پسر اسکارلت ویچ در سریال آگاتا چگونه زنده است؟

آگاتا ظاهراً نقشه‌های شومی دارد

پسر اسکارلت ویچ در سریال آگاتا

به لطف اطلاعاتی که یک افشاگر در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، طرفداران حالا می‌دانند بازگشت پسر اسکارلت ویچ در سریال آگاتا چطور رخ می‌دهد.

مارول در حال حاضر روی دو اسپین آف برای وانداویژن (WandaVision) کار می‌کند که یکی از آن‌ها Agatha: Darkhold Diaries است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اثر مزبور قصد دارد سرنوشت آگاتا هارکنس پس از اینکه در وست ویو محبوس شد را به تصویر بکشد. در ضمن، دومین اسپین آف تحت عنوان Vision Quest شناخته شده و به وایت ویژن خواهد پرداخت.

طبق اندک اطلاعات رسمی‌ای که منتشر شده، می‌دانیم آگاتا هارکنس تنها شخصیت آشنایی نیست که مخاطبان در Agatha: Darkhold Diaries ملاقات می‌کنند. یکی از فرزندان اسکارلت ویچ (Scarlet Witch)، یعنی بیلی هم در سریال مزبور حضور دارد؛ شخصیتی که توسط جو لاک (Joe Locke) به تصویر کشیده خواهد شد. بازگشت بیلی برای عده‌ای از مخاطبان سوال برانگیز بوده است؛ زیرا او و برادرش در انتهای وانداویژن جان خود را از دست دادند.

یکی از افشاگرهای قابل اعتماد فیلم و سریال با نام مستعار CanWeGetSomeToast فعالیت داشته و اخیراً جزئیات بیشتری را از نحوه بازگشت پسر اسکارلت ویچ در سریال آگاتا فاش کرده است. در گذشته اعلام شده بود پس از اینکه هکس نابود می‌شود، روح بیلی وارد بدن فردی شده و کنترل آن را بدست می‌گیرد. انتشار چنین اطلاعاتی باعث شده بود برخی از کاربران بازگشت بیلی را با بازگشت نحوه بازگشت استیو ترور در Wonder Woman 1984 مقایسه کنند. با گذشت مدتی از شکل گیری چنین مقایسه‌ای، CWGST سعی کرده به شفاف سازی در این باره بپردازد.

طبق جدیدترین پست CWGST در ایکس (توییتر سابق)، روح بیلی بصورت ناآگاهانه و از روی غریزه وارد بدنی می‌شود که روحش را از دست داده است. پس از بهوش آمدن، هیچ چیزی را درباره اتفاقات سریال وانداویژن به یاد نمی‌آورد. پس از اینکه اخباری درباره ماجرای وست ویو می‌شنود، تصمیم می‌گیرد به سراغ آگاتا هارکنس رفته و از او کمک بگیرد.

CWGST چیزی درباره نقشه‌های آگاتا نمی‌گوید اما بدون شک این جادوگر نقشه‌های شومی برای بیلی کشیده است. به هر حال، فرزند اسکارلت ویچ بوده و قدرت بسیار زیادی دارد. اگر مارول به کمیک بوک‌ها پایبند بماند، بیلی در ادامه به یک ابرقهرمان به نام ویکان تبدیل خواهد شد. در ضمن، تاکنون اطلاعات رسمی یا غیررسمی از حضور دیگر فرزند اسکارلت در Agatha: Darkhold Diaries منتشر نشده است.

سریال آگاتا: خاطرات دارک هولد از ۹ قسمت تشکیل شده و زمستان سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا