بازیگر نقش ولورین در فیلم ددپول 3 در حال تمرینات سنگین بدنسازی است!

بازیگر ۵۴ ساله و سرحال!

ولورین در فیلم ددپول 3 - Deadpool 3

اخیرا بازیگر ولورین در فیلم ددپول 3 – Deadpool 3 اظهار کرده برای ایفای این نقش، در حال تمرینات سخت و گرفتن رژیم‌های مختلف غذایی است.

هیو جکمن (Hugh Jackman) از حدود دو دهه پیش در فیلم‌های سری X-Men بازی کرد و به همین واسطه نیز به محبوبیت بسیار زیادی بین طرفداران سینمای مارول دست پیدا کرد. با این وجود پس از چندبار عوض کردن داستان در خط زمانی سری، او در نهایت به فیلم Logan بسنده کرده و اعلام کرد که دیگر کارش با سینمای ابرقهرمانی مارول تمام شده است. اما آیا واقعا این پایان راه برای ولورین هیو جکمن بود؟

می‌دانیم که رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در نقش ددپول (Deadpool) در فیلم دوم از سری آثار سینمایی اختصاصی خود، در صحنه پس از تیتراژ سراغ ولورین از دوران فیلم Days of The Future Past رفت و به او گفت تا «وقتی در آینده برای پیشنهاد همکاری جدید سراغ تو آمدم، بگو باشه». این مورد در تیزر فیلم Deadpool 3 عملا انجام شد و وقتی رایان رینولدز به هیو جکمن برای ایفای نقش ولورین در فیلم ددپول 3 سوال کرد، او بدون هیچ مشکلی جواب مثبت داد.

با این وجود پس از گذشت ۲۰ سال از اولین حضور در سینمای ابرقهرمانی و داشتن سن ۵۴ سال، هیو جکمن دیگر توان فیزیکی سابق را برای ایفای نقشی مانند ولورین را ندارد. به همین دلیل نیز اخیرا او اظهار کرده که برای بازگشت به فرم و حضور مجدد در نقش ولورین، او به تازگی برخی تمرینات سخت بدنسازی و رژیم‌های غذایی خاص را شروع کرده است.

گفته‌های هیو جکمن درباره تمرینات ایفای نقش ولورین در فیلم ددپول 3

هیو جکمن در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده که یک برنامه سنگین بدنسازی را به مدت ۶ ماه آغاز کرده که احتمالا تا پیش از فیلمبرداری Deadpool 3 به اتمام خواهد رسید. او همچنین با لحنی طنز گفته است که بهتر است مرغ‌های عزیز مراقب جان خود باشند، چراکه او برای پرورش اندام خود نیاز به مصرف تعداد زیادی از آن‌ها به صورت روزانه خواهد داشت!

من متوجه شدم که تو این کار (تمرینات ورزشی) نمیشه عجله کرد و، باید بهش زمان بدی. من ۶ ماه برای این تمرین‌ها تا قبل از فیلمبرداری وقت کنار گذاشتم و توی این مدت مشغول هیچ کار دیگه‌ای نیستم. من کنار خانواده‌ام هستم و ورزش می‌کنم؛ کار من تا ۶ ماه همین است. البته من در هفته برنامه‌هایی برای اجرا و حتی رقصیدن دارم که همه نشون میدن که حالم خوبه و سالمم. یه معذرت‌خواهی هم به مرغ‌ها بدهکارم، چون بهتره از این به بعد از دست من فرار کنن!

در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان فیلم Deadpool 3 در دسترس نیست، اما بسیاری از تئوری‌های مختلف درباره آن وجود دارد که این اثر سینمایی را به انتفام جویان 6 نسبت می‌دهند؛ بخصوص اینکه مسئله سفر در زمان و رفتن از جهانی به جهان دیگر در آن تایید شده است. با این وجود، گفته‌های رایان رینولدز و هیو جکمن درباره داستان این اثر سینمایی نشان می‌دهد که این اثر هیچ تداخلی را مرگ ولورین در فیلم سال ۲۰۱۸ Logan ندارد.

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۳ (۸ نوامبر ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است و اتفاقات آن در دنیای سینمایی مارول رخ خواهند داد.

3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا