1%
  • 0/10

فیلم‌برداری Mission: Impossible 7 و The Batman در بریتانیا از سر گرفته می‌شود

دولت بریتانیا کوتاه آمد

فیلم‌برداری Mission: Impossible 7 و The Batman در بریتانیا از سر گرفته می‌شود ۰ ۱۶ تیر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم‌برداری Mission: Impossible 7

با توجه به گفته‌های یکی از سیاستمداران بریتانیایی، فیلم‌برداری Mission: Impossible 7 و The Batman در این کشور از سر گرفته می‌شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای اجرای این مصوبه اعلام نشده است.

به زعم بسیاری از علاقه‌مندان به فیلم و سریال و سینماروها، سال ۲۰۲۰ میلادی می‌توانست یکی از بهترین سال‌ها برای این عرصه باشد اما همه‌گیری جهانی ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹ تمامی معادلات را برهم ریخت. از حدود چهار پنج ماه پیش تا به امروز فیلم‌برداری بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها متوقف شده و از طرفی دیگر هم اکران یا پخش برخی آثار هم به تعویق افتاده یا به تاریخی نامشخص موکول شده است.

فیلم Mission: Impossible 7 از جمله آثاری به‌حساب می‌آید که پس از شیوع جهانی ویروس کرونا، نتوانست مراحل تولید خود را ادامه دهد. زمستان گذشته فیلم‌های Mission: Impossible 7، The Batman و چند اثر دیگر در حال فیلم‌برداری بودند که بنابر اعلام دولت بریتانیا تمامی آن‌ها مجبور به لغو برنامه‌هایشان شدند.

با این حال روز گذشته، اولیور داودن، وزیر امور دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش رسما اعلام کرد که تام کروز می‌تواند فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن 7 را مجددا در بریتانیا از سر بگیرد. او ضمن انتشار عکسی از مکالمه‌ی تصویریش با تام کروز در صفحه‌ی رسمی توییتر خود نوشت:

تغییر معافیت‌ها در قوانین مربوط به قرنطینه به فیلم‌سازان اجازه می‌دهد که مجددا تولید آثار خودشان را از سر بگیرند.

در همین راستا، صحبت‌هایی که این آخر هفته با تام کروز داشتیم، بسیار جالب بود و شما می‌توانید چرخش دوربین‌های او را در Leavesdan (منطقه‌ای در بریتانیا) تماشا کنید.

با توجه صحبت‌های داودن، انتظار می‌رود که بعد از Mission Impossible 7 آثاری مانند The Batman و The Eternals هم تولید خود را در منطقه‌ی بریتانیا از سر بگیرند.

قرار بود که قسمت هفتم ماموریت غیرممکن در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود اما همان طور که اشاره شد، به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ نمایش آن تا نوامبر همین سال (آبان سال جاری) به تعویق افتاد. همچنین قرار است که فیلم Mission: Impossible 8 هم یک سال بعد از قسمت هفتم روی پرده‌ی نقره‌ای سینماها برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments