تیزر فیلم مرد مورچه ای 3 قاتل انتقام جویان را نشان می‌دهد!

کانگ برای کشتن آمده!

در تیزر فیلم مرد مورچه ای 3 می‌توانید شاهد کانگ فاتح (Kang The Conqueror)، به عنوان کسی باشید که انتقام جویان را کشته است!

تابستان گذشته بود که در مراسمی تحت عنوان ComicCon 2022، در پنل استودیو مارول، شاهد اتفاقات و انواع رونمایی‌های مختلف بودیم. در این مراسم خاص، از جزئیاتی درباره سریال‌ها و فیلم‌های آینده این استودیو رونمایی شد که تنها حاضرین داخل آن، قادر به دیدن نسخه با کیفیت تیزرها، تریلرها و همچنین شنیدن اخبار دسته اول باشند. اما از آنجا که اخبار به بیرون درز می‌کند و طرفداران سرتاسر جهان آن را در نهایت دریافت می‌کنند، ویدیوهایی که با گوشی ضبط شده نیز در هر صورت به بیرون انتشار خواهند یافت!

در کامیک‌کان سال ۲۰۲۲، یک تریلر از فصل دوم سریال Loki پخش شد، سپس از فصل دوم سریال What If…? رونمایی شد که واقعا تریلر آن، هر بیننده‌ای که در آن رویداد حاضر بوده را قطعا به وجد آورده است! با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که اولین تریلر از فیلم Ant-Man 3 نیز بین همین تیزرها پخش شد؛ چیزی که چند ماه پیش جزئیاتی را درباره آن به شما ارائه داده بودیم و تا به امروز، در هیچ تیزر و تریلر رسمی، دیالوگ‌های کامل آن را نشنیده بودیم. این در حالی است که تیزر جدید فیلم مرد مورچه ای 3 بالاخره حجت کانگ فاتح را بر انتقام جویان کل مولتی ورس تمام می‌کند!

جزئیات تیزر فیلم مرد مورچه ای 3

با نزدیک شدن به تاریک اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania منطقی است که شاهد انواع و اقسام تیزرها، به صورت روزانه و هفتگی از استودیو مارول (Marvel Studios) باشیم. با این وجود، تیزر تازه منتشر شده از این اثر سینمایی، بالاخره از جزئیاتی رونمایی می‌کند که در تریلر اختصاصی مراسم کامیک‌کان ۲۰۲۲ نشان داده شده بود.

در آن زمان، یکی از ویژگی‌های جذاب کانگ فاتح در این دیالوگ بود که پس از آشنایی با اسکات لنگ به او می‌گوید؛ «تو یه انتقام جو هستی، آیا تا به حال کشتمت؟!». این دیالوگ وقتی گفته می‌شود که اسکات کانگ را با اونجر (Avenger) بودن خودش تهدید می‌کند و قصد دارد تا از نام و شهرت انتقام جویان، برای ترساندن او استفاده کند. اما متاسفانه کانگ با این تیم آشنایی بسیار نزدیکی دارد و ظاهرا جمعی از آنان را برای دستگرمی سلاخی کرده است!

هنگامی که کانگ فاتح این پاسخ را می‌دهد، می‌توانید در تیزر فوق شاهد آن باشید، ولی در سکانس دنباله همین صحنه، کانگ اسکات را به دیوار می‌کوبد و به او می‌گوید؛ «تو در حد من نیستی، اسکات». این یعنی کانگ در یک چشم بهم زدن توان کشتن اسکات را با هر قابلیت و ویژگی‌ای دارد، اما تصمیم می‌گیرد تا برای یک همکاری عجیب، او را زنده نگه دارد. این در حالی است که هنوز هم نمی‌دانیم خواسته کانگ چیست و حتی پس از توضیحات کوین فایگی (Kevin Feige) درباره آن، همچنان اطلاعات کمی درباره این موضوع داریم.

همچنین جالب است بدانید که در این تیزر از فیلم مرد مورچه ای 3 اسکات پس از حمله کردن به تاسیسات کانگ، برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول، او را کانگ خطاب می‌کند؛ چیزی که پیش‌تر از این هرگز ندیده بودیم و نام این شخصیت را کسی بر زبان نیاورده بود.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا