تریلر جدید فیلم مرد مورچه ای 3 با محوریت شخصیت Cassie منتشر شد

مورچه‌ای جدید دنیای سینمایی مارول

در تریلر جدید فیلم مرد مورچه ای 3 که با عنوان Ant-Man And The Wasp Quantumania منتشر می‌شود، می‌توانید جزئیات بیشتری از شخصیت کسی لنگ (Cassie Lang) را مشاهده کنید.

از همان فیلم اول سری Ant-Man ما دیده بودیم که اسکات لنگ (Scott Lang) دختری به نام کسی دارد که پیش همسر سابقش زندگی می‌کند. در واقع کسی تنها دلیلی است که اسکات به زندگی کردن ادامه می‌دهد و تمام تلاشی که طی این مدت انجام داده، برای این بوده که پیش دخترش یک قهرمان باشد؛‌ نه یک دزد که از راه‌های غلط مخارج زندگی را تامین می‌کند!

با این حال در همان نسخه اول فیلم Ant-Man هم دیدیم که اسکات می‌تواند از استعداد خود برای تبدیل شدن به یک قهرمان استفاده کند و از همین جهت نیز، نظر دخترش را جلب می‌کند. اما پس از اتفاقات Avengers: Infinity War اسکات مدت ۵ سال را داخل فضای کوانتوم از دست می‌دهد؛‌ چیزی که پس از بازگشت او به خانه،‌ اصلا برای دخترش قابل درک نیست شاید همین باعث می‌شود تا کسی هم خود به دنبال راه‌هایی برای ارتباط با فضای کوانتوم بگردد.

در ویدیو بالا که به تازگی منتشر شده، می‌توانید ببینید که کسی لنگ در یک صحنه توضیح می‌دهد که اگر دستگاهی که به تازگی ساخته را داشت، می‌توانست پدرش را زودتر از آن پنج سال نجات بدهد. این نشان می‌دهد که او چقدر به دنبال راهی برای ارتباط با جهان کوانتوم است و از طرفی به دور از چشم پدرش، هم زره خاص خود را دارد و هم اینکه سبک مبارزه کردن با آن را یاد گرفته است!

کاترین نیوتون (Kathryn Newton) درباره ایفای نقش کسی هیجان‌زده صحبت می‌کند و به نظر می‌رسد که این کاراکتر، قرار است تا تصمیم‌های مهمی را در فیلم مورد انتظار Ant-Man 3 بگیرد. همچنین در این تریلر جدید از فیلم مرد مورچه ای 3 می‌توانید نظر دیگر بازیگران درباره کاترین نیوتون در نقش کسی لنگ را مشاهده کنید که عملا به همان اندازه برای همکاری خوب او در ساخت این فیلم، خوشحال هستند.

در واقع بازیگر نقش شخصیت کسی لنگ در سن بزرگ‌تر، ابتدا در فیلم Avengers: Endgame فرد دیگری به نام اما فرمن (Emma Fuhrmann) بود. اما هنگام شروع پروسه ساخت فیلم مرد مورچه ای 3، سازندگان تصمیم گرفتند تا این نقش را به کاترین نیوتون واگذار کنند؛ کسی که اولین نمایش خود در دنیای سینمایی مارول را با عنوان Quantumania تجربه خواهد کرد و نقش بسیار مهمی را در وقایع آینده MCU خواهد داشت.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا