تاریخ انتشار Yakuza: Like a Dragon مشخص شد

دیگر چیزی نمانده است

تاریخ انتشار Yakuza: Like a Dragon مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Yakuza: Like a Dragon

طبق اعلام استودیوی Ryu Ga Gotoku و شرکت ناشر سگا، تاریخ انتشار بازی Yakuza: Like a Dragon مشخص شده و این عنوان اکشن به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را خریداری کنند.

در طول ۱۴ سال گذشته، سگا با همراهی Ryu Ga Gotoku Studio تولید بازی‌هایی را که ترکیبی از فضای ملودرام و کمدی ابزورد به همراه دارند، امضای خود را روی سری یاکوزا قرار داده‌ و بازخوردهای مثبتی از سوی طرفداران سبک ‌Beat’em Up دریافت کرده‌اند. یکی از بازی‌های مورد انتظار این روزهای صنعت ویدیو گیم، عنوان Like a Dragon شمرده می‌شود که اخیرا توسعه‌دهندگان تاریخ انتشار Yakuza: Like a Dragon را در کشورهای غربی برای پلتفرم‌های مختلف اعلام کرده‌اند.

طبق اعلام سازندگان و ناشر بازی، Yakuza: Like a Dragon قرار است در تاریخ ۱۳ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۳ آبان ماه امسال) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در کشورهای غربی منتشر شود. ضمن اعلام تاریخ انتشار Yakuza: Like a Dragon توسط توسعه‌دهندگان، نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس این عنوان از فرنچایز یاکوزا هم به‌زودی به مرحله‌ی عرضه می‌رسد و کاربران کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و سونی می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

در Like a Dragon، کاراکتر کازوما جای خود را به ایچیبان کاسوگا می‌دهد و بازیکنان باید در نقش او بازی را جلو ببرند. ایچیبان از لحاظ فیزیکی و مبارزه، قدرت و توانایی بالایی دارد و بعد از گذراندن مشکلات زیادی که در کودکی داشته، به خانواده‌ی یاکوزا می‌پیوندد. اتفاقات و ماجراهای Like a Dragon در یوکوهاما اتفاق می‌افتد که یک شهر واقعی محسوب می‌شود و در کشور ژاپن وجود دارد.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی Yakuza: Like a Dragon پیش‌تر در کشور ژاپن منتشر شده است. در حال حاضر توسعه‌دهندگان قصد دارند این بازی را برای کشورهای غربی عرضه کنند که علاوه بر پلی‌استیشن 4، پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی هم شامل پلتفرم‌های مقصد این بازی می‌شوند. طبق اطلاعات اخیر، تاریخ انتشار Yakuza: Like a Dragon برای پلی‌استیشن 5 احتمالا دیرتر از ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود.

اگر علاقه‌مند هستید در مورد هشتمین بازی سری یاکوزا بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه از Yakuza: Like a Dragon می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا