کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 – Ant-Man 3 چه زمانی منتشر می‌شود؟

دیزنی پلاس روال ثابتی ندارد

کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 یا همان Ant-Man 3

کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 یا همان Ant-Man 3 چیزی است که بسیاری از طرفداران منتظر انتشار آن هستند،‌ اما چه زمان ماجرای جدید انت من استریم خواهد شد؟

فیلم مرد مورچه ای 3 شب گذشته در سالن‌های سینما بسیاری از کشورها اکران شد و طرفداران از نقاط مختلف جهان موفق شدند تا آن را تماشا کنند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که برای بسیاری از افرادی که دنیای سینمایی مارول و آثار آن را دوست دارند، دیدن این اثر در روز اکران امکان پذیر نبود. به همین دلیل نیز طرفداران منتظر هستند تا کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 در شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) استریم شود و در حالت بلوری، آن را تماشا کنند. این در حالی است که تاریخ پخش این فیلم در دیزنی پلاس، هنوز هم اعلام نشده است.

فیلم Ant-Man 3 داستان اسکات لنگ (Scott Lang) را پس از وقایع Avengers: Endgame دنبال می‌کند، جایی که او به یک قهرمان بزرگ تبدیل شده و مردم کتاب او را هم می‌خوانند! با این وجود، دختر اسکات، کسی (Cassie) موفق می‌شود تا دستگاهی را پیدا کند که قابلیت فرستادن سیگنال، به داخل فضای کوانتوم را داشته باشد؛ موردی که باعث شد تا کانگ فاتح (Kang The Conqueror)، خانواده اسکات را به این مکان ناشناخته و عجیب بکشاند!

کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 حدودا دو ماه دیگر منتشر خواهد شد

در حال حاضر، هیچ خبر رسمی و دقیقی از تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania منتشر نشده، اما با در نظر گرفتن الگوریتم انتشار نسخه بلوری فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول، خیلی راحت می‌توانیم بازه عرضه آن را محاسبه کنیم.

معمولا فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از زمان در دسترس قرار گرفتن سرویس استریم دیزنی پلاس،‌ حدودا ۲ تا ۳ ماه پس از اکران، در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. در ادامه می‌توانید مشاهده کنید که فیلم‌های فاز چهارم MCU، هرکدام چند روز پس از اکران فیلم مورد نظر، پخش شده‌اند.

  • فیلم Black Widow – همزمان با اکران در دیزپلاس
  • فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings – هفتاد روز پس از اکران
  • فیلم Eternals – شصت و هشت روز بعد از اکران
  • فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness – چهل و هفت روز بعد از اکران
  • فیلم Thor: Love And Thunder – شصت و دو روز بعد از اکران
  • فیلم Black Panther: Wakanda Forever هشتاد و دو روز بعد از اکران

اگر به ریتم انتشار فیلم‌های دنیای سینمایی مارول در شبکه دیزنی پلاس دقت کنید، واضح است که هرچه فیلم‌ها موفقیت بیشتری به دست آورده باشند، انتشار نسخه بلوری آن‌ها نیز کمی زودتر اتفاق افتاده است. در حقیقت این شگرد استودیو مارول است تا اگر فیلمی از لحاظ فروش، عملکرد چندان مناسبی را نداشت، کمی بیشتر به آن فرصت بدهد تا طرفداران با خرید بلیط‌های سینما، به رشد آمار فروش آن کمک کنند.

با این حساب،‌ کیفیت خوب فیلم مرد مورچه ای 3 بیشتر به این موضوع بستگی دارد که چقدر این اثر در باکس آفیس فروش خواهد داشت. اگر این اثر نیز به عنوان یکی از فیلم‌های پرفروش و خوب دنیای سینمایی مارول اکران شود، قاعدتا باید منتظر انتشار نسخه بلوری آن، تا نهایتا ۲ ماه دیگر، یا به عبارتی تا پایان فروردین ماه باشیم. در غیر این صورت، انتشار نسخه بلوری فیلم Ant-Man 3 تا پایان اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت.

3.5 10 آراء
امتیاز مطلب

guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا