آیا معشوقه‌ی زن شگفت‌انگیز در فیلم Wonder Woman 1984 از او جدا می‌شود؟

چه بر سر استیو ترور می‌آید؟

Wonder Woman 1984

به تازگی تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار Wonder Woman 1984 منتشر شده که محتوای آن توجه طرفداران این عنوان را به خود جلب کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، Wonder Woman 1984 ادامه‌ای بر فیلم قبلی واندر وومن با بازی گل گدوت، محسوب می‌شود. استیو ترور که به عنوان معشوقه‌ی واندر وومن شناخته می‌شود و کریس پاین در قالب او بازی کرده، توسط ویلیام مولتن مارستون خلق شده‌ و برای اولین بار در شماره‌ی ۸ از مجموعه آل استار کامیکس (دسامبر ۱۹۴۱) در دنیای سوپر هیروها حضور پیدا کرد. ترور دوست مورد اعتماد، معشوقه و همکار زن شگفت‌انگیز شمرده می‌شود که جهان انسان‌ها را به او معرفی کرد و همچنین به عنوان واسطه‌ی دایانا در سازمان ملل متحد خدمت کرده است. او بارها به پرنسس دایانا پیشنهاد ازدواج داده، اما واندر وومن به‌خاطر مسئولیتی که نسبت به نجات دنیا دارد، این پیشنهاد را رد کرده است.

به تازگی ویدیوی جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده که محتوای آن کمی گیج‌کننده است و بر اساس آن عده‌ای فکر می‌کنند ممکن است استیو ترور در Wonder Woman 1984 از بین برود. با توجه به این تریلر، به نظر می‌رسد استیو ترور و واندر وومن قرار است بار دیگر یک خداحافظی ناراحت‌کننده داشته باشند. تریلر جدید Wonder Woman 1984 را از اینجا می‌توانید تماشا کنید.

فیلم جدید واندر وومن ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۲ آذر سال ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ دسامبر سال ۲۰۱۹) به سینماها بیاید اما پس از اینکه دیزنی تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) را برای اکران Star Wars: The Rise of Skywalker در نظر گرفت، شرکت برادران وارنر تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 را تغییر دهد. در نهایت، تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 در ۵ دی ماه (مصادف با ۲۵ دسامبر سال جاری میلادی) خواهد بود. اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این فیلم ابرقهرمانی دی‌سی بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب نگاهی جامع به فیلم Wonder Woman 1984 را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا