آیا باید منتظر بازگشت وردانسک در وارزون 2 باشیم؟

کشف ایستراگ جدید به بازگشت وردانسک اشاره دارد!

وردانسک در وارزون 2

بازی وارزون با نقشه وردانسک به سرعت تبدیل به پر طرفدارترین بتل رویال شد و پس از حذف این نقشه، ما شاهد پس رفت این بازی بودیم. اما آیا وردانسک در وارزون 2 منتشر شده تا از نو شاهد بازگشت طرفداران به این بازی باشیم؟ احتمال این اتفاق کم نیست!

بازی وارزون از زمان انتشار در سال ۲۰۲۰ محبوبیت بی نظیری را کسب کرد. گیم پلی عالی و نقشه جذاب، دو دلیل اصلی این محبوبیت بودند. این بازی توانست بسیاری از رکوردها در تاریخ ویدیو گیم را جابجا کرده و هر کسی را به سوی خود جذب کند. همانطور که اشاره شد یکی از دلایل اصلی این محبوبیت، نقشه وردانسک بود.

وردانسک در همان زمان انتشار جای خود را در قلب کاربران پیدا کرد، اما ترکیب آن با دو بازی بلک اپس کلد وار و ونگارد، چندان به مذاق کاربران خوش نیامد. ما پس از آن شاهد نقشه کالدرا بودیم که به باور عموم بدترین نقشه بتل رویال کالاف دیوتی است. در وارزون ۲، نقشه ال مزرح محبوبیت بسیار خوبی کسب کرده، اما اکثر کاربران هنوز وردانسک را به این نقشه ترجیح می‌دهند و بد نیست بگوییم احتمال بازگشت آن به وارزون ۲ کم نیست!

در آپدیت آخر فصل سوم وارزون ۲، آیتمی با نام Bunker 11 Keycard در بخش DMZ قرار گرفته است. شما می‌توانید این آیتم را با استفاده از سیستم Barter به دست آورید. البته باید گفت که ساخت این آیتم بسیار دشوار و طاقت فرسا است. اما موضوعی که نظر ما را جلب کرده، نام آن یعنی Bunker 11 است.

اگر بخاطر داشته باشید، Bunker 11 یکی از سنگرهای مخفی نقشه وردانسک بود که طرفداران ماه‌ها در انتظار بازگشایی آن نشستند. اما چرا کارت این سنگر باید در وارزون ۲ دیده شود؟ آیا ممکن است این کارت نشانی از بازگشت وردانسک به وارزون 2 باشد، یا ما تنها با یک ایستراگ ساده روبه رو هستیم؟

همچنین روی این کارت عبارت «این کارت پس از حادثه ضربات بسیاری دیده است» درج شده که می‌تواند اشاره به اتفاقات بمب هسته‌ای وردانسک داشته باشد. حال برخی فعالان باور دارند که Building 21 در حقیقت زیر وردانسک بنا شده و توسعه دهندگان قصد دارند با استفاده از آن، نقشه وردانسک در وارزون 2 قرار داده شود. احتمالا باید منتظر انتشار محتوای قابل توجه بسیاری برای Building 21 و کارت Bunker 11 باشیم. نظر شما درباره بازگشت وردانسک در وارزون 2 چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا