معرفی مواردی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه
1%
  • 0/10

معرفی مواردی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه

بدجنس ترین شرورها…

معرفی مواردی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه ۳۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ مقالات انیمه کپی لینک

قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه مرز بین مرگ و زندگی را نادیده می‌گیرند، و تنها به اهداف شوم خود اهمیت می‌دهند. آیا مواردی از این شخصیت‌های تاریکی پرست را می‌شناسید؟

انیمه در چند دهه گذشته مخاطبان بسیاری را به خود وابسته کرده است، و همواره به لیست دوست داران آن اضافه می‌شود. در هر سبک یا ژانر همیشه یک قهرمان وجود دارد که برای ایفای نقش خود، به مقابله با شخصیت‌های پلید و شرور می‌پردازد. شرور‌های متفاوت و مختلفی تاکنون عرضه شده‌اند، و پا به صنعت انیمه گذاشته‌اند. برخی از آنها اندکی از انسانیت خود را حفظ کرده و محتاطانه عمل می‌کنند، اما عده‌ای دیگر از آن‌ها نسبت به هر چیزی جز اهدافی که در سر دارند، بی‌تفاوت هستند، و چشمان خود را در برابر محدودیت‌های پیش‌رو می‌بیندند. آیا قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه را می‌شناسید؟

۱۰. بلدیا به طرز مضحکی قدرتمند است

انیمه Konosuba

انیمه Konosuba، نمونه‌ای از انیمه‌های ایسکای، زندگی شخصیتی را دنبال می‌کند که به شکل تمسخر آمیزی می‌میرد، و در زندگی بعدی به او فرصت زندگی مجدد در جلد یک قهرمان را می‌دهند. این شخصیت ساتو کازوما (Satou Kazuma) نام دارد، که در دنیایی جادویی به نام کونوسوبا در کنار دیگر شخصیت‌های عجیب و غریب ماجراهای شگفت‌انگیزی را سپری می‌کند. در طول راه، کازوما با بلدیا (Beldia)، یک شوالیه بی‌سر که زمانی ژنرال پادشاه شیطان بود، رو به رو می‌شود. بلدیا به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه‌های جدید محسوب می‌شود، چرا که از قدرت‌های ترسناکی استفاده می‌کند. اما ضعف او در برابر آب مقدس، بلدیا را شکست پذیر می‌کند. 

۹. رادس تنها از یک جادو استفاده می‌کند، اما کافی است

انیمه Black Clover

انیمه Black Clover در سبک شونن، از دنیایی جادویی پیروی می‌کند، که جادوگران در آن حاکم هستند. آستا (Rades) شخصیت اول داستان، سفری طولانی را جهت تبدیل شدن به پادشاه جادوگران و رقابت با دوست دوران کودکی خود، طی می‌کند. این شخصیت نیز مانند اکثر شخصیت‌های اول داستان از اراده قوی و همچنین استقامتی بی‌دریغ، برخوردار است. در این مسیر طولانی، آستا با رادس (Rades) جادوگری قدرتمند که تنها از یک تکنیک استفاده می‌کند آشنا می‌شود. با اینکه او از یک جادو استفاده می‌کند اما این تکنیک با زنده کردن مردگان و تشکیل یک ارتش قدرتمند به وسیله آن‌ها، در میدان جنگ کافی است. رادس به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه به این لیست اضافه می‌شود.

۸. آدالمن مسیر طولانی را در قالب یک شخصیت پلید طی می‌کند

انیمه That Time I Got Reincarnated as a Slime

 انیمه That Time I Got Reincarnated as a Slime یکی از موفق‌ترین انیمه‌ها در سبک ایسکای به شمار می‌آید. شخصیت اصلی این انیمه به نام ریمورو (Rimuru) داستان را به عنوان یک اسلایم آغاز می‌کند. دنیای این انیمه از جهانی پیروی می‌کند که تمامی شخصیت‌های درون آن تنها از انسان‌ها متشکل نشده است. به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه That Time I Got Reincarnated as a Slime می‌توان به آدالمن (Adalman) اشاره کرد، که در اواخر سریال ظاهر می‌شود. آدالمن لباسی متشابه لباس‌ کشیش‌ها به تن دارد، و از قدرت کنترل ارتش اسکلتی برخوردار است. قدرت او جدای از قوی‌ بودن، بسیار ترسناک است، چرا که این ارتش از جنگجویان مرده به وجود آمده است. 

۷. گکو موریا بر جزیره زامبی‌ها حکومت می‌کند

انیمه One Piece

انیمه One Piece یکی از طولانی‌ترین انیمه‌های جهان محسوب می‌شود، و به دلایل مختلفی از جمله طراحی جهان آن و شخصیت پردازی منحصر به فرد، به عنوان یکی از محبوب‌ترین‌ها نیز شناخته می‌شود. این انیمه زندگی پسری به نام لوفی (Luffy) را روایت می‌کند که به امید تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی، سفری طولانی را آغاز می‌کند. او در این بین با شخصیت‌های بسیاری آشنا می‌شود، که برخی از آن‌ها به دوستان لوفی و برخی دیگر به دشمنان آن تبدیل می‌شوند. گکو موریا (Gecko Moria) به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه One Piece، در مقام شیچیبوکای معرفی می‌شود. گکو پس از خوردن یک میوه شیطانی قابلیت جذب سایه‌ها را به دست می‌آورد. او پس از جذب سایه‌ها، آن‌ها را در بدن‌های مرده قرار می‌دهد و سپس تحت فرمان خود در می‌آورد.

۶. جیزل می‌تواند هر کسی را تنها با یک قطره خون کنترل کند

انیمه Bleach: Thousand Year Blood War

انیمه Bleach همواره مورد پسند طرفداران انیمه واقع شده است، و به همین سبب به عنوان یک مورد از سه انیمه بزرگ شناخته می‌شود. اما محبوبیت این مجموعه پس از عرضه Bleach: Thousand Year Blood War به اوج رسید، و داستان از ادامه ماجراهای ایچیگو (Ichigo) پیروی می‌کند. یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه مذکور، جیزل (Giselle) است. جیزل تنها با یک یا چند قطره خون می‌تواند افراد را زامبی‌هایی تحت کنترل خود در بیاورد، که این قدرت، او را شخصیتی پیچیده جلوه می‌دهد. 

۵. ملاسکولا با پیله تاریکی خود بر مخالفان غلبه می‌کند

انیمه The Seven Deadly Sins

انیمه The Seven Deadly Sins یک اثر ستودنی است که پس از انتشار با موج عظیمی از تشویق و حمایت را مواجه شد، اما متاسفانه به عنوان یکی از ناشناخته‌ترین انیمه‌های موجود محسوب می‌شود. این انیمه ماجراهای پرنسس الیزابت (Elizabeth) و ملیوداس (Meliodas) را در دنیایی جادویی دنبال می‌کند. قهرمان‌های این داستان در قالب گروهی از شوالیه‌ها به نام هفت گناه کبیره، تشکیل شده‌اند، که در برابر سازمان‌هایی بر ضد آن‌ها قرار می‌گیرند. به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه The Seven Deadly Sins می‌توان به ملاسکولا (Melascula) اشاره کرد. او در کمال خونسردی دشمنان خود را در پیله‌ای تاریک به دام می‌اندازد و انرژی آن‌ها را جذب می‌کند. 

۴. اوروچیمارو یک شخصیت پلید و سنگ دل است

انیمه Naruto

انیمه Naruto یکی از سه انیمه‌های بزرگ شونن محسوب می‌شود ودر دسته‌بندی انیمه‌های نینجا محور، پیشتاز است، چرا که ادامه و اسپین‌آف‌های آن با محبوبیت و تحسین بسیاری مواجه شده است. داستان این انیمه زندگی پسری به نام ناروتو (Naruto) را دنبال می‌کند که آرزوی کسب مقام هوکاگه را در سر می‌گذراند، اما در این بین با چالش‌ها و افراد بسیاری که سد راه او می‌شوند، مواجه می‌شود. اوروچیمارو (Orochimaru) یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه Naruto به شمار می‌آید که اکثر مخاطبان نسبت به او حس خوبی ندارند. اوروچیمارو از دهکده برگ پنهان فرار می‌کند، و به مطالعه نینجوتسوی شیطانی و آزمایش آن روی کودکان می‌پردازد. 

۳. اینز اول گوئن در سطح بالایی از تاریکی به سر می‌برد

انیمه Overlord

انیمه Overlord در سبک ایسکای، شباهتی بسیاری را به انیمه Sword Art Online دارد. شخصیت اول این انیمه هنگام بازی در قالب شخصیت خود به نام اینز اول گوئن (Ainz Ooal Gown) گیر می‌کند. گوئن ارباب دنیای این بازی ویدیویی است و با بدنی شبیه به اسکلت ظاهر می‌شود. او هویت واقعی خود را پنهان نگه می‌دارد و به حاکمیت ادامه می‌دهد. با این حال، گوئن به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه‌، از قابلیت کنترل مردگان برخوردار است، و به سواستفاده از آن‌ها می‌پردازد. 

۲.  وی ووشیان بنیانگذار تزکیه شیطانی است

انیمه The Founder of Diabolism

انیمه The Founder of Diabolism همچین شناخته شده با نام Mo Dao Zu، از رمان چینی با همین نام پیروی می‌کند. این مجموعه با اقتباس خود در یک انیمه یا دونگوا (انیمه چینی) با ایده پردازی پیچیده از اسطوره‌های تائوئیستی و بودایی ارائه می‌شود، که تحول بزرگی در دنیای انیمه است. وی ووشیان (Wei Wuxian) به عنوان شخصیت اصلی و ‌پلید انیمه مذکور معرفی می‌شود. این شخصیت خالق تزکیه اهریمنی است، و همچین می‌تواند با مهار انرژی منفی، ارواح خبیث را آزاد کند. وی ووشیان جدای از پلید بودن، در تیراندازی، شمشیر زنی و دیگر تکنیک‌ها مهارت دارد. 

۱. سونگ جین وو پادشاه سایه است

انیمه Solo Leveling

مدت بسیاری است که مانگا Solo Leveling به عنوان یکی از محبوب‌ترین آثار موجود شناخته می‌شود، و این موضوع باعث شد پس از انتشار آن در قالب انیمه، غوغای بزرگی را میان طرفداران به وجود بیاورد. در ابتدای انیمه، سونگ جین وو (Sung Jinwoo) به عنوان یک شکارچی ضعیف شناخته می‌شود، اما پس از رویداد حادثه‌ای دردناک، او در مسیر بهتر شدن قرار می‌گیرد. اگرچه این انیمه هنوز میزان واقعی قدرت سونگ جین وو را فاش نکرده است، اما او به زودی به عنوان یکی از قوی‌ ترین شخصیت های پلید در انیمه Solo Leveling حضور پیدا می‌کند. این شخصیت از قدرتی فراطبیعی برخوردار است، و حین مبارزات با احضار سایه‌ها به رقیبی ترسناک تبدیل می‌شود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments