مارول برنامه جدیدی برای فیلم انتقام جویان 6 دارد – شایعه

مارول و یک جاه‌طلبی دیگر

مارول برنامه جدیدی برای فیلم انتقام جویان 6 دارد – شایعه پیمان امامی ۱۳ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان
برنامه فیلم انتقام جویان 6

در گزارش‌ها آمده است که استودیو مارول (Marvel Studios)، برنامه انتشار فیلم انتقام جویان 6 (Avengers: Secret Wars) را تغییر داده و اکنون قرار است که این فیلم در سال 2026 اکران شود.

آخرین قسمت از مجموعه انتقام جویان که Avengers: Endgame نام داشت، چهار سال پیش یعنی در سال 2019 اکران شد. سپس در خبرها گفته شد که قسمت بعدی در سال 2025 روی پرده خواهد رفت. اما استودیو مارول، حالا اکران انتقام جویان 6 را یک سال دیگر به تاخیر انداخته تا تغیییراتی را در این دنباله مهیج، ایجاد کند. ناگفته نماند که پیش از این فیلم، مارول فیلم Avengers: The Kang Dynasty را در سینماها نمایش خواهد داد.

در عین حال، بسیاری از طرفداران نیز پیش‌بینی می‌کنند که هر دو فیلم پرفروش انتقام جویان، دیرتر از زمان موعود به نمایش درآیند. زیرا مدتی است که فیلم‌های آینده MCU همواره دچار تاخیر در زمان اکران خود می‌شوند. البته ممکن است که این موضوع، به بهبود کیفیت فیلم‌ها کمک کند. اما چگونه؟

برنامه مارول برای فیلم انتقام جویان 6

تاریخ اکران فیلم انتقام جویان 5

اخیرا گزارشی منتشر شد، مبنی بر اینکه مارول در حال مشورت و برنامه‌ریزی برای تقسیم کردن Avengers: Secret Wars از یک فیلم به دو فیلم است. سوال این است که چرا انتقام جویان 6 به دو فیلم نیاز دارد؟ شاید به این علت که استودیو مارول در حال بررسی داستان فیلم‌های The Kang Dynasty و Secret Wars است. احتمالا مارول به این نتیجه رسیده که یکی از این فیلم‌ها به دلیل خط داستانی وسیع و پتانسیل بالایی دارد، باید حتما به دو بخش تقسیم شود.

پیش‌تر، بسیاری از طرفداران کمیک هم اعلام کرده بودند که این فیلم به دو بخش نیاز دارد. بنابراین اگر گزارش‌ها درست باشند، می‌توان اطمینان داشت که فیلم Secret Wars باعث نارضایتی طرفدارانش نمی‌شود. با توجه به برنامه جدیدی که مارول برای انتقام جویان 6 در نظر دارد، به نظر می‌رسد که تاخیر در انتشار آن امری اجتناب‌ناپذیر است. البته فیلم Avengers: Secret Wars در این مسیر، تنها نیست. زیرا استودیو مارول، تاریخ انتشار بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های دیگر خود را هم عقب انداخته است.

4 22 آراء
امتیاز مطلب

guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا