#مهسا_امینی

آیا شاهد بازگشت نقشه Rebirth Island در وارزون خواهیم بود؟

بالاخره شاهد دو نقشه کوچک به طور همزمان در وارزون خواهیم بود؟

نقشه Rebirth Island در وارزون

نقشه Rebirth Island‌ در وارزون از محبوبیت بی حد و مرزی برخوردار بود و در حالی که نقشه جدید Fortune’s Keep نظر بسیاری را جلب کرده، اما بسیاری خواهان حضور دوباره Rebirth Island هستند و به نظر آرزوی آن‌ها محقق خواهد شد!

پس از انتشار فصل چهارم بازی کالاف دیوتی ونگارد طی هفته پیش، اکتیویژن (Activison) و ریون (Raven Software) نقشه محبوب Rebirth Island را به طور کامل از وارزون حذف کردند. هدف آن‌ها معرفی و تمرکز بیشتر کاربران بر نقشه جدید آن‌ها یعنی نقشه Fortune’s Keep بود که نقشه‌ای با سایز مشابه نقشه Rebirth Island است. باید گفت که تصمیم آن‌ها برای تمرکز بر نقشه جدید نتیجه مثبت داشت و کاربران به خوبی از این نقشه استقبال کردند.

همیشه زمانی که توسعه دهندگان محتوایی جدید و برای مثال نقشه‌ای جدید را ارائه می‌دهند، تلاش دارند به بهترین شکل آن را در معرض نمایش قرار دهند تا کاربران متوجه حضور محتوای جدید شوند و البته، کاربران برای اخت گرفتن با آن‌ها، نیازمند زمان هستند! اما موضوع اصلی مطلب امروز ما چیز دیگری است. پیش از انتشار فصل چهارم، شایعات حاکی از این بودند که ما از نو شاهد نقشه Rebirth Island در وارزون نخواهیم بود و حال که فصل چهارم آغاز شده، این شایعات بسیار رنگ باخته و بسیاری گمان دارند که نقشه Rebirth Island‌ از نو در دسترس ما قرار خواهد گرفت.

پس از انتشار فصل چهارم، تیم ریون مطلبی به انتشار رساند و طی آن، از چرخش میان نقشه‌ها در فصل چهارم خبر داد. به عبارت دیگر، ما به نحوی هر سه نقشه وارزون یعنی Caldera، Rebirth Island و Fortune’s Keep را به طور همزمان دریافت خواهیم کرد. علاوه بر آن، تیم ریون فهرستی به انتشار رساند که ما می‌توانیم تاریخ بازگشت نقشه Rebirth Island را مشاهده کنیم. طبق فهرست انتشار یافته، نقشه‌های Rebirth Island و Fortune’s Keep هر ۲۴ ساعت یک مرتبه جای خود را با یکدیگر عوض می‌کنند.

با توجه به فهرست انتشار یافته که مشاهده می‌کنید، نقشه Rebirth Island در تاریخ ۱۳ ژوئن، برابر با ۹ تیر ماه به بازی وارزون باز خواهد گشت. با توجه به این موضوع، ما حداقل برای یک ماه، دو نقشه کوچک بازی را به طور همزمان دریافت خواهیم کرد، با این حال پلی لیست‌های بازی به طور هفتگی عوض خواهند شد و به عبارتی حس تکرر از بازی گرفته می‌شود.

پس از ورود دوباره نقشه Rebirth Island‌ در وارزون، ما شاهد مد Resurgence Quads خواهیم بود. این پلی لیست تا روز ۲۱ جولای، برابر با ۳۰ تیر ماه در اختیار ما قرار گرفته و پس از آن شاهد مدهای Resurgence Solos، Duos، Trios و همچنین مد Payload 12 vs 12 خواهیم بود.

اگر توجه داشته باشید، نقشه Rebirth Island پلی لیست‌های کمتری دریافت کرده تا تمرکز کاربران بیشتر بر نقشه جدید Fortune’s Keep و مدهای جدید نقشه Caldera باشد، با این حال وجود نقشه‌های بیشتر بدون شک به سود ما کاربران است. ناگفته نماند که حضور نقشه Rebirth Island و مدهای وارزون در ماه آگوست و البته فصل پنجم بازی ونگارد به هیچ عنوان مشخص نیست. نظر شما درباره بازگشت نقشه Rebirth Island در وارزون چیست؟ آیا از بازگشت این نقشه به بازی حمایت می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا