بنجامین والفیش آهنگساز فیلم Mortal Kombat خواهد بود

آهنگساز فیلم‌های IT و Blade Runner 2049 برای این عنوان فیلم می‌سازد

آهنگساز فیلم Mortal Kombat

بنجامین والفیش که ساخت آهنگ‌ فیلم‌های It و Blade Runner 2049 را در کارنامه خود دارد، به عنوان آهنگساز فیلم جدید Mortal Kombat انتخاب شد.

Mortal Kombat را می‌توان یکی از موفق‌ترین عناوین ساخته شده در ژانر بازی‌های مبارزه‌ای دانست. این عنوان اولین بار در سال ۱۹۹۲ برای دستگاه‌های آرکید ساخته و منتشر شد. از روی این بازی جذاب، دو فیلم سینمایی بلند با نام‌های Mortal Kombat در سال ۱۹۹۵ و Mortal Kombat: Annihilation در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. حال با گذشت ۲۳ سال از آخرین عنوان این اثر، Warner Bros. Pictures تصمیم به ساخت دوباره‌ی این مجموعه سینمایی را دارد.

بنجامین والفیش، آهنگساز فیلم‌هایی چون Blade Runner 2049 (با همکاری هانس زیمر)، Shazam! و It Chapter Two بود و چندی پیش در حساب کاربری توییتر با انتشار عکسی از لگوی Mortal Kombat خود را به عنوان آهنگساز این فیلم در حال توسعه‌ معرفی کرد. بنجامین والفیش تاکنون به دلیل عملکردش جوایزی نظیر یک Golden Globe و دو GRAMMY دریافت کرده است. همچنین به در مراسم‌های BAFTA و Emmy هم نامزد دریافت جایزه شده بود.

متاسفانه تاکنون هیچ اطلاعاتی در خصوص فیلم منتشر یا فاش نشده است. با این حال اکثر بازیگران کلیدی فیلم Mortal Kombat همراه با نقش‌هایشان مشخص شده‌اند. از این بازیگران می‌توانیم به تادانابو آسانو در نقش Raiden، مکاد بروکس در نقش Jax، جاش لاوسون در نقش Kano، جسیکا مک‌نامی در نقش Sonya Blade و هیرویوکی سانادا در نقش Scorpion اشاره کرد.

این فیلم در تاریخ ۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۹ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۱) روی پرده خواهد رفت. تهیه‌کننده‌ی آن اعلام کرده بود که اولین اطلاعات و تریلر فیلم Mortal Kombat در فصل تابستان بین ماه‌های ژوئن تا آگوست (اواخر خردادماه تا اوایل شهریور) منتشر می‌شود.

در کنار این فیلم، قرار است یک انیمشن از این سری با نام Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge به کارگردانی ایتن اسپالدینگ ساخته شود. این پویانمایی در تاریخ نامعلومی در ماه ژوئن ۲۰۲۰ اکران خواهد شد

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا