمی‌آید. میتسوری سال‌های بسیاری را با سعی در پنهان کردن شخصیت واقعی خود سپری کرد، اما پس از تبدیل شدن به شیطان کش تصمیم گرفت نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشد.

۷. چوجی آکیمیچی

در انیمه Naruto قبیله‌های متفاوتی وجود دارند که از قابلیت‌های مختلفی برخوردارند. قبیله آکیمیچی (Akimichi) نیز مانند دیگر قبلیه‌ها از قابلیت‌های منحصر به فردی استفاده می‌کنند. چوجی آکیمیچی (Choji Akimichi) نینجای جوان این قبیله از طریق غذا انرژی مورد نیاز خود را به دست می‌آورد. به دلیل ظاهر او، جوچی همواره در حال مسخره شدن بود، اما برخی از دوستان او مانند شیکامارو نارا (Shikamaru Nara) و ناروتو اوزوماکی (Naruto Uzumaki) چوجی را همانطور که بود می‌پذیرفتند و دوست داشتند. با این حال، چوجی می‌تواند انرژی مورد نیاز خود را با خوردن مقدار بسیاری از چیپس سیب زمینی و گوشت فراهم کند. بنا به این دلیل چوجی آکیمیچی به لیست شخصیت های حریص در انیمه ناروتو، اضافه می‌شود. 

۶. آلن واکر

قهرمان انیمه D.Gray-Man ، آلن واکر (Allen Walker) موردی دیگر از شخصیت های حریص در انیمه است. در طول قسمت‌های این انیمه، آلن به علاقه خود نسبت به انواع غذا اعتراف کرده است، و همزمان می‌تواند سیر عظیمی از غذا را به یک‌باره میل کند. آلن همچنین کافه تریا Black Order را منطقه امن خود خطاب می‌کند، چرا که می‌تواند غذاهای مورد علاقه خود را در آنجا بیابد. از طرفی دیگر، آلن به پرخوری احتیاج داشت، چرا که از این طریق می‌توانست قدرت انگلی‌ خود را فعال نگه دارد. 

۵. مینروا اورلند

در اوایل مجموعه Fairy Tail، جادوگر آتش، ناتسو دراگنیل (Natsu Dragneel) با اشتهای تعجب‌آور خود ظاهر شد، اما ناتسو تنها به عنوان یکی از شخصیت های حریص در انیمه Fairy Tail به شمار می‌آید. ناتسو و هپی (Happy) در نهایت حد پرخوری خود نیز به اشتهای عظیم مینروا اورلند (Minerva Orland) نمی‌رسند. مینروا در ابتدا به عنوان شخصیتی جدی و قدرتمند معرفی شد، اما پس از گذشت مدتی با صحنه‌های پرخوری خود تماشاگران را سرگرم کرد. او حتی پس از میل کردن غذاهای بی‌شماری هیچ نشانه‌ای به منظور سیر شدن از خود نشان نمی‌دهد. بنابراین مینروا در لیست بزرگترین شخصیت های حریص در انیمه‌، به عنوان رتبه پنجم قرار می‌گیرد.

۴. یورویچی شیهوین

تعداد شخصیت های حریص در انیمه Bleach چشمگیر نیست، حتی ایچیگو کوروساکی (Ichigo Kurosaki)، شخصیت اول داستان نیز از اشتهای متوسطی برخوردار است. در کل، حضور شخصیتی پرخور حس نمی‌شد، تا زمانی که یورویچی شیهوین (Yoruichi Shihoin)، یک سرکش رزمی‌کار ظاهر شد. در اوایل آرک آرانکار، یورویچی برای کمک به ایچیگو در یک مبارزه، از حد خود گذر کرد و برای التیام بخشیدن حجم عظیمی از غذاها را به یک‌باره تمام کرد. 

۳. توریکو

انیمه توریکو (Toriko) داستان شکارچیانی را دنبال می‌کند که با اشتهای بزرگ خود همواره به دنبال شکار حیوانات عجیب‌ و غریب، ماجراجویی‌های جذابی را طی می‌کنند. شخصیت اصلی این انیمه توریکو نام دارد، پسری پرانرژی که با لباس نارنجی رنگ به عنوان یکی از شخصیت های حریص در انیمه توریکو، ظاهر می‌شود. این شخصیت چندی پیش  در یک کراس اوور در کنار لوفی (Luffy) و گوکو (Goku) دیده می‌شود. توریکو مانند دیگر شخصیت‌های این انیمه وظیفه دارد به شکار حیوانات وحشی بپردازد. او حتی توانست به تنهایی یک تمساح بزرگ را در ابتدا کشته و سپس میل کند. 

۲. سان گوکو

انیمه کلاسیک Dragon Ball در دهه ۱۹۸۰ منتشر شد، و شخصیت اصلی خود را پسری جوان به سان گوکو (Son Goku) معرفی کرد. الگوی گوکو در داستان این انیمه سان ووکونگ (Sun Wukong) است، و همواره سعی می‌کند از او تقلید کند. در سفر به غرب، ووکونگ مقداری میوه جهت تامین انرژی و قدرت خود میل می‌کند، در حالی که گوکو تنها به دلیل علاقه، چندین برابر مقداری که ووکونگ خورده است را می‌خورد. با این، سان گوکو در لیست شخصیت های حریص در انیمه‌، مقام دوم را کسب می‌کند.

۱. مانکی دی. لوفی

ایچیرو اودا، نویسنده انیمه One Piece، برای طراحی شخصیت اصلی داستان خود، مانکی دی. لوفی (Monkey D. Luffy)، گوکو را به عنوان منبع الهام بخش خود انتخاب کرده است، اما با این حال تفاوت‌های این دو شخصیت به وضوح حس می‌شود؛ هدف لوفی آزادی زمین نیست، بلکه به صورت آزادانه پرسه زدن در دریاها به عنوان یک دزد دریایی است. منبع تامین انرژی لوفی نیز مانند دیگر شخصیت‌های موجود در این لیست از طریق غذا خوردن، مخصوصاً گوشت، فراهم می‌شود. اغلب هنگام مبارزات، همنوردان لوفی جهت کمک به او یک منبع غذایی تشکیل شده از گوشت برای لوفی حاضر می‌کنند. او می‌تواند مقدار بسیاری از غذا را در عرض چند ثانیه به اتمام برساند، و به همین جهت در لیست شخصیت های حریص در انیمه‌‌، مقام اولین کاراکتر را کسب می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments