آیا بحران کرونا باعث تغییر در زمان اکران Mortal Kombat می‌شود؟

تهیه‌کننده‌ی فیلم پاسخ می‌دهد

آیا بحران کرونا باعث تغییر در زمان اکران Mortal Kombat می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
زمان اکران Mortal Kombat

جدیدترین اقتباس سینمایی از فرنچایز مورتال کامبت برای اکران در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده اما احتمال تغییر در زمان اکران Mortal Kombat به‌خاطر بحران کرونا وجود دارد.

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ضربه‌های هنگفتی را به صنعت سینما وارد کرده است. سالن‌های سینما در اکثر کشورهای جهان تعطیل و به تبع آن، اکران جدیدترین فیلم‌ها هم متوقف شده اما این تمام ماجرا نیست. از آن‌جایی که روند ساخت فیلم‌ها به تعامل دست‌اندرکاران نیاز دارد، استودیوها تصمیم گرفتند به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس، پروژه‌ها را تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند. اگرچه برخی از پروژه‌ها که به‌صورت دورکاری قابل‌انجام هستند، همچنان پیگیری می‌شوند اما بدون شک در آینده تعداد قابل‌توجهی از آثار سینمایی با تاخیر در اکران مواجه خواهند شد.

در چنین شرایطی، این سوال برای عده‌ای از علاقه‌مندان به‌وجود آمد که فیلم Mortal Kombat در کدام دسته قرار می‌گیرد: فیلم‌هایی که در تاریخ مقرر اکران می‌شوند یا فیلم‌هایی که با تاخیر روی پرده‌ی نقره‌ای می‌روند؟ این‌طور که به نظر می‌رسد، فعلا برای یافتن پاسخ این سوال زود است؛ چندی پیش یکی از کاربران توییتر از تاد گارنر (Todd Garner) پرسید آیا بحران کرونا باعث به تعویق افتادن اکران جدیدترین محصول برادران وارنر می‌شود یا خیر. گارنر که نقش تهیه‌کننده را در این پروژه دارد گفت فعلا برای پاسخ به این سوال زود است و به محض دریافت اطلاعاتی در این باره، آن را به اشتراک خواهد گذاشت. تازه‌ترین اقتباس سینمایی مورتال کامبت یکی از فیلم‌هایی بود که قبل از به‌وجود آمدن بحران کرونا، مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشت. روند فیلمبرداری در پاییز سال گذشته‌ی میلادی به پایان رسید و این پروژه مدت کوتاهی بعد وارد فاز پس‌تولید شد.

از بازیگران حاضر در Mortal Kombat می‌توان به جاش لاوسون (Josh Lawson) در نقش کینو، جو تسلیم (Joe Taslim) در نقش ساب-زیرو، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) در نقش اسکورپیون، لودی لین (Ludi Lin) در نقش لیو کانگ، چین هان (Chin Han) در نقش شنگ سونگ، جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) در نقش سونیا بلید و تادانابو آسانو (Tadanobu Asano) در نقش رایدن اشاره کرد. لوئیس تان (Lewis Tan) و ماتیلدا کیمبر (Matilda Kimber) هم در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند اما در حال حاضر جزئیاتی از نقش‌ها در دسترس نیست. سیمون مک‌کویید (Simon McQuoid) که پیش از این مشغول ساخت کلیپ‌های تبلیغاتی بوده و هیچ تجربه‌ای در ساخت فیلم‌های سینمایی ندارد، به عنوان کارگردان در تیم تولید حضور دارد. از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان به بنجامین وافلیش (Benjamin Wallfisch) اشاره کرد. او قرار است موسیقی متن را آماده کند. در پرونده‌ی کاری وافلیش کسب جایزه‌ی گلدن گلوب دیده می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱) به صورت رسمی اکران در سینماهای آمریکا خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا