1%
  • 0/10

آیا فیلم The Batman بخشی از جهان سینمایی دی‌سی است؟

یک بتمن متفاوت

آیا فیلم The Batman بخشی از جهان سینمایی دی‌سی است؟ ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم بتمن

والتر همادا (Walter Hamada) که یکی از عوامل ارشد پروژه‌ی فیلم بتمن است، تایید کرد این عنوان، فیلمی جداگانه از دنیای دی‌سی به حساب می‌آید.

همان‌طور که می‌دانید شب گذشته رویداد مهم و یک روزه‌ی DC FanDome برگزار شد که طی آن شاهد انتشار خبرها و تریلر‌های جدید بسیاری از عناوین مورد انتظار کمیک‌بوکی بودیم. یکی از مهم‌ترین اتفاقات این ایونت، رونمایی از تریلر فیلم مورد انتظار بتمن بود. The Batman که در دنیایی جداگانه از جهان سینمایی دی‌سی جریان دارد، قرار است زاویه‌ی دیگری از شوالیه‌ی گاتهام و ماجراهای آن را به مخاطبین خود نشان دهد.

جالب است بدانید قبل‌تر با توجه به برخی جزئیات منتشر شده از این عنوان ابرقهرمانی، تئوری‌ جدا بودن فیلم بتمن از جهان سینمایی دی‌سی مطرح شده بود، اما این مسئله تا اعلام اخیر والتر همادا، به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفت. در واقع، این نسخه‌ی مورد انتظار از بتمن که رابرت پتینسون در آن بازی کرده، نمی‌تواند جایگزینی برای بتمن بن افلک باشد.

فیلم جدید و مورد انتظار بتمن ساخته‌ی مت ریوز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود. این عنوان ابتدا قرار بود با بازیگری و کارگردانی بن افلک انجام شود که پس از جدایی او در هر دو مقام بازیگر و کارگردان از پروژه، به مت ریوز سپرده شد. تعداد افرادی که انتظار فیلم بتمن را می‌کشند کم نیست و به‌خاطر جایگاه پررنگ این فرنچایز ابرقهرمانی، انتظارات از این فیلم بالا است. زویی کراویتز (در نقش کت وومن)، اندی سرکیس (در نقش آلفرد) و کالین فارل (در نقش پنگوئن) در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند داشت و نقش شخصیت اصلی فیلم یعنی بتمن را رابرت پتینسون بازی می‌کند.

لازم به ذکر است که فیلم The Batman در ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت و در سراسر جهان اکران خواهد شد.

همچین شما می‌توانید شرح داستان و اولین تریلر فیلم The Batman را از وب‌سایت سرگرمی، مطالعه و تماشا کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments