1%
  • 9/10

مدیر اجرایی استودیو مارول حضور شخصیت‌های زیادی در سریال مردان ایکس را تایید کرد

کراس اور مردان ایکس با سایر قهرمانان مارول!!

مدیر اجرایی استودیو مارول حضور شخصیت‌های زیادی در سریال مردان ایکس را تایید کرد ۱۳ ۰۱ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
سریال مردان ایکس

دو قسمت ابتدایی سریال مردان ایکس از راه رسیده و مدیر اجرایی پروژه به‌تازگی وعده حضور شخصیت‌های زیادی در قسمت‌های آتی را تایید کرده است.

مجموعه تلویزیونی X-Men: The Animated Series که از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ پخش شد و لحظات فراموش نشدنی زیادی را برای طرفداران مارول رقم زد، بعد از گذشت سه دهه همچنان به‌عنوان یکی از بهترین آثار مارول شناخته می‌شود. چرا؟ چون در عین روایت داستانی اورجینال، تا حد زیادی به کمیک‌ها وفادار بود و ضمن به تصویر کشیدن ماجراجویی‌های کیهانی و فراتر از بشر، مضامین بالغی که اغلب مسائل اجتماعی را شامل می‌شد را نیز مورد بررسی قرار می‌داد.

به‌همین خاطر زمانی که استودیو مارول در پنل انیمیشن کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲ از احیا شدن X-Men: The Animated Series خبر داد، طرفداران بسیار هیجان‌زده شده بودند. ساعاتی پیش دو قسمت ابتدایی سریال از دیزنی پلاس پخش شد و روایت داستان نفس‌گیر جهش‌یافته‌های محبوب دنیای مارول را بعد از گذشت بیست سال دوباره از سر گرفت. این دو قسمت به‌تنهایی سورپرایزهای غیرمنتظره زیادی داشتند، اما بزرگترین سورپرایز، صحبت‌های برد ویندربام، مدیر اجرایی پروژه و رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول در رابطه با حضور افتخاری چهره‌های آشنا در قسمت‌های آتی بود.

از آنجایی که X-Men 97 روایت‌گر ادامه داستان سریال اصلی است، دیدن کراس اورهای بزرگ امری اجتناب ناپذیر است. اگر حضور افتخاری و کراس اورهای سریال اصلی را به یاد داشته باشید، حسابی از تماشای قسمت‌های آتی سریال مردان ایکس لذت خواهید برد.

با توجه به اینکه ساخت فصل دوم و سوم X-Men 97 به‌صورت رسمی تایید شده، استودیو مارول می‌تواند به‌راحتی دیگر سریال‌های دهه نود میلادی مانند Spider-Man: The Animated Series را نیز احیا و فرانچایز انیمیشنی مخصوص به خود را خلق کند. حالا چگونه سریال مردان ایکس می‌تواند راه را برای ریبوت شدن دیگر سریال‌های دهه نود میلادی به‌خصوص اسپایدرمن هموار کند؟ اگرچه استودیو مارول در حال حاضر سخت مشغول کار روی پروژه‌ای جدید با نام Your Friendly Neighborhood Spider-Man است، اما ایده ریبوت شدن یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین اقتباس‌های اسپایدرمن چندان غیرممکن نیست.

اگر به‌خاطر داشته باشید در اولین تریلر، یک کپی از روزنامه دیلی بیوگل به چشم می‌خورد که در یکی از تیترهای آن به اسپایدرمن و ادی براک اشاره شده است. از آنجایی که این سریال هیچگونه ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد و داستانش در دنیایی مستقل روایت می‌شود، دست مارول برای توسعه هر دو پروژه به‌طوری که هیچ تداخلی با یکدیگر نداشته باشند، باز است.

دو قسمت ابتدایی سریال X-Men 97 هم اکنون منتشر شده و به‌زودی موشکافی نکات و ایستراگ‌های آنها روی سایت قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments