اکران Mortal Kombat به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تاخیر خورده است

تریلر هم شرایط مشابهی دارد

اکران Mortal Kombat

تاد گارنر تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر گفت اکران Mortal Kombat تا زمانی که همه‌گیری ویروس کرونا ادامه دارد اتفاق نمی‌افتد.

محبوبیت بسیار بالای مورتال کامبت در میان علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای، تهیه‌کنندگان بسیاری را به سمت ساخت اقتباس سینمایی این فرنچایز سوق داده است. تاکنون دو فیلم لایو اکشن بر اساس آن ساخته شده است که هیچ کدام نتوانستند در حد و اندازه‌ی نام فرنچایز ظاهر شده و بازخوردهای متوسط یا منفی‌ای را دریافت کردند. قسمت اول عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس داشت و سود زیادی را وارد جیب سازندگانش کرد اما قسمت دوم فروش پایینی را به ثبت رساند. با این حال، بازسازی این مجموعه در دست ساخت بوده و طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، اوایل سال آینده‌ی میلادی به سینماها می‌آید.

شیوع ویروس کرونا در جهان، شرایط بی‌سابقه‌ای را برای استودیوها و زنجیره‌های سینمایی به وجود آورده است. از یک سو، فیلمبرداری با چالش‌های فراوانی روبرو شده و از سوی دیگر، تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان به خاطر توصیه‌های پزشکی از حضور در فضاهای شلوغ مانند سینما امتناع می‌کنند. همه‌ی این‌ها دست به دست به هم داده‌اند تا تمام بلاک‌باسترهای ۲۰۲۰ به جز Tenet و Wonder Woman 1984 تا سال آینده تاخیر بخورند. جدیدترین ساخته‌ی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) اکران شد و نتوانست از پس انتظارات بر بیاید. دومین اقتباس سینمایی واندر وومن هم فعلا برای پخش در دسامبر برنامه‌ریزی شده اما بعید به نظر می‌رسد تهیه‌کنندگان ریسک اکران در چنین شرایطی را بپذیرند. به خصوص اینکه Tenet با شکست مواجه شده است.

یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر چندی پیش از تاد گارنر (Todd Garner) پرسید آیا خبر غافل‌گیرکننده‌ای با محوریت فیلم مورتال کامبت در راه است یا خیر. تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در پاسخ گفت دست‌اندرکاران و تیم بازیگری مشغول ضبط صحنه‌های اضافی هستند که قرار بود مارس سال جاری میلادی فیلمبرداری شوند اما این اتفاق به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاده بود. او همچنین فاش کرد اکران Mortal Kombat تاخیر خورده و اولین تریلر آن هم تا زمانی که سینماها به شرایط عادی بازنگردند به نمایش در نخواهد آمد. در ادامه می‌توانید توییت او را مطالعه کنید:

خب، فکر می‌کردم به واسطه‎‌ی پست‌های بازیگران در شبکه‌های اجتماعی متوجه شده باشید که مشغول ضبط صحنه‌های بیشتری هستیم. از مدت‌ها قبل برای این چند روز برنامه‌ریزی کرده بودیم و می‌خواستیم در مارس آن‌ها را فیلمبرداری کنیم اما همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌های دیگری برای ما چیده بود. تا زمانی که سینماها بازگشایی نشوند خبری از اکران نخواهد بود. این شرایط برای اولین تریلر فیلم هم صدق می‌کند.

فاز اصلی فیلمبرداری Mortal Kombat بین سپتامبر الی دسامبر سال گذشته‌ی میلادی در استودیو و لوکیشن‌های واقعی به پایان رسید. با این حال، سخت‌گیری تیم تولید باعث شد تا به این لحظه هیچ گونه تصویری از پشت صحنه به فضای مجازی راه پیدا نکند. از همین رو، علاقه‌مندان به مورتال کامبت نمی‌دانند شخصیت‌های مورد علاقه‌شان در جدیدترین ساخته‌ی سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) چه شکل و شمایلی خواهند داشت.

از آن‌جایی که Mortal Kombat تاخیر خورده، انتظار می‌رود استودیوی برادران وارنر در آینده‌ای نزدیک تاریخ اکران جدید را اعلام کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا