زمان انتشار اولین تریلر فیلم Mortal Kombat مشخص شد

هنوز اطلاعات دقیقی از فیلم منتشر نشده است!

زمان انتشار اولین تریلر فیلم Mortal Kombat

به تازگی، زمان انتشار اولین تریلر فیلم Mortal Kombat اعلام شده است.

سال گذشته به صورت رسمی مشخص شد که ریبوت فیلم Mortal Kombat در دست ساخت قرار دارد. این خبر بسیاری از طرفداران این مجموعه و البته مخاطبان فیلم‌های ژانر اکشن را خوشحال کرد؛ با این حال، هنوز نتوانستیم تریلری از این فیلم ببینیم. در همین حال، تهیه‌کننده این فیلم، تاد گارنر اعلام کرد که زمان انتشار اولین تریلر فیلم Mortal Kombat در فصل تابستان بین ماه ژوئن تا آگوست (اواخر خردادماه تا اوایل شهریور) خواهد بود. با توجه به زمان اعلام شده، این احتمال می‌رود که تریلر این فیلم در همایش کامیک‌کان سال جاری که در سن‌دیگو برگزار می‌شود، به نمایش درآید.

این موضوع را گانر از طریق توییتر در واکنش به سوال یکی از کاربران درباره تاریخ انتشار تریلر فیلم، اعلام کرد. شاید هنوز تاریخ دقیقی برای تریلر ریبوت Mortal Kombat اعلام نشده باشد، اما می‌توانیم بدانیم که ظرف چند ماه آینده به طور حتم شاهد اولین تریلر از این فیلم موردانتظار خواهیم بود.

یکی دیگر از موارد عجیب درباره فیلم Mortal Kombat، این است که برخلاف اکثر فیلم‌های پرطرفدار، هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره این اثر تا به حال فاش نشده است و تا به اینجا ما هیچ‌چیزی درباره ریبوت Mortal Kombat نمی‌دانیم. برای مثال ما نمی‌دانیم که چه شخصیت‌هایی از مجموعه Mortal Kombat در این فیلم جضور دارند و کدام بازیگران به ایفای نقش آنها خواهند پرداخت. شاید این موضوع به دلیل محل فیلمبرداری باشد. بخشی از فیلم در جنوب استرالیا و بخش دیگر فیلم در نقاط مختلف دنیا ضبط خواهد شد.

این اولین فیلم ساخته شده بر اساس Mortal Kombat نیست و پیش از این ما شاهد فیلم‌های دیگری از این مجموعه بودیم. فیلم‌‎های قبلی Mortal Kombat نتوانستند آنطور که باید و شاید مخاطبان را به سمت خودشان جذب کنند و از نظر منتقدین هم فیلم‌های ضعیفی تلقی شدند. همین موضوع باعث شده تا طرفداران در مورد ریبوت Mortal Kombat شک و تردیدهایی داشته باشند؛ با این حال، باید تا زمان اکران فیلم صبر کنیم و ببینیم که این فیلم چه عملکردی از خودش به جای خواهد گذاشت.

فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ (۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۹) به صورت رسمی اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا