منتظر انتشار XDefiant طی روزهای آتی باشید

انتظاری که بزودی به انتها می‌رسد

انتشار XDefiant

یکی از افشاگران ویدیو گیم که تمرکزش روی سری کالاف دیوتی (Call of Duty) قرار دارد، مدعی شده انتشار XDefiant بزودی رخ می‌دهد.

یوبیسافت اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی از نسخه جدید سری بازی‌های تام کلنسی رونمایی کرد که Tom Clancy’s XDefiant نام دارد. عنوان مزبور توسط شعبه سن فرانسیسکو یوبیسافت ساخته شده و یک تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود. XDefiant روی رقابت‌های چندنفره متمرکز بوده و اپراتورهای آن در کلاس‌ها و گروه‌های مختلف قرار می‌گیرند که هر کدام قابلیت‌ها و سلاح‌های منحصربفردی دارند. در ضمن، اپراتورهای این بازی از سری بازی‌های گوست ریکان، اسپلینتر سل و دیویژن الهام گرفته شده‌اند.

MW2 OG یک افشاگر بوده و تمرکزش روی سری کالاف دیوتی قرار دارد. طبق ادعای او، زمان زیادی به انتشار XDefiant نمانده و یوبیسافت قصد دارد با برگزاری یک رویداد آنلاین محصول جدیدش را در تاریخ ۶ آبان (مصادف با ۲۸ اکتبر) بصورت جهانی عرضه کند. افشاگرها، منبعی غیررسمی محسوب شده و همیشه باید احتمال داد ادعایش صحت نداشته باشد. با این حال، Insider-Gaming به نقل از منابع خود ادعای MW2 OG را تایید کرده است. هر چند، رسانه مزبور وارد جزئیات نشد و فاش نساخت رویداد آنلاین شامل چه اتفاقاتی می‌شود.

el_bobberto یکی دیگر از افشاگرهای معتبر صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. او هفته پیش گفته بود یوبیسافت تاریخ ۲۵ مهر (مصادف با ۱۷ اکتبر) را برای انتشار XDefiant در نظر دارد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، بنظر می‌رسد تاریخ عرضه با تاخیر مواجه شده است. دلیل چنین تغییری در برنامه‌ریزی‌ها احتمالاً رویداد Call of Duty The Haunting است که اکتیویژن می‌خواهد اواسط اکتبر و به مناسبت هالووین برگزار کند.

بازی XDefiant قرار بود چند هفته پیش عرضه شود اما ثبت آن در پلتفرم‌های ایکس باکس و پلی استیشن بدلیل عدم برخورداری از کیفیت لازم با مشکل مواجه شد. در ضمن، محصول جدید یوبیسافت رایگان بوده و بدون پرداخت کوچکترین هزینه‌ای قابل تجربه خواهد بود.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا