1%
  • 0/10

تاریخ انتشار قسمت آخر انیمه حمله به تایتان اعلام شد

بالاخره زمان خداحافظی رسیده

تاریخ انتشار قسمت آخر انیمه حمله به تایتان اعلام شد ۲۷ ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

تاریخ انتشار قسمت انیمه حمله به تایتان (Attack on Titan) به تازگی توسط سازندگان این مجموعه اعلام شده است.

پس از یک قسمت ویژه یک ساعته که در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند ۱۴۰۱) پخش شد، حالا نوبت به پخش قسمت نهایی و پایان داستان آخرالزمانی ارن (Eren) و جزیره پارادیس (Paradis Island) رسیده است. خوشبختانه برخلاف برخی حدس و گمان‌ها، تاریخ انتشار قسمت آخر انیمه حمله به تایتان خیلی دور نیست و طرفداران نباید زمان خیلی طولانی‌ای را برای تماشای آن منتظر بمانند.

سریال انیمه‌ای Attack on Titan در طول تولید و پخش خود با ماجراهای بسیاری همراه بوده است. این مجموعه در ابتدا توسط شرکت ویت استودیو (Wit Studio) ساخته می‌شد، شرکتی که این روزها به خاطر ساخت Spy x Family و Vinland Saga نیز شناخته می‌شود. فصل انیمه حمله به تایتان در سال ۲۰۱۳ پخش شد، اما تولید فصل دوم آن بسیار طول کشید و با اتفاقات زیادی همراه بود تا نهایتا در سال ۲۰۱۷ پخش شود.

فصل سوم این مجموعه نیز به دو بخش تقسیم شد که در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ پخش شدند. سپس وظیفه ساخت فصل چهارم این سریال به استودیو ماپا (MAPPA) واگذار شد که آثاری چون Jujutsu Kaisen، Chainsaw Man و فصل دوم Vinland Saga در کارنامه‌اش دیده می‌شوند. پخش فصل چهارم حمله به تایتان که با نام Attack on Titan: The Final Season شناخته می‌شود، از اواخر سال ۲۰۲۰ شروع شد تا سال ۲۰۲۱ ادامه داشت. در آن زمان این انیمه به یکی از پربحث‌ترین سریال‌ها میان بینندگان تبدیل شد و بسیاری در حال حدس و گمان بودند که چگونه در ۱۶ قسمت باقی مانده فصل چهارم قرار است این داستان به پایان برسد، تا این که نهایتا استودیو ماپا به شکل رسمی اعلام کرد که این فصل نیز به دو بخش تقسیم شده و ۱۲ قسمت نهایی آن در سال ۲۰۲۲ پخش خواهند شد.

اما با شروع بخش دوم فصل چهارم ماجراهای عجیب‌ترین اتفاق افتاد و اعلام شد که این بخش نیز خود به دو بخش دیگر تقسیم شده که بخش اول در سال ۲۰۲۲ روی آنتن رفت و قسمت‌های آخر نیز مانند برای پخش در سال ۲۰۲۳. حالا اولین قسمت از بخش نهایی این انیمه با نام Attack on Titan – The Final Season, Part 1 پس از یک وقفه ۱۴ ماهه پخش شد و احتمالا تنها یک قسمت دیگر از این مجموعه باقی مانده که آن هم با نام Attack on Titan – The Final Season, Part 2 پخش می‌شود.

اکنون طبق اطلاعات رسمی‌ای که از طریق وب‌سایت این مجموعه اعلام شده، تاریخ انتشار قسمت آخر انیمه حمله به تایتان در پاییز ۲۰۲۳ خواهد بود. همچنین یک ویدئوی کوتاه نیز از این قسمت منتشر شد که شما در بالا می‌توانید آن را تماشا کنید.

روند پخش طولانی و همچنین نامگذاری عجیب دو قسمت پایانی آن که با عنوان‌های Attack on Titan – The Final Season, Part 1 و Attack on Titan – The Final Season, Part 2 پخش می‌شوند، باعث ایجاد شوخی‌های بسیاری بین طرفداران و بینندگان شده است. از نظر فنی باید گفت چیزی که در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ پخش شد باید Attack on Titan – The Final Season, Part 3 باشد و احتمالا قسمت پایانی نیز نامی مثل Attack on Titan – The Final Season, Part 3, Part 2‌ داشته باشد، به همین دلیل سازندگان برای جلوگیری از گیج شدن تماشاچیان چنین نامی را برای آن برگزیده‌اند.

در سال ۲۰۲۱ مانگای اصلی این مجموعه به پایان رسید و از آن زمان بسیاری از طرفدارانی که نمی‌توانستند برای پخش قسمت‌های پایانی منتظر بمانند تا پایان داستان را بفهمند، آن را خواندند. با این حال همچنان سریال Attack on Titan محبوبیت خود را حفظ کرده است و در وب‌سایت آی‌ام‌دی‌ب (IMDb) امتیاز ۹ دارد. همچنین Attack on Titan – The Final Season, Part 1 در حال حاضر با ۲۶۰۰۰ امتیاز، نمره ۹.۶ دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

27 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments