1%
  • 0/10

برادر قلابی اسکارلت ویچ در سریال آگاتا بازمی‌گردد

بازگشت ناامیدی بزرگ!

برادر قلابی اسکارلت ویچ در سریال آگاتا بازمی‌گردد ۰ ۲۰ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
رالف بونر در سریال آگاتا

یکی از افشاگران فعال در شبکه اجتماعی ایکس از بازگشت رالف بونر در سریال آگاتا (Agatha: Darkhold Diaries) خبر داده است.

WandaVision یکی از بهترین سریال‌های مارول طی سال‌های گذشته بوده اما این موضوع باعث نمی‌شود هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد. مخاطبان در قسمت پنجم با برادر اسکارلت ویچ، یعنی پیترو ماکسیموف ملاقات می‌کنند که نقشش را ایوان پیترز (Evan Peters) بر عهده دارد. بازگشت این شخصیت پس از اتفاقی که در فیلم Avenger: Age of Ultron رخ داد، طرفداران را بسیار هیجان زده کرد.

طرفداران فرنچایز Marvel Cinematic Universe گمان می‌کردند مارول بابت تصمیمش پشیمان شده و برنامه‌های زیادی برای کوییک سیلور دارد اما در کمال ناباوری مشخص شد ایوان پیترز نقش برادر اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) را ایفا نمی‌کند. او در واقع یک بازیگر به نام رالف بونر است که تحت کنترل آگاتا بوده و قصد داشت با نزدیک شدن به اسکارلت، به رازهای جادوگری‌اش پی ببرد.

Scarlet Witch Updates یکی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بوده و هر از گاهی اطلاعاتی را فاش می‌کند. او اخیراً از بازگشت رالف بونر در سریال آگاتا خبر داده است. طبق اطلاعاتی که این افشاگر به اشتراک گذاشته، اتفاقاتی که در جریان سریال وانداویژن رخ داد، از لحاظ روحی و روانی بشدت روی رالف تاثیر منفی گذاشته‌اند.

سریال آگاتا با نام کامل Agatha: Darkhold Diaries شناخته شده و قرار است اواخر سال جاری میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش شود. با توجه به اطلاعات موجود، رالف بونر تنها شخصیتی نیست که نخستین بار در WandaVision معرفی شد و در این سریال بازمی‌گردد. به این لیست باید یکی از فرزندان اسکارلت ویچ به نام بیلی را هم اضافه کرد.

همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، تمرکز سریال روی آگاتا هارکنس قرار دارد. او بطرز نامشخصی از وست ویو فرار کرده اما متوجه می‌شود هیچ قدرتی ندارد. او قبل از آغاز شرارت‌های خود باید قدرت‌هایش را بازگرداند.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments