کارگردان A Quiet Place 3 پروژه را ترک کرد!

جف نیکولز تجدید نظر کرده است

کارگردان A Quiet Place 3

با توجه به گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، کارگردان A Quiet Place 3 تغییر کرده است.

جان کرازیسنکی (John Krasinski) که بیشتر با نقش جیم هالپرت در سریال The Office شناخته می‌شد، برای سومین تجربه کارگردانی‌اش به سراغ یک ایده جدید رفت و A Quiet Place را بر اساسش ساخت. فیلم مزبور غافلگیرکننده ظاهر شد و نه تنها تحسین کارشناسان را برانگیخت، بلکه فروش بسیار خوبی را در باکس آفیس جهانی تجربه کرد. داستان روی خانواده ابوت تمرکز دارد که در پی حمله بیگانگان از قواعد سفت و سختی برای بقا پیروی می‌کنند؛ بیگانگانی که به شدت به صدا حساس بوده و به همین طریق می‌توانند طعمه خود را بیابند.

جان کرازیسنکی تمایلی به ساخت قسمت دوم نداشت اما با گذشت مدتی نظرش تغییر کرد و آن را جلوی دوربین برد. A Quiet Place Part II به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا تاخیر خورد و نهایتا در شرایطی روی پرده نقره‌ای رفت که باکس آفیس به تدریج در حال جان گرفتن بود. محصول پارامونت پیکچرز با وجود چالش‌های فراوان نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار فروخت تا مدیران استودیو نه تنها ساخت قسمت سوم را در دستور کار قرار دهند، بلکه تصمیم بگیرند «یک مکان ساکت» را به فرنچایز تبدیل کنند. در ضمن، جف نیکولز (Jeff Nichols) به پیشنهاد کرازینسکی وظیفه کارگردانی قسمت سوم را بر عهده گرفت.

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، کارگردان A Quiet Place 3 تغییر کرده است. جف نیکولز بنا به دلایلی تصمیم گرفته از پروژه کنار رفته و تمرکز خود را روی ساخت یک فیلم علمی-تخیلی دیگر قرار دهد؛ فیلمی که تنها می‌دانیم به پارامونت پیکچرز تعلق داشته و حتی نامش مشخص نیست. نویسنده همچنین تاکید دارد فرایند یافتن فیلمساز جایگزین هم اکنون آغاز شده و با سرعت قابل‌توجهی پیش می‌رود. اینطور که به نظر می‌رسد، موفقیت‌های قسمت اول و دوم باعث شده مدیران استودیو عجله زیادی برای ساخت قسمت سوم داشته باشند.

قسمت سوم یک مکان ساخت بر اساس ایده جان کرازینسکی ساخته می‌شود و نباید آن را یک دنباله دانست؛ زیرا هیچ کدام از بازیگران قدیمی از جمله امیلی بلانت (Emily Blunt) در آن حضور نداشته و شخصیت‌های جدیدی را در خود جای داده است. در ضمن، کرازینسکی هم اکنون روی یک فیلم سینمایی به نام Imaginary Friends کار می‌کند. او نویسنده، کارگردان و بازیگر یکی از نقش‌های اصلی خواهد بود. این فیلم درباره مردی است که می‌تواند دوستان تخیلی انسان‌ها را دیده و با آن‌ها ارتباط برقرار کند. اثر مزبور برای اکران در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

جدا از Imaginary Friends ، جان کرازینسکی اخیرا فیلمبرداری فصل سوم سریال Jack Ryan محصول آمازون را به پایان رسانده است؛ سریالی که فصل چهارمش چراغ سبز را دریافت کرد. امیلی بلانت مانند همسر خود کرازینسکی روزهای پرمشغله‌ای را در پیش دارد. او هم اکنون فاز فیلمبرداری سریال The English را پشت سر گذاشته و در آینده جلوی دوربین‌های Oppenheimer و Jungle Cruise 2 خواهد رفت.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم A Quiet Place 3 در سال ۲۰۲۳ میلادی به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا