کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars مشخص شد؟

چهره‌ای آشنا و انتخابی بی‌نظیر

کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars مشخص شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ سینمای جهان
کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars

به‌دنبال معرفی دو فیلم جدید انتقام جویان در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، طرفداران بی‌صبرانه منتظر مشخص شدن کارگردان و لیست بازیگران هستند. در حالی که مراسم D23 Expo خبر خاصی برای به اشتراک گذاشتن نداشت، اما شواهد اخیر چهره‌ای آشنا را به‌عنوان کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars برگزیده است. 

از معرفی پروژه‌های سینمایی و سریالی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول گرفته تا تایید دو فیلم عظیم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars، پنل استودیو مارول در کمیک کان ماه گذشته به‌قدری بزرگ و جنجالی بود که همچنان درباره‌اش صحبت می‌شود. با اینکه گزارشی رسمی، دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) را به‌عنوان کارگردان سلسله کنگ معرفی کرد، وضعیت جنگ‌های مخفی هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته به‌لطف شایعه‌‌ای جدید، ممکن است این ابهام برطرف شده باشد.

در بخش پایانی پادکست The Weekly Planet، جیمز کلمنت (James Clement)، مجری برنامه مدعی شد که رایان کوگلر (Ryan Coogler) کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars خواهد بود.

بله رایان کوگلر یکی دیگر از کارگردان‌هایی است که با استودیو مارول وارد مذاکره شده تا جنگ‌های مخفی را کارگردانی کند. با در نظر گرفتن سابقه طلایی کوگلر در خلق آثاری شگفت انگیز و همچنین منبع قابل اعتمادی که این شواهد را فراهم کرده، او قطعا بهترین انتخاب ممکن برای به تصویر کشیدن داستان حماسی و عظیم جنگ‌های مخفی است.

به احتمال زیاد موفقیت بی‌سابقه فیلم Black Panther باعث شده کوین فایگی (Kevin Feige) و باقی روسای استودیو مارول رایان کوگلر را برای این منصب مهم زیر نظر بگیرند. اولین اثر مارولی کوگلر به‌قدری موفق بود که توانست بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد و رکوردهای بسیاری را در گیشه تصاحب کند. این فیلم همچنین توانست سه جایزه اسکار در زمینه‌های بهترین طراحی لباس، بهترین موسیقی متن و بهترین طراحی صحنه را به‌دست بیاورد. به دنبال واکنش مثبت منتقدین و طرفداران نسبت به قسمت اول، کوگلر تصمیم گرفت برای کارگردانی Black Panther: Wakanda Forever بازگردد و داستانی احساسی را برای دوست‌داران مارول به تصویر بکشد. علاوه بر این، کوگلر سخت مشغول توسعه دو پروژه سریالی Ironheart و Wakanda است که قراره در آینده‌ای نزدیک از دیزنی پلاس پخش شوند.

ظاهرا استودیو مارول دوست دارد فیلم‌های انتقام جویان را به کارگردانانی اختصاص بدهد که عملکرد موفقیت آمیزی در گذشته داشتند. برای مثال موفقیت دو فیلم کاپیتان آمریکا سرباز زمستان و جنگ داخلی باعث شد کارگردانی جنگ ابدیت و پایان بازی برعهده برادران روسو گذاشته شود. از طرفی موفقیت شانگ چی و افسانه ده حلقه نیز نقش بسیار مهمی در استخدام شدن دستین دنیل کرتون به‌عنوان کارگردان سلسله کنگ داشته است.

فیلم مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ نوامبر سال ۲۰۲۵ (۱۶ آبان سال ۱۴۰۴) در سینماهای سراسر دنیا اکران شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا رایان کوگلر می‌تواند از پس پروژه‌ای به بزرگی جنگ‌های مخفی بربیاید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا