1%
  • 0/10

فیلم جدید مردان ایکس گروهی بدون ولورین را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد

غیبت عجیب محبوب‌ترین جهش‌یافته مارول!

فیلم جدید مردان ایکس گروهی بدون ولورین را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد ۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم جدید مردان ایکس

به‌دنبال سر و صدا کردن گزارش اخیر ددلاین درباره ملاقات مارول با برخی نویسندگان، شایعه شوکه‌کننده‌ای مبنی بر اینکه فیلم جدید مردان ایکس گروهی بدون ولورین را به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کند، در فضای مجازی خبرساز شده است.

روز گذشته استودیو مارول سکوت چهار ساله خود را شکسته و در گزارش اخیر ددلاین از جستجو برای یافتن یک نویسنده برای نگارش فیلمنامه فیلم جدید مردان ایکس خبر داده است. اینطور که پیداست، کوین فایگی (Kevin Feige) قراره پاییز امسال با نویسنده‌های مختلفی ملاقات کند تا ایده‌هایشان را برای اولین فیلم مورد انتظار مردان ایکس بشنود.

به‌گفته ددلاین، مارول هیچ عجله‌ای برای تعیین فیلمنامه‌نویسان پروژه ندارد چراکه فعلا تاریخ اکران مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. علاوه‌ بر این، با نگاهی به عملکرد به‌شدت ضعیف فرانچایز مردان ایکس فاکس قرن بیستم، کاملا واضح است که عجله کردن برای معرفی چنین شخصیت‌های محبوبی چقدر می‌تواند فاجعه‌بار باشد.

اکنون پیرو انتشار این خبر هیجان انگیز، شایعه‌ای شوکه‌کننده بین طرفداران دست به دست می‌شود که ادعا می‌کند فیلم جدید مردان ایکس قراره گروهی بدون ولورین را به دنیای سینمایی مارول معرفی کند. درحالیکه نبودن ولورین در چنین پروژه بزرگ و مورد انتظاری ناراحت کننده است، اما بنا به دو دلیل اقدامی کاملا منطقی و هوشمندانه است.

یکی از دلایل شکست سری فیلم‌های مردان ایکس فاکس قرن بیستم، توجه بیش از اندازه به ولورین بود، به‌طوری که سایر جهش‌یافته‌های فرانچایز حکم شخصیت‌های فرعی را داشتند. به‌همین خاطر معرفی نکردن ولورین در فیلم جدید مردان ایکس می‌تواند مارول را از تکرار اشتباهی بزرگ بازدارد. همچنین شایان ذکر است که این موضوع قبلا در کمیک‌ها نیز دیده شده و ولورین تا سال ۱۹۷۵ در گروه مردان ایکس حضور پیدا نکرده بود.

هنوز یک هفته از پایان یافتن اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) نگذشته و مارول نیز به‌تازگی جستوجوی نویسنده برای نگارش فیلمنامه‌ را آغاز کرده، بنابراین انتظار نمی‌رود که فیلم جدید مردان ایکس در آینده نزدیک به پرده نقره‌ای بیاید. بهترین سناریو اکران شدنش بعد از فیلم Avengers: Secret Wars است، زیرا اینگونه می‌تواند فاز هفتم تا نهم دنیای سینمایی مارول را به حماسه جهش‌یافته‌ها (The Mutant Saga) تبدیل کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments