شورانر سریال Batwoman علاقه‌مند به کراس‌اور با Supergirl است

آیا این دو قهرمان دوباره همدیگر را ملاقات می‌کنند؟

کراس‌اور Batwoman با Supergirl

Caroline Dries خالق و شوررانر سریال Batwoman برای شبکه‌ی The CW علاقه‌مند است تا روزی کراس‌اور این شخصیت را با Supergirl ببیند.

در دنیای سریال‌هایی که شبکه‌ی The CW با محوریت کمیک‌های شرکت DC می‌سازد و تمام آن‌ها شامل یک فرنچایز با نام رسمی Arrowverse (به خاطر شروع آن با سریال Arrow) می‌شوند، شامل کراس‌اورهای مختلفی بودیم که مهم‌ترین آن‌ها، کراس‌اورهای Elseworlds و Crisis on Infinite Earth بودند که پای دنیاهای موازی را هم باز می‌کردند. حتی در آخرین فصل پخش شده از سریال The Flash هم شاهد ملاقات بری الن (نام اصل فلش) سریال با بری الن فیلم‌های DC با هنرنمایی «ازرا میلر» بودیم.

حال Caroline Dries شورانر سریال Batwoman که پخش خود را از سال گذشته‌ی میلادی آغاز کرده است، علاقه دارد تا کراس‌اور آن را با سریال Supergirl ببیند و این دو شخصیت پس از اتحاد در Crisis on Infinite Earth دوباره با هم ملاقات داشته باشند. او در گفتگو با سایت کامیک‌بوک گفت:

در فصل دوم، امیدوارم که دوباره به روند تولید برگردیم و همه چیز عادی باشد یا حداقل تا حدی عادی شود، چرا که می‌دانید زمان‌بندی کراس‌اورها چه‌قدر سخت است و از این حرف‌ها و من مطمئنم کووید قرار نیست در این زمینه به ما لطفی کند.

اما برای من، مهم‌ترین رابطه بین Batwoman و Supergirl است. بنابراین فکر می‌کنم اگر قادر به انجام هر کراس‌اوری باشیم، آن باید چیزی باشد که سعی دارم رویش تمرکز کنم.

درایز علاقه دارد تا همکاری این شخصیت، یک همکاری جدی و چیزی مثل World’s Finest باشد. یک مجموعه از کمیک‌های DC که ۴۵ سال جریان داشت و در آن، بتمن و رابین با سوپرمن به همکاری می‌پرداختند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا علاقه دارید تا بت‌وومن و سوپرگرل را در قالب یک تیم ببینید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا