1%
  • 10/10

استودیو مارول خالق سریال X-Men 97 را اخراج کرد

اقدامی شوکه‌کننده و غیرمنتظره!!

استودیو مارول خالق سریال X-Men 97 را اخراج کرد ۲ ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
خالق سریال X-Men 97

در حالی که تنها چند روز تا پخش دو قسمت اول باقی مانده، استودیو مارول به‌تازگی از اخراج شدن خالق سریال X-Men 97 خبر داده است.

احیا مجموعه تلویزیونی قدیمی اما محبوب X-Men: The Animated Series یکی از چندین اتفاق بزرگی بود که با ادغام دیزنی و فاکس قرن بیستم ممکن شد. سریال به‌شدت مورد انتظار X-Men 97 رسما اولین پروژه استودیو تازه تاسیس مارول انیمیشن محسوب می‌شود و بعد از گذشت بیست سال، ادامه داستان جهش‌یافته‌های دوست داشتنی دنیای مارول را به تصویر می‌کشد. با اینکه تنها اما تنها چند روز تا پخش دو قسمت ابتدایی باقی مانده، هالیوود ریپورتر به‌تازگی در اقدامی شوکه‌کننده و غیرمنتظره خبر اخراج شدن بیو دی مایو (Beau DeMayo)، خالق سریال را تایید کرده است.

نکته عجیب ماجرا اینجاست که بیو دی مایو یکی از بااستعدادترین شورانرهایی است که طی چند سال گذشته همکاری خوبی با استودیو مارول داشته است و قبل از این اتفاق شوکه‌کننده، سخت مشغول جان بخشیدن به داستان فصل دوم و سوم سریال X-Men 97 بوده است. متاسفانه استودیو مارول در این رابطه هیچ اظهار نظری نکرده و به‌همین خاطر نمی‌دانیم مشکل آنها بر سر چه چیزی بوده، اما با این حال جای شکی نیست که اخراج دی مایو بی‌دلیل نبوده است.

از داستان فصل اول X-Men 97 چه می‌دانیم؟ در حال حاضر تنها اطلاعات رسمی در دست، عناوین ده قسمت اول است که صحت داشتن گمانه‌زنی‌های اخیر را تایید می‌کند. برای مثال نام قسمت‌های هشتم تا نهم، ادعای CanWeGetSomeToast مبنی بر سه بخشی بودن فینال سریال را تایید کرد. به‌گفته او در این فینال بزرگ، نیتن سامرز ملقب به کیبل بازمی‌گردد تا به مبارزه مردان ایکس با مستر سینیستر و ارتش سنتینال‌ها کمک کند. او همچنین مدعی شد که یکی از قسمت‌ها با الهام از بازی‌های قدیمی مردان ایکس ساخته شده و به دام افتادن جوبیلی و سان اسپات در یک بازی ویدیویی شانزده بیتی را به تصویر می‌کشد. در نتیجه این قسمت سبک و مدل انیمیشن بازی‌های شانزده بیتی خواهد داشت.

دو قسمت ابتدایی سریال به‌شدت مورد انتظار X-Men 97 در تاریخ ۲۰ مارچ (۱ فروردین سال ۱۴۰۳) از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments