انیمیشن Mortal Kombat به کارگردانی ایتن اسپالدینگ در دست ساخت است

پاتریک سیزت صداگذار Scorpion خواهد بود

انیمیشن Mortal Kombat

انیمیشن Mortal Kombat به کارگردانی ایتن اسپالدینگ در دست ساخت بوده و پاتریک سیزت صداگذار Scorpion خواهد بود. این انیمیشن سال جاری میلادی منتشر می‌شود.

Mortal Kombat یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در سبک مبارزه‌ای است که اولین بار در سال ۱۹۹۲ برای دستگاه‌های آرکید ساخته شد. شهرت این عنوان در حدی فراگیر است که از آن، دو فیلم سینمایی بلند با نام‌های Mortal Kombat در سال ۱۹۹۵ و Mortal Kombat: Annihilation  در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. حال انیمیشی تحت عنوان Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge در دست توسعه قرار دارد.

انیمیشن Mortal Kombat به کارگردانی ایتن اسپالدینگ انجام می‌شود از کار‌های معروف او می‌توان به کارگردانی ۱۲ قسمت از Avatar: The Last Airbender و کمک کارگردانی در Batman: Assault on Arkham اشاره کرد. حال او به عنوان کارگردان اصلی Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge انتخاب شده است.

در بخش صداگذاران اسامی آشنایی دیده می‌شود. پاتریک سیزت که از سال ۲۰۰۸ تاکنون صداگذاری شخصیت Scorpion را در سری مورتال کامبت بر عهده داشته، در این انیمیشن هم برای کاراکتر Scorpion صداگذاری می‌کند. استیون بلوم، صداگذار Sub-Zero در Mortal Kombat 11 هم برای این کاراکتر در این انیمیشن حضور خواهد داشت. جوئل مک‌هال کمدین و بازیگر اهل آمریکا صداگذاری Johnny Cage بر عهده دارد. از دیگر هنرمندان این بخش می‌توان به جنیفر کارپنتر که بیشتر او را به دلیل بازیگری در سریال Dexter می‌شناسند، صداگذاری شخصیت Sonya Blade خواهد بود.

در بخش توسعه‌ی این انیمیشن می‌توانیم به حضور Ed Boon، خالق اصلی سری Mortal Kombat اشاره کرد؛ او بیشتر به عنوان مشاور در کنار تیم تولید فعالیت دارد. همچنین در لیست تهیه کنندگان ریک مورالس، کارگردان Batman vs. Two-Face و جیم کریگ، کارگردان Batman: Gotham by Gaslight اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این پویانمایی توسط Warner Bros. Animation در تاریخ نامعلومی در ماه ژوئن ۲۰۲۰ در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا