شخصیت اصلی سریال Batwoman در فصل دوم تغییر می‌کند

دیگر خبری از کیت کین نخواهد بود

شخصیت اصلی سریال Batwoman

اینطور که به نظر می‌رسد، نظر مدیران استودیوی برادران وارنر و شبکه‌ی The CW تغییر کرده و می‌خواهند شخصیت اصلی سریال Batwoman را تغییر دهند.

روبی رز (Ruby Rose) بازیگر نقش کیت کین در Batwoman اواخر اردیبهشت ماه بیانیه‌ای را منتشر و خروج خود را از این سریال محبوب اعلام کرد. این هنرپیشه و مدل استرالیایی در بیانیه‌ی خود هیچ اشاره‌ای به دلیل انصراف از ادامه‌ی کار نداشت و تنها از سازندگان سریال و دنیای اروورس از جمله گرگ برلانتی (Greg Berlanti) تشکر کرد. مدتی پس از این اتفاق، استودیوی برادران وارنر و شبکه‌ی The CW یک بیانیه‌ی مشترک به اشتراک گذاشته و ضمن تشکر از رز بابت نقش‌آفرینی، اعلام کردند بازیگر جایگزین طی ماه‌های آینده معرفی خواهد شد. اینطور که به نظر می‌رسد، نظر آن‌ها تغییر کرده و کیت کین در فصل دوم این محصول ابرقهرمانی جایی نخواهد داشت.

با توجه به آگهی استخدامی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، سازندگان Batwoman تصمیم گرفته‌اند روند جستجو به منظور یافتن بازیگری مناسب برای نقش‌آفرینی به جای روبی رز را پایان داده و در فصل دوم یک شخصیت کاملا جدید معرفی کنند. در آگهی استخدام آمده این شخصیت رایان وایلدر نام داشته و در نیمه‌ی پایانی دهه‌ی سوم زندگی خود به سر می‌برد. تا اینجای کار، هیچ نکته‌ی قابل‌توجهی وجود ندارد اما در ادامه‌ی آگهی به دو نکته اشاره شده که به هیچ وجه نمی‌توان از کنارشان گذشت: نکته‌ی اول به ما می‌گوید رایان به‌زودی به بتوومن تبدیل می‌شود؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم تاکید دارد هیچ محدودیت قومی در نظر گرفته نشده است. بدین ترتیب، علاقه‌مندان از هر نژادی می‌توانند برای ایفای این نقش تست دهند. در ادامه می‌توانید باقی توضیحات سازندگان درباره‌ی این شخصیت تازه‌وارد را بخوانید:

رایان وایلدر هیچ فردی را در زندگی خود ندارد تا مسیر درست را به او نشان دهد. از همین رو، سال‌های زیادی از عمرش را به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر گذراند که از دست افسران پلیس گاتهام فراری بود. او همچنین برای پنهان کردن دردهای خود دست به اقدامات زیانباری می‌زند که برایش به یک عادت تبدیل شده‌اند.

دختری که برای غذا دادن به یک گربه‌ی خیابانی شیر می‌دزد، به راحتی می‌تواند شما را با دستان خالی بکشد. رایان، خطرناک‌ترین نوع مبارز است؛ مبارزی به شدت بااستعداد که هیچ خط قرمز اخلاقی‌ای ندارد. او همچنین ورزشکار بوده و تجربه‌ی چندانی در مواجهه با چالش‌های زندگی ندارد. از همین رو، ممکن است مرتکب اشتباهاتی شود. این شخصیت، تفاوت‌های بسیاری با ابرقهرمان‌های کلیشه‌ای آمریکایی دارد.

استودیوی برادران وارنر و روابط عمومی شبکه‌ی The CW تا به این لحظه اشاره‌ای به دلیل یا دلایل خروج روبی رز از سریال Batwoman نداشتند اما منابع غیررسمی جزئیاتی را در این باره به اشتراک گذاشته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، فیلمبرداری‌های طولانی برای این هنرپیشه و مدل استرالیایی سخت و طاقت‌فرسا بوده است. به همین دلیل، تصمیم گرفت به همکاری خود پایان دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا