آپدیت‌های جدید بازیگر سریال Agatha: Coven of Chaos

کنایه یا تقلید؟

بازیگر سریال Agatha: Coven of Chaos

بازیگر سریال Agatha: Coven of Chaos آپدیت‌هایی در مورد سریال جدید خود به اشتراک گذاشت. آبری پلازا (Aubrey Plaza) بازیگر سریال Agatha: Coven of Chaos آپدیت‌هایی در مورد سریال جدید خود به اشتراک گذاشت. وقتی پلازا برای اولین بار برای بازی در سریال انتخاب شد، طرفداران به وجد آمدند و حتی کریس پرت (Chris Pratt)، بازیگر فیلم Guardians of the Galaxy نیز در مورد نقش او صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که آبری پلازا «بی نظیر، با استعداد و خاص» است و همچنین «در حال حاضر لحظات شگفت انگیزی را در بازی این نقش سپری می کند.» 

در مورد اینکه او نقش چه کسی را بازی می‌کند، یک علامت سوال بزرگی در ذهن همه تشکیل شده است. خود پلازا هم در مورد این مسئله ساکت مانده و فقط تایید کرده که «نقشی خیلی مهم» دارد. این ستاره آینده دنیای MCU، تصویر جدیدی را در اینستاگرام منتشر کرد که نشان‌دهنده لوگوی جالبی از مارول است و به نحوی با نقش بازیگر در سریال Agatha: Coven of Chaos مرتبط است. این تصویر یک لوگو با متن The Darkhold Diaries را نشان می‌دهد. دقیقاً مشخص نیست که این کلمات دقیقاً روی چه چیزی هستند، اما ممکن است پشت یک صندلی یا یک بنر در جایی از صحنه فیلمبرداری باشد.

البته این لوگو شباهت بی‌نظیری به لوگوی فیلم The Princess Diaries دارد و حتی فونت یکسانی هم در این دو لوگو دیده می‌شود. این فیلم با بازی ان هتوی (Anne Hathaway) که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد، در مورد دختری است که متوجه می‌شود جانشین ظاهری تاج و تخت است. وقتی این دو لوگو را در کنار هم قرار می‌دهیم شباهت غیرقابل انکار شده و تنها اختلاف این دو، رنگ آنهاست.

در حالی که از تصویر مشخص نیست، احتمالا این لوگو از از پشتی صندلی تولیدی باشد. در ماه ژانویه، لوگوی دیگری هم از The Darkhold Diaries منتشر شد با این حال، به جای اینکه از The Princess Diaries الگو بگیرد، شباهت زیادی به لوگو سریال Mare of Easttown داشت.

ولی آیا این تقلیدها برای خود سریال معنی خاصی دارد؟ 

با توجه به اینکه WandaVision خود عناصری از طنز خاصی داشت، احتمالا سازنده‌های این سریال که در Agatha: Coven of Chaos هم همکاری داشته‌اند، از این مسئله منظور خاصی دارند. حالی که احتمال نمی‌رود این سریال دقیقا همان ژانر کمدی را که WandaVision انجام داد دوباره انجام دهد، عناصر مشابه را می‌توان به راحتی حفظ کرد. 

به هر حال، آخرین‌بار مخاطبان آگاتا را دیدند، در حالی که درون دنیایی دروغین زندانی شده بود. به جای اینکه هر هفته داستان بر اساس دهه متفاوتی از سیت‌کام باشد، شاید هر قسمت بر روی یک مجموعه تلویزیونی یا فیلم خاص مانند Mare of Easttown یا The Princess Diaries تمرکز دارد. با این حال، در آخر، این لوگوها شاید چیزی بیشتر از شوخی‌هایی سرگرم کننده برای بازیگران و گروه در حین کار در تولید باشند. متاسفانه، طرفداران برای تماشای سریال Agatha: Coven of Chaos راه زیادی در پیش دارند چون در یک گزارش جدید به اشتراک گذاشته شده، اعلام شده که انتظار می‌رود هر دو سریال Ironheart و Coven of Chaos در سال ۲۰۲۴ منتشر شوند.

 

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا