تماشا کنید: تاریخ انتشار World of Warcraft Shadowlands مشخص شد

انتظارها به پایان رسید!

تماشا کنید: تاریخ انتشار World of Warcraft Shadowlands مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

پس از انتظار بسیار و تاخیرهای قبلی، توسعه‌دهندگان بالاخره تاریخ انتشار World of Warcraft Shadowlands را اعلام کردند.

قبل‌تر شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی عنوان محبوب و خوش‌ساخت وارکرفت، قرار بود در تاریخ ۶ آبان ماه (مصادف با ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی) هشتمین اکسپنشن این سری را عرضه کند. با این حال، این توسعه‌دهنده اعلام کرد تاریخ انتشار Shadowlands با تاخیر همراه است. در واقع، بلیزارد در بیانیه‌اش گفت برای توسعه‌ی هرچه بهتر بخش‌هایی از Endgame فرصت بیشتری لازم دارد. از آن‌جایی که شیوع ویروس کرونا ادامه داشته، توسعه‌دهندگان این عنوان اکشن نقش‌آفرینی در روند ساخت و تولید پروژه نتوانسته‌اند مطابق برنامه‌ پیش‌ بروند و مدتی را هم به صورت دورکار و در خانه سپری می‌کردند. حالا بعد از گذشت تقریبا یک ماه، توسعه‌دهندگان اعلام کردند اکسپنشن جدید در تاریخ ۲۳ نوامبر (۳ آذر سال جاری) برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

با وجود آن‌که هنوز اطلاعات دقیقی از داستان World of Warcraft: Shadowlands منتشر نشده، اما بلیزارد تریلری منتشر کرده که برای طرفداران جالب بوده است. با توجه به پیشینه‌ی این توسعه‌دهنده، می‌توانیم انتظار ماجرای جذابی را در شدولندز داشته باشیم. علاوه‌بر این، بلیزارد اعلام کرده دانجن‌ها و رِیدهای جدیدی برای بازی در نظر گرفته شده‌اند که هرکدام ویژگی‌ها و چالش خاص خود را دارند. Torghast دانجنی است که به صورت اختصاصی به بازی اضافه شده و برج لعنت شده نام دارد. کسانی که این دانجن را در نسخه‌ی آلفای World of Warcraft: Shadowlands تجربه کرده‌اند، عقیده دارند Torghast یکی از جذابیت‌های اصلی اکسپنشن جدید به حساب می‌آید.

طرفداران سری وارکرفت می‌توانند از تاریخ ۲۳ نوامبر (۳ آذر سال جاری) World of Warcraft Shadowlands را روی رایانه‌های شخصی تجربه کنند. به همین منظور، راهنمای سیستم مورد نیاز اکسپنشن جدید وارکرفت در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید از آن استفاده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا