تریلر جدید فیلم انت من 3 و مروری بر زندگی اسکات لنگ+ زیرنویس فارسی

از دزدی تا انتقام جویی، و زانو زدن جلوی کانگ!

در تریلر جدید فیلم انت من 3Ant-Man 3 می‌توانید جزئیات بیشتری را از این اثر مورد انتظار که با عنوان Quantomania اکران می‌شود، مشاهده کنید.

فیلم‌های سری Ant-Man جهان کوانتوم را به دنیای سینمایی مارول معرفی کردند و رفته رفته، دیدیم که اهمیت این دنیای پنهان، چقدر برای آینده MCU دارای اهمیت است. در واقع تمامی اتفاقات Endgame به لطف همین جهان رخ دادند و حال نیز فاز چهارم تا ششم دنیای سینمایی مارول که مولتی ورس ساگا نامیده می‌شود، کاملا وابسته به همین جریان خواهد بود. با این حال، قرار است تا با فیلم Ant-Man 3 به زودی کمی بیشتر با این جهان عجیب آشنا شویم و پس از انتشار یک تریلر در هفته‌های گذشته، حال یک ویدیو تازه از آن منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

تریلر جدید فیلم انت من 3

در این تریلر تازه منتشر شده از فیلم Ant-Man 3 عملا بیشتر آن را شاهد صحنه‌های قدیمی، از سه فاز اول دنیای سنیمایی مارول هستیم. طوری که ابتدا همه چیز از ابتدای داستان انت من آغاز می‌شود؛ جایی که او به خاطر دزدی به زندان برده می‌شود و سپس هنک پیم (Hank Pym) با دانستن ویژگی‌ها و توانایی‌های او، تصمیم می‌گیرد تا یک شانس دوباره به اسکات لنگ (Scott Lang) بدهد. پاول راد (Paul Rudd)، بازیگر محبوب سینمای هالیوود مجددا در قامت انت من در این صحنه‌ها دیده می‌شود و جالب‌تر اینکه می‌توانیم سکانس‌هایی را ببینیم که متعلق به فیلم‌های Captain America 3 و حتی Avengers: Endgame هستند.

با این وجود بعد از اتمام این سکانس‌های مونتاژ از فیلم‌های قدیمی و قبلی، می‌بینم که بالاخره صحنه‌هایی از فیلم مورد انتظار Ant-Man And The Wasp: Quantomania پخش می‌شود؛ چیزی که پیش‌تر بخش‌هایی از آن را در تریلر اول این اثر هم دیده بودیم و ظاهرا ابتدا در مراسم کامیک کان برزیل به نمایش درآمده است.

در این صحنه‌ها ما مجددا همان شهر و جهان مخصوص کوانتوم را می‌بینیم؛ جایی که کانگ فاتح (Kang The Conqueror) برای خودش یک ارتش فوق‌العاده عجیب و غریب درست کرده و حکومت می‌کند. جنت ون داین (Janet Van Dyne) در تریلر اصلی اشاره کرده بود که پیش‌تر در این مکان حضور داشته و ظاهرا حتی با افرادی در آن در ارتباط بوده است. اما نکته قابل توجه اینجاست که به هر دلیلی، اسکات لنگ و دختر و خانواده‌اش، با کانگ ملاقات می‌کنند و او در این تریلر جدید از فیلم انت من 3 به آن‌ها هشدار می‌دهد که جهان آن‌ها، رو به نابودی است.

البته در ویدیو قبلی هم دیده بودیم که او چنین حرف‌هایی را بزند، اما نکته اینجاست که در یک دیالوگ، او به انت من می‌گوید که «تو زمان بسیاری را از دست داده‌ای» و این یعنی ماندن مرد مورچه‌ای و خانواده‌اش در فضای کوانتوم، باعث شده تا آن‌ها سال‌های بسیاری را از دست بدهند و در نتیجه اگر به هر طریقی به خط زمانی خود بازگردند، ممکن است همه چیز تغییر کرده یا حتی چیزی باقی نمانده باشد! به همین دلیل نیز کانگ از او می‌خواهد تا چیزی که دزدیده شده را به او بازگردانند؛ موردی که اصلا مشخص نیست که چیست و برخی حدس می‌زنند که احتمال دارد حلقه‌های شانگ چی (Shang-Chi) یا شاید هم مچبند دست کامالا خان (Kamala Khan)، با همان میس مارول (Ms. Marvel) باشد. این شایعه از آنجا شروع شده که نوشته‌های روی این دو سلاح دست شانگ چی و میس مارول، کاملا با آنچه که در تکنولوژی کانگ به کار رفته شباهت دارند و در نتیجه، احتمال اینکه کانگ به دنبال آن‌ها باشد بسیار بالاست.

با این وجود، در این تریلر جدید از فیلم انت من 3 و همچنین ویدیو قبلی منتشر شده حدود ۱ ماه پیش، یک مورد وجود دارد که کاملا طرفداران را درباره آینده شخصیت اسکات لنگ نگران می‌کند. در واقع ما در این تریلرها می‌بینیم که او به کانگ فاتح می‌گوید که من یک اونجر هستم، سپس کانگ پاسخ می‌دهد «آیا قبلا تو را کشته بودم؟». این یعنی ورینت کانگ که در این تریلر فیلم Ant-Man 3 نشان داده می‌شود، عملا فردی است که خط‌های زمانی مختلف رفته و حتی انتقام جویان را در آن‌ها سلاخی کرده است!

همچنین صحنه‌هایی وجود دارد که در آن‌ها، اسکات کاملا صورت خونی دارد و این یعنی آسیب بسیاری از مبارزه با کانگ دیده است. انتظار می‌رود که انت من در این فیلم، خودش را برای نجات کسی لنگ (Cassie Lang) و بازگرداندن او به جهان اصلی، فدا کند. این در حالی است که احتمالا کسی به آینده فرستاده خواهد شد و در آن زمان، به سایر ابرقهرمانان جهان خود هشدار می‌دهد که کانگ فاتح، برای نابود کردن خط‌های زمانی مختلف آمده است! نظر داشته باشید که پایان این فیلم، مستقیما به Avengers: Kang’s Dynasty یا همان انتقام جویان 5 وصل خواهد شد و به همین دلیل نیز ارزش بسیار بالایی را برای دنیای سینمایی خواهد داشت.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantomania فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را با اکران در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) شروع خواهد کرد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا