فیل اسپنسر از ایکس‌باکس اسکارلت برای بازی کردن استفاده می‌کند

رئیس ایکس‌باکس از عملکرد خوب کنسول نسل بعدی مایکروسافت می‌گوید

ایکس‌باکس اسکارلت

پروسه‌ توسعه‌ی ایکس‌باکس اسکارلت به جایی رسیده که حالا رئیس ایکس‌باکس می‌گوید که از کنسول نسل بعدی مایکروسافت برای بازی کردن استفاده می‌کند.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس در توییتر اعلام کرد که یک کنسول اسکارلت (Project Scarlett) را با خودش به خانه برده است. جالب‌تر از آن، این که او همین حالا هم از این کنسول برای بازی کردن با دیگر کاربران شبکه‌ی لایو استفاده می‌کند.

اظهارات اخیر اسپنسر نشان می‌دهند که کنسول نسل بعدی مایکروسافت چقدر به مرحله‌ی بهره‌برداری نزدیک بوده و البته قابلیت پشتیبانی یا همان Backwards Compatibility آن چقدر درست کار می‌کند. با این که ما همین حالا هم می‌دانیم که هر دو کنسول نسل بعدی مایکروسافت و سونی قرار است از این قابلیت پشتیبانی کنند، اما جزئیات دقیقی از آن در دسترس نداریم.

ما کمتر از یک سال تا عرضه‌ی کنسول‌های بعدی فاصله داریم، بنابراین خیلی عجیب نیست که اسپنسر از همین حالا هم در حال استفاده از اسکارلت به عنوان کنسول اصلی‌اش برای بازی است. همواره تعداد بسیار محدودی نمونه‌ی قابل استفاده از کنسول‌های در حال توسعه وجود داشته‌اند که پیش از عرضه‌ی رسمی، در اختیار اشخاص به خصوصی قرار می‌گرفته‌اند.

هر چند که تمام این‌ها، اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد قابلیت پشتیبانی کنسول از بازی‌های نسل قبلی نمی‌دهد و کماکان باید برای اطلاعات بیشتر، تا سال آینده صبر کنیم.

توییت کامل فیل اسپنر را می‌توانید در ادامه بخوانید:

و بالاخره شروع شد… این هفته من کنسول اسکارلت خودم را با خودم به خانه آوردم و همین حالا دارم به عنوان کنسول اصلی از آن برای بازی کردن و اتصال به کامیونیتی استفاده می‌کنم. برای بازی کردن هم از کنترل Elite سری دوم استفاده می‌کنم که عملکرد فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. تیممان کار بزرگی را انجام داده است. سال ۲۰۲۰ قرار است شگفت‌انگیز باشد.

در بین دیگر خبرهای مرتبط با ایکس‌باکس که در این بین منتشر شده‌اند، یکی از گزارش‌ها می‌گوید که مایکروسافت برای توسعه‌ی ایکس‌باکس بعدی‌اش هم احتمالا سیاست دو کنسول برای یک نسل را دوباره پیاده خواهد کرد. کنسول دوم در کنار اسکارلت، احتمالا کنسولی ضعیف‌تر خواهد بود که با قیمتی کمتر عرضه شده و بازی‌ها را با کیفیت 1440p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا