آیا بازیگر بعدی بتمن انتخاب شده است؟

پروژه The Brave and the Bold در چه مرحله‌ای است؟

بازیگر بعدی بتمن

جیمز گان (James Gunn) رهبر دنیای دی سی (DCU) و استودیو دی سی (DC Studios) اخیرا باری دیگر اعلام کرده است که بازیگر بعدی بتمن (Batman) در فیلم The Brave and the Bold هنوز انتخاب نشده است.

در میان پروژه‌های مختلف فصل اول دنیای دی سی با نام خدایان و هیولاها (Gods and Monsters) بدون شک برای طرفداران فیلم The Brave and the Bold یکی از پروژه‌های بسیار مهم و مورد انتظار خواهد بود که قرار است یک بتمن کاملا جدید را به مخاطبان معرفی کند. با این حال این طور که به نظر می‌رسد، هنوز مدت زمانی زیادی تا معرفی بازیگر بعدی بتمن باقی مانده است.

پیش از این جیمز گان رسما اعلام کرده بود که یک بازیگر کاملا جدید برای این نقش انتخاب خواهد شد، بنابراین فیلم The Brave and the Bold هیچ کدام از بازیگرانی که قبلا این نقش را ایفا کرده‌اند، به عنوان بتمن نخواهد داشت. او همچنین گفته بود که هنوز مدت زمان زیادی تا انتخاب بازیگر جدید بروس وین (Bruce Wayne) باقی مانده است.

حالا پس از مدت کوتاهی سکوت، جیمز گان باز هم به شبکه اجتماعی تردز (Threads) آمده و اطلاعاتی درباره بازیگر جدید بتمن به اشتراک گذاشته است. زمانی که یکی از طرفداران از او پرسید آیا شایعات اخیر انتخاب شدن بازیگر این نقش حقیقت دارند یا خیر، گان اعلام کرد که این شایعه حقیقت ندارد و گفت:

من نمی‌دونم در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی، اما ما هنوز حتی فیلمنامه هم نداریم چون اعتصاب رخ داده. بنابراین، نه انتخاب بازیگری هم صورت نگرفته.

تائيد شده که اندی موسکیتی (Andy Muschietti) کارگردان فیلم The Flash و مجموعه فیلم‌های It وظیفه کارگردانی فیلم The Brave and the Bold بر عهده دارد. این در حالی است که قسمت دوم فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) و با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) همچنان در حال ساخت است و برای اکران در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است. علاوه بر این احتمال دارد که قسمت سوم این اثر ساخته شود، بنابراین بتمن رابرت پتینسون در کنار بتمن جدید دنیای دی سی همزمان به کار یکدیگر ادامه خواهند داد.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا