عناوین اضافه شده به سرویس Xbox Game Pass در ماه اکتبر مشخص شدند

بازی‌های Dishonored 2 و Fallout: New Vegas به این سرویس اضافه شدند

Xbox Game Pass ماه اکتبر

بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass در ماه اکتبر مشخص شدند و عنوان‌هایی نظیر Dishonored 2 و Fallout: New Vegas قرار است به این سرویس اضافه شوند.

کمپانی مایکروسافت در ماه اکتبر (مهر – آبان) از 6 بازی جدید برای سرویس Xbox Game Pass رونمایی کرد که هر کدام از بازی‌ها یکی پس از دیگری جذاب‌تر و هیجان‌انگیز‌تر است. در بین 6 بازی اعلام شده دو بازی در این لیست بسیار جلب توجه می‌کند؛ بازی Dishonored 2 که توسط تیم آرکین استودیو ساخته شده و بازی Fallout: New Vegas که آبسیدین اینترتیمنت وظیفه‌ی توسعه آن را برعهده داشت. ناشر هر دو بازی کمپانی بتزدا سافت‌ورکز بوده؛ شاید جالب باشد که بدانید، بازی Fallout: New Vegas نسخه‌ی پورت شده‌ی ایکس‌باکس 360 برای ایکس‌باکس وان است.

لیست بازی‌های ماه اکتبر 2019 که برای سرویس Xbox Game Pass عرضه می‌شود عبارت‌اند از:

  • Dishonored 2 تاریخ دسترسی از 11 مهر (3 اکتبر)
  • World War Z تاریخ دسترسی از 18 مهر (10 اکتبر)
  • Yooka-Laylee تاریخ دسترسی از 18 مهر (10 اکتبر)
  • Fallout: New Vegas تاریخ دسترسی از 25 مهر (17 اکتبر)
  • Felix the Reaper تاریخ دسترسی از 25 مهر (17 اکتبر)
  • Panzer Dragoon Orta تاریخ دسترسی از 25 مهر (17 اکتبر)

از دیگر عناوین جذاب می‌توان به بازی World War Z ساخته‌ی استودیو سیبر اینتراکتیو، اشاره کرد. این بازی یک عنوان چند نفره آنلاین بوده که بازیکنان آن باید با تعداد بسیار زیادی زامبی مقابله کنند و ماموریت‌ها را به پایان برسانند. Yooka-Laylee یک بازی در سبک پلتفرمینگ بوده که توسعه آن توسط پلی‌تانیک گیمز انجام شده است. Felix the Reaper هم یک بازی در سبک پازل است که فضای عاشقانه را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. Panzer Dragoon Orta بازی انحصاری کنسول ایکس‌باکس است که در سال 2002 منتشر شده بود جالب است بدانید که نسخه‌های بازی‌سازی شده‌ی قسمت اول و دوم سری Panzer Dragoon در دست ساخت بوده و قسمت اول این سری قرار است در زمستان 2019-2020 برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا