کانسپت‌های استفاده نشده‌ جدیدی از لحظه مرگ مرد آهنی در Avengers: Endgame منتشر شد

لحظه مرگ تونی استارک می‌توانست خیلی وحشتناک‌تر باشد!

کانسپت‌های استفاده نشده‌ جدیدی از لحظه مرگ مرد آهنی در Avengers: Endgame منتشر شد پارسا خلیلی ۲۲ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ مارول
مرد آهنی در Avengers: Endgame

به‌لطف یکی از کانسپت آرتیست‌های استودیو مارول، طرفداران می‌توانند برای اولین بار نگاهی به کانسپت‌های استفاده نشده از لحظه مرگ مرد آهنی در Avengers: Endgame داشته باشند.

اگرچه هیجان زیادی برای رویداد‌های کراس اوری Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars وجود دارد، اما جای انکار نیست که تکرار شگفتی‌ و موفقیت‌های Avengers: Endgame کار به‌شدت سخت و دشواری است. متاسفانه علیرغم اینکه اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی یک پروژه رویایی برای برادران روسو است، انتظار نمی‌رود که برای کارگردانی آن دوباره با استودیو مارول وارد مذاکره شوند. در عوض، دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton)، کارگردان فیلم شانگ چی و سم ریمی (Sam Raimi)، کارگردان سه‌گانه اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج می‌توانند بهترین انتخاب‌های مارول برای جنگ‌های مخفی باشند.

حالا از دو فیلم پایانی فاز ششم دنیای سینمایی مارول که بگذریم، می‌رسیم به آرون بلک (Aaron Black) از کمپانی Weta Digital که اخیرا با رونمایی از چندین کانسپت استفاده نشده، تماشا یا یاد‌آوری لحظه مرگ مرد آهنی در Avengers: Endgame را برای طرفداران سخت‌تر کرده است. او علاوه‌بر انتشار این کانسپت‌ها، کمی درباره خلق کردن تلخ‌ترین لحظه دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

"بدیهی است که لحظه مرگ چنین شخصیت محبوبی کاملا محرمانه بود و باید با حساسیت بالا روی آن کار می‌شد. یکی از صحبت‌هایی که اوایل توسعه با مدیران مارول داشتیم این بود که آسیب تونی باید به‌قدری شدید باشد که ضمن تاثیر گذاشتن روی طرفداران، عمق و سنگینی فداکاری بزرگش را به‌خوبی به‌نمایش بگذارد. البته محدودیت‌هایی هم داشتیم چراکه به‌خاطر PG-13 بودن درجه سنی فیلم آزادی عمل کامل نداشتیم."

درحالیکه بازگشت دوباره رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) به نقش مرد آهنی کمی بعید و دور از ذهن است، مطرح شدن شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلف درباره حضور نسخه مولتی‌ورسی او در یکی از فیلم‌های انتقام جویان همچنان ادامه دارد.

فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars به‌ترتیب در تاریخ‌های ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) و ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) اکران و داستان حماسه مولتی‌ورس دنیای سینمایی مارول را به‌پایان خواهند رساند.

4.4 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا