بازی های روز اولی سپتامبر گیم پس مشخص شدند

سه بازی جدید با سه سبک متفاوت، روز اول عرضه در گیم پس

بازی های روز اولی سپتامبر گیم پس مشخص شدند نیما خدارحمی ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی های روز اولی سپتامبر گیم پس

بازی های روز اولی سپتامبر گیم پس شاید آن چیزی نباشند که هر کسی علاقه به تجربه‌شان داشته باشد، اما باید گفت که بسیار سرگرم کننده هستند و علاقمندان از آن‌ها لذت خواهند برد. تا پیش از پایان امروز، شاهد افزوده شدن سه بازی روز اولی به گیم پس خواهیم بود!

امروز روزی خوب برای کاربران ایکس باکس گیم پس است. تا پیش از پایان امروز، ما شاهد چند بازی روز اولی در گیم پس خواهیم بود. شرکت مایکروسافت، تمام بازی‌هایی که قرار است منتشر شوند را در روزهای مختلف یک ماه پخش کرده تا کاربران در تمام ماه بازی‌های جدید دریافت کنند. این هفته، هفته‌ای بسیار شلوغ و پر بار برای کاربران این سرویس اشتراکی است. دو روز پیش، یعنی در روز ۱۳ سپتامبر، برابر با ۲۲ شهریور ماه شاهد اضاقه شدن دو بازی جدید به این سرویس بودیم و امروز نیز بازی‌هایی جدید دریافت خواهیم کرد.

تا پیش از پایان روز، شما می‌توانید بازی You Suck at Parking را در صورتی که کاربر سرویس گیم پس هستید دانلود کنید. در زمان انتشار این مطلب، بازی You Suck at Parking برای دانلود در دسترس نبوده، با این حال طی چند ساعت آتی، شما می‌توانید این بازی را دانلود کنید. این بازی حجم بسیار کمی داشته و تنها ۴ گیگابایت از فضای شما را اشغال می‌کند. شما می‌توانید پس از عرضه، بازی You Suck at Parking را در کنسول‌های ایکس باکس، رایانه شخصی و فضای ابری تجربه کنید. همانطور که می‌دانید اگر نسخه فضای ابری این بازی را اجرا کنید، هیچ حجمی از فضای ذخیره سازی شما کاهش نمی‌یابد.

در زمان انتشار این مطلب، هیچ نقد یا نمره‌ای از بازی You Suck at Parking به انتشار نرسیده، پس باید گفت که کاربران ایکس باکس گیم پس تقریبا بدون اطلاع از وضعیت بازی باید به سراغ آن بروند. توسعه دهندگان این بازی را تنها بازی ماشین سواری می‌دانند که هدف شما ایستادن است! شما باید در نقاط مختلف از پیست‌های مسابقه توقف کرده تا امتیاز جمع آوری کنید. با توجه به عکس‌های انتشار یافته، پیست‌های این بازی به شدت متنوع بوده و تعداد آن‌ها بیش از ۱۰۰ پیست است.

در کنار بخش تک نفره این بازی، ما از برخی عناصر بازی‌های چند نفره نیز بهره خواهیم برد. کاربرانی که این بازی را از طریق ایکس باکس گیم پس دریافت می‌کنند، می‌توانند با استفاده از جدول (Leaderboard) تعبیه شده در بازی، خود را در برابر دیگر کاربران بسنجند. اینگونه به نظر می‌رسد که بازی از بخش چند نفره محروم بوده و شما تنها به صورت تک نفره قادر به تجربه این بازی سرگرم کننده خواهید بود.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، هیچ نقد و بررسی تا به این لحظه از بازی You Suck at Parking به انتشار نرسیده و کاربران باید خود تبدیل به منتقد این بازی شوند! اگر شما از این بازی راضی نیستید، باید بگوییم که این پایان روز ۱۵ سپتامبر نبوده و باید منتظر افزوده شدن دو بازی دیگر یعنی Metal: Hellsinger و Despot’s Game به این سرویس باشیم. نظر شما درباره بازی های روز اولی سپتامبر گیم پس چیست؟ فکر می‌کنید مایکروسافت طی ماه سپتامبر ضعیف عمل کرده یا شما این بازی‌ها را عناوینی قدرتمند می‌دانید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا