پل وزلی قسمت شانزدهم سریال Batwoman را کارگردانی می‎‌کند

نویسنده‌ی این قسمت Daphne Miles خواهد بود

پل وزلی Batwoman

پل وزلی قرار است، شانزدهمین قسمت سریال Batwoman که توسط The CW پخش می‌شود را کارگردانی کند. این قسمت توسط دافنی مایلز نوشته خواهد شد.

Batwoman یک ابرقهرمان از دنیای دی‌سی کامیک است و که اولین بار در آگوست سال ۲۰۰۶ معرفی شد. کیت کین مانند بروس وین، ثروت بسیار زیادی دارد و با دیدن اعمال و رفتار‌های بتمن، تصمیم می‌گیرد که مانند او با جنایت‌کاران شهر گاتهام مبارزه کند. شبکه‌ی تلویزیونی The CW در اکتبر سال ۲۰۱۹ سریالی تحت عنوان Batwoman از این قهرمان منتشر کرد.

پل وزلی کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگر اهل آمریکا که بیشتر او را به دلیل ایفای نقش در کاراکتر استیفن سالواتوره در سریال The Vampire Diaries می‌شناسند، به عنوان کارگردان قسمت شانزدهم سریال Batwoman معرفی شد. وزلی علاوه بر بازیگری در سریال The Vampire Diaries چند قسمت از آن را هم کارگردانی کرده بود. همچنین در کارنامه‌ی خود کارگردانی دو قسمت از سریال Shadowhunters، یک قسمت از Roswell و New Mexico دارد.

در کنار پل وزلی، دافنی مایلز که نویسنده‌ی چند قسمت از سریال‌های DC’s Legends of Tomorrow و The Vampire Diaries است، به عنوان نویسنده‌ی قسمت شانزدهم Batwoman انتخاب شد.

تاکنون ۱۰ اپیزود از ۲۲ قسمت فصل اول Batwoman منتشر شده و قسمت یازدهم این سریال در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۸ (۲۶ ژانویه ۲۰۲۰) به کارگردانی Mairzee Almas و نویسندگی Chad Fiveash و James Stoteraux منتشر خواهد شد.

فصل اول Batwoman بیست و دو قسمت خواهد بود. همچنین شبکه‌ی تلویزیونی The CW فصل دوم این اثر را تایید کرده است. از هنرمندان این سریال می‌توان به روبی رز در نقش کیت کین یا همان زن خفاشی، ریچل اسکارستن در نقش بث کین یا آلیس اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا