بازیگر نقش ولورین از لباس این شخصیت در فیلم Deadpool 3 رونمایی کرد؟!

با ولورین کمیکی موافقید؟!

بازیگر نقش ولورین در فیلم Deadpool 3

اخیرا هیو جکمن (Hugh Jackman)، بازیگر نقش ولورین (Wolverine) جزئیاتی را درباره لباس این شخصیت در فیلم Deadpool 3 ارائه داده است.

فیلم Deadpool 3 یکی از آثار مورد انتظاری است که بسیاری از طرفداران برای تماشای آن هیجان‌زده هستند. رایان رینولدز (Ryan Reynolds) یکبار دیگر برای ایفای نقش ددپول (Deadpool) باز می‌گردد، اما نکته جالب‌تر درباره این اثر سینمایی، بازگشت ولورین است! آن هم طوری که زنده بودن او هیچ چیز را در خط داستانی مردان ایکس (X-Men) و Logan را بهم نمی‌زند.

واضح است که به هر طریقی داستان فیلم Deadpool 3 عملا مربوط به سفر در زمان و رفتن از یک جهان به جهانی دیگر خواهد بود؛ چیزی که در صحنه پس از تیتراژ فیلم سال ۲۰۱۶ Deadpool 2 هم دیده بودیم. در آن سکانس، ددپول حتی سراغ یک ولورین قدیمی می‌رود و با او درباره یک پروژه آینده و مشترک صحبت می‌کند! چیزی که امروز به عنوان فیلم Deadpool 3 می‌شناسیم و ظاهرا همان نسخه قدیمی ولورین در آن ایفای نقش خواهد کرد.

با این وجود جالب است که می‌بینیم هیو جکمن، پس از خداحافظی با ولورین در سال ۲۰۱۸، حال دوباره ایفای نقش در قامت این شخصیت بازگشته و کاملا با رضایت تمام این کار را انجام می‌دهد؛ آن هم به نحوی که در تیزرهای کوتاه این اثر حاضر می‌شود و حتی اخیرا از لباس احتمالی این شخصیت که خیلی شبیه به نسخه کمیک بوکی آن است رونمایی می‌کند.

تصویری که بازیگر نقش ولورین در رابطه با فیلم Deadpool 3 منتشر کرده است:

هیو جکمن عکس بالا را روز گذشته در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است؛ تصویری که طراحی آن توسط Bosslogic، طراح معروف آثار هنری در حوزه گیم و سینما انجام شده است. این نقاب که خیلی شبیه به زره نسخه کمیک بوکی شخصیت ولورین است، یک نمای احتمالی از آنچه که هیو جکمن قرار است تا سر صحنه فیلمبرداری بپوشد را به تصویر می‌کشد. با این وجود، پست شدن همین طرح توسط بازیگر نقش ولورین شایعات بسیاری را به دنبال داشته است.

در حقیقت طی سال‌های گذشته، استودیو مارول تلاش کرده تا لباس برخی از شخصیت‌های خود را به نسخه کمیک بوکی نزدیک‌‌تر کند. برای مثال، دردویل (Daredevil) لباس زردرنگ شبیه به نسخه کمیک را دریافت کرد و پیش از آن نیز میس مارول (Ms. Marvel) را با ظاهری بسیار مشابه با کمیک دیده بودیم. این در حالی است که حال با انتشار تصویر بالا، بسیاری از طرفداران شایعه کرده‌اند که ظاهرا ولورین هم قرار است تا با ظاهری بسیار مشابه با نسخه کمیک بوکی خود در فیلم Deadpool 3 ظاهر شود.

به هر حال اگر به خاطر داشته باشید، سال ۲۰۱۳ هم یک سکانس حذف شده در فیلم Wolverine وجود داشت که در آن، ولورین یک جعبه که لباس زرد و مشکی کمیک بوکی او در آن بود را برمی‌داشت تا در آثار آینده بپوشد. با این وجود این کار هرگز انجام نشد تا شاید شاهد این اتفاق در فیلم مورد انتظار Deadpool 3 باشیم.

4.2 13 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا