نقدهای سریال آسوکا منتشر شد؛ ناجی جنگ ستارگان؟

دو قسمت اول هم اکنون منتشر شده‌اند

نقدهای سریال آسوکا

همزمان با انتشار دو قسمت ابتدایی در سرویس استریم دیزنی پلاس، نقدهای سریال آسوکا (Ahsoka) در فضای مجازی قرار گرفته‌اند.

جنگ ستارگان (Star Wars) بواسطه The Mandalorian توانست ورودی عالی به دنیای سریال‌های لایو اکشن داشته باشد. این روند با انتشار فصل دوم ادامه یافت اما در ادامه یک افت کیفی قابل توجه رخ داد. فصل سوم مندلورین و همچنین The Book of Boba Fett نتوانستند از پس انتظارات بربیایند. اینطور که به نظر می‌رسد، Ahsoka قرار است ورق را برگرداند.

همزمان با انتشار دو قسمت ابتدایی، برخی از نقدهای سریال آسوکا در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر شده‌اند. اگرچه دو قسمت برای قضاوت درباره یک فصل کافی نیست، کارشناسان تا اینجای کار به تحسین پرداخته‌اند. در ادامه نظر مارک کسیدی (Mark Cassidy) منتقد Comic Book Movie قابل مطالعه است:

دو قسمت ابتدایی Ahsoka خیلی خوب هستند. انگار فصل پنجم سریال Star Wars Rebels است که خبر خوبی برای طرفداران به شمار می‌رود اما بقیه ممکن است اوایل مقداری سردرگم باشند. رزاریو داوسون (Rosario Dawson) نقش آفرینی بی‌نقصی بعنوان آسوکا دارد.

مایکل لی (Micheal Lee) یک کارشناس فیلم و سریال بوده و در The Nerds of Color فعالیت دارد:

دو قسمت ابتدایی سریال Ahsoka را تماشا کرده‌ام. با اینکه فصل جدید و هیجان انگیزی برای داستانی است که دیو فیلونی (Dave Filoni) خلق کرده، بیشتر حس و حال دنباله‌ای برای Rebels را دارد تا اینکه سریال اختصاصی آسوکا باشد.

اریک گولدمن (Eric Goldman) از اعضای تحریریه Fandom است. او هم مانند دیگران دیدگاه مثبتی نسبت به محصول جدید لوکاس فیلم دارد:

سریال Ahsoka شروعی نویدبخش دارد که با المان‌های جالب و داستانی خود جهان جنگ ستارگان را گسترش داده و حس و حال متفاوتی نسبت به سریال مندلورین دارد. قسمت اول بخاطر مک گافین سرعت روایت کمی دارد اما قسمت دوم بهتر می‌شود.

یکی دیگر از کارشناسان معتقد است آسوکا کیفیت بالاتری نسبت به Andor داشته و قطعاً جوایز متعددی خواهد برد. همچنین به تمجید از صحنه‌های اکشن و جلوه‌های بصری‌اش پرداخته و آن را بهترین سریال دیزنی پلاس نامیده است. در ضمن، اکثر منتقدان در نقدهای کوتاه خود به عملکرد عالی تیم بازیگری اشاره کرده‌اند.

قسمت‌های جدید سریال آسوکا سه شنبه‌ها منتشر می‌شوند. در ضمن، فصل اول ۸ قسمت دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا