تیزر جدید فیلم Ant-Man 3 و صحنه‌هایی از جنگ در فضای کوانتوم!

زمان زیادی را از دست دادی انت من..

تیزر جدید فیلم Ant-Man 3 به تازگی منتشر شده و چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا در این اثر سینمایی، شاهد جنگی عجیب در فضای کوانتوم باشیم.

سری فیلم‌های انت من یا همان مرد مورچه‌ای همیشه از مهم‌ترین‌هایی بوده‌اند که در دنیای سینمایی مارول، نقش بسیار مهمی را داشته‌اند. اهمیت حضور اسکات لنگ (Scott Lang) و هنک پیم (Hank Pym) در دنیای سنیمایی مارول،‌ به حدی بالاست که با نبود آن‌ها شاید هرگز شاهد حماسه بی‌نظیری مانند Avengers: Endgame نبودیم و نیمی از جمعیت جهان MCU هرگز بازنمی‌گشت. با این حال، ماجراجویی جدید اسکات و دخترش کسی لنگ (Cassie Lang)، باز هم قرار است تا زمینه را برای شروع فیلم انتقام جویان بعدی فراهم کند و تیزر جدید آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

تیزر جدید فیلم Ant-Man 3

این تیزر روز گذشته در تلویزیون پخش شده و کیفیت پایین آن، به همین دلیل است. همچنین اگر تریلر اصلی این فیلم را مشاهده کرده باشید، احتمالا با اکثر سکانس‌های کوتاه آن آشنایی دارید. کاترین نیوتون (Kathryn Newton) در نقش دختر اسکات لنگ در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازد، در حالی که در اینجا بزرگ‌تر شده و ظاهرا همراه با افرادی خاص، دستگاهی را برای فرستادن و دریافت سیگنال به داخل فضای کوانتوم ساخته است.

او این دستگاه را در حضور کل خانواده روشن می‌کند و توضیح می‌دهد که مثل یک ماهواره فضایی، مخصوص فضای کوانتوم عمل می‌کند. اما سپس می‌بینیم که تمامی آن‌ها توسط دستگاه به داخل کشیده می‌شوند؛ جایی که یکی از ورینت‌های کانگ فاتح (Kang The Conqueror) که جنت ون داین (Janet Van Dyne) درباره آن اطلاعاتی را دارد، در انتظار آن‌هاست.

چه محتوای تازه‌ای در این تیزر جدید دیده می‌شود؟

در این تیزر جدید فیلم Ant-Man 3 ما عملا شاهد همان صحنه‌های قبلی هستیم که در تریلر اصلی منتشر شده بودند، اما نکته قابل توجه اینجاست که دو سکانس تازه در این ویدیو ۱ دقیقه‌ای وجود دارد. اول اینکه ما در یک صحنه شاهد یک موجود عجیب شبیه به عنکبوت هستیم که یک چشم و پنج پا دارد. این موجود ناشناخته به فردی با شنل که به نظر می‌رسد جنت ون داین باشد حمله می‌کند.

سپس در سکانس بعدی آن، ما می‌بینیم که کسی لنگ و اسکات هر دو در حال فرار از یک انفجار بزرگ هستند که ظاهرا از همان شهر یا مقر اصلی کانگ فاتح است. کانگ در این لحظات می‌گوید که من می‌توانم شما را به خانه برسانم و وقت بدهم، که یعنی با ماندن در فضای کوانتوم، قاعدتا اسکات و خانواده‌اش حال سال‌های سال از خط زمانی خود جلوتر رفته‌اند و دیگر قادر به بازگشت به همان تایم لاینی که از آن آمده بودند نیستند؛ مگر با کمک کانگ فاتح!

همچنین دقت کنید که وقتی کسی لنگ و اسکات در حال فرار کردن هستند، زره کسی تازه است و با آن به جهان کوانتوم نیامده بود. این یعنی یا اعضای خانواده یک لباس خاص را برای او کنار گذاشته بودند و به صورت اتفاقی با خود آورده‌اند، یا اینکه اسکات و هنک پیم برای او در همان فضای کوانتوم چنین چیزی را طراحی کرده‌اند. همچنین این احتمال وجود دارد که این زره، یکی از تجهیزات کانگ فاتح باشد.

به هر حال کسی و پدرش در این تیزر جدید فیلم Ant-Man 3 جایی را نابود کرده‌اند و از یک انفجار بزرگ فرار می‌کنند. این در حالی است که ما در اواسط ویدیو ارتش کانگ را می‌بینیم که در حالت آماده‌باش هستند؛ حال نکته قابل توجه اینجاست که آیا مرد مورچه‌ای و خانواده خود تیم خاصی را برای مبارزه با این ارتش جمع کرده‌اند که نبرد بزرگی را برای فرار از دست کانگ به نمایش بگذارند؟ فعلا باید صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری از این اثر سینمایی منتشر شود.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania برای اکران در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده است. همچنین تاریخ انتشار تریلر بعدی این اثر سینمایی نیز به تازگی منتشر شده است.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا