#مهسا_امینی

تاریخ اکران Wonder Woman 1984 تاخیر خورد

طرفداران فرنچایز واندر وومن فعلا باید منتظر بمانند

تاریخ انتشار Wonder Woman 1984

شرکت برادران وارنر اعلام کرد تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 از ۲ اکتبر (مصادف با ۱۲ مهر ماه) به زمان دیگری موکول شده است.

فیلم جدید واندر وومن ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۲ آذر سال ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۳ دسامبر سال ۲۰۱۹) به سینماها بیاید اما پس از اینکه دیزنی تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) را برای اکران Star Wars: The Rise of Skywalker در نظر گرفت، شرکت برادران وارنر تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 را تغییر دهد. پس از آن با شیوع ویروس کرونا، مشکلات بسیاری برای عوامل فیلم پیش آمد و تولیدکنندگان مجبور شدند تاریخ انتشار این عنوان ابرقهرمانی را به زمان دیگری موکول کنند.

به‌تازگی پتی جنکینز (Patty Jenkins)، کارگردان فیلم Wonder Woman 1984، بیانیه‌ای منتشر کرده و از تاخیر در زمان اکران این عنوان خبر داده است. او می‌گوید امیدوار است تا طرفداران بتوانند مدت بیشتری را برای تماشای فیلم جدید واندر وومن صبر کنند. طبق گفته‌ی کارگردان پتی جنکینز، این فیلم در کریسمس امسال و در تاریخ ۵ دی سال جاری (مصادف با ۲۵ دسامبر سال ۲۰۲۰) منتشر می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، Wonder Woman 1984 ادامه‌ای بر فیلم قبلی واندر وومن با بازی گل گدوت، محسوب می‌شود. این فیلم در دهه‌ی ۸۰ میلادی اتفاق می‌افتد و و واندر وومن به عنوان قهرمان ماجرا، باید با دشمنان نسل بشر مقابله کند و چالش‌های زیادی را پشت سر بگذارد. ماجراجویی تازه‌ی دایانا در فیلم جدید واندر وومن، رویارویی او با شرور‌های تازه‌ی دنیای سینمایی DC، چیتا با بازی کریستن ویگ و  پدرو پاسکال در نقش ماکس‌ول لرد، را به تصویر می‌کشد و طرفداران این فرنچایز را غافل‌گیر می‌کند.

لازم به ذکر است که تاریخ انتشار Wonder Woman 1984 در ۵ دی ماه (مصادف با ۲۵ دسامبر سال جاری میلادی) خواهد بود. اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این فیلم ابرقهرمانی دی‌سی بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب نگاهی جامع به فیلم Wonder Woman 1984 را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا