برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر قسمت ۱۵ سریال Batwoman از فصل دوم، توسط شبکه CW منتشر شد

تصاویر قسمت Armed and Dangerous از سریال Batwoman

تصاویر قسمت ۱۵ سریال Batwoman از فصل دوم، توسط شبکه CW منتشر شد ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
قسمت 15 سریال Batwoman

شبکه CW تصاویری از قسمت 15 سریال Batwoman از فصل دوم  را تحت عنوان Armed and Dangerous منتشر کرد. فصل دوم سریال Batwoman پس از مدت‌ها تاخیر و جابه‌جایی زمان انتشار بالاخره منتشر شد و اکنون طرفداران دنیای کامیک‌های DC می‌توانند داستان شخصیت‌های آن را دنبال کنند. 

قسمت 15 این مجموعه روز ششم ماه ژوئن پخش می‌شود و در این قسمت با توجه به پایان قسمت پیشین ، ادامه ماجرای لوک فاکس (Luke Fox) با بازی کامروس جانسون (Camrus Johnson) را روایت می‌کند. زیرا در قسمت پیشین او توسط گروه کلاغ‌ها مورد حمله و تیراندازی قرار گرفته و اکنون مبارزات او با مرگ و تصمیم‌های دشواری که نزدیکان او مجبور به گرفتن می‌شوند را می‌بینیم. در فصل دوم سریال Batwoman با گروه کلاغ‌ها (The Crows) بیشتر آشنا خواهیم شد و در این قسمت بیش از پیش به آن‌ها پرداخته می‌شود.  

تصاویر قسمت 15 سریال Batwoman 

کارولین دریز (Caroline Dries ) شورانر این مجموعه سال پیش نیز در رابطه با این گروه عنوان کرده بود که کلا‌غ‌ها گروهی فاشیستی هستند که تنها برای افراد ثروتمند کار کرده و به فقرا اهمیتی نمی‌دهند، وی در ادامه تاکید کرد که او تلاش کرده کیت این موضوع را به خوبی متوجه شود که اگرچه برخی از افراد این گروه افراد خوبی بوده و شخصیت‌های بدی نیستند اما به طور کلی اهداف شومی را دنبال می‌کنند.

با توجه به شرایط سختی که لوک در آن قرار دارد مشخص نیست که در این قسمت باید با شخصیت او خداحافطی کنیم یا باری دیگر او را خواهیم دید، از طرفی مرگ او منجر به ایجاد تغییرات زیادی شده و تاثیر فراوانی در زندگی افراد نزدیک به او و اطرافیانش می‌گذارد. فصل دوم سریال Batwoman در روز‌های یکشنبه از شبکه CW پخش می‌شود و قسمت جدید این سریال در روز یکشنبه ششم ماه ژوئن پخش خواهد شد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments