#مهسا_امینی

نقشه جدید Warzone معرفی شد! + مقایسه تغییرات با مپ Rebirth Island

جایگزینی که وارزون را نابود می‌‌کند؟

طبق اعلام رسمی نقشه جدید Warzone معرفی شده و چنان که به نظر می‌رسد قرار است تا جای مپ تکتیکال Rebirth Island را بگیرد. با این وجود، آیا این نقشه جدید هم مثل Caldera بین کاربران منفور می‌شود؟

روند افت بازی Call of Duty از سال گذشته و با عرضه عنوان Vanguard شروع شد؛ زمانی که سازندگان تصمیم گرفتند تا یکبار دیگر سراغ فضای جنگ جهانی دوم بروند و آن را با موتور گرافیکی جدید امتحان کنند. با این وجود هرقدر هم که این دوره و فضای تاریک آن برای جمعی از طرفداران هیجان‌انگیز باشد، اما در نهایت همان داستان تکراری است که بارها و بارها در عناوین مختلف سری Call of Duty دیده بودیم. با این وجود اینجا مشکل تکراری بودن این بازی نیست و در حقیقت مسئله اصلی درباره طراحی نسبتا سطحی است که برای آن در نظر گرفته شده است.

این بازی حتی پس از گذشت نصف یک سال هنوز هم پر از باگ است! به نحوی که طرفداران حتی ترجیح می‌دهند تا فعلا بخش چند نفره عنوان سال ۲۰۱۹ Modern Warfare را تجربه کنند اما سراغ بخش چند نفره Vanguard نروند. همچنین حالت داستانی این بازی چندان نکته مثبتی نیست و در کمتر از ۴ ساعت می‌توانید داستان کل جنگ جهانی دوم را با انواع فلش بک‌های مختلف تمام کنید! به علاوه، بخش زامبی این بازی نیز حتی با اینکه استودیو تری آرک (Treyarch) روی آن کار کرده است، هنوز هم توسط طرفداران پذیرفته نشده و یک افت بزرگ محسوب می‌شود.

با این وجود، اشتباه سازندگان در ساخت و طراحی Vanguard فقط به این بازی ختم نمی‌شد و با نقشه جدید Caldera در بازی Call of Duty: Warzone به حالت بتل رویال سری هم یک آسیب جدی وارد کرد. این نقشه به گفته بسیاری از طرفداران اصلا با وردانسک (Verdansk) قابل مقایسه نیست و از طرفی افراد به سراغ تجربه نقشه تکتیکال وارزون یا همان Rebirth Island رفته‌اند. این در حالی است که این نقشه هم دستخوش تغییرات خواهد شد و یک نسخه متفاوت به نام Fortune’s Keep جای آن را خواهد گرفت!

تغییرات نقشه جدید Warzone

نقشه جدید Warzone
مقایسه مپ جدید با Rebirth Island

در واقع این مپ به شدت برای افرادی که داخل بازی کنج دیوار خانه‌ها نشسته و به اصطلاح «کمپ» می‌کنند، مورد استقبال واقع می‌شود. نقشه جدید Warzone در حقیقت از نظر سایز مقداری از مپ تکتیکال قبلی بزرگ‌تر است، اما در مجموع به نظر می‌رسد که وجود ساختمان‌های زیاد و مکان‌های بسته در آن، باعث خواهد شد تا چندان برای حالت بتل رویال مناسب نباشد.

با این وجود، تا زمانی که هنوز خود این نقشه را بازی نکرده باشیم، نمی‌توانیم بگوییم که آیا Fortune’s Keep نیز مانند Caldera با شکست مواجه می‌شود یا که نه. در نظر داشته باشید که هنوز اعلام نشده که آیا این نقشه کاملا جایگزین Rebirth Island خواهد شد یا نه، اما حداقل می‌دانیم که Fortune’s Keep مپ تکتیکال بوده و مخصوص حالت‌های Resurgence و Blood Money ساخته شده است.

نقشه جدید Warzone از تاریخ ۱ تیر (۲۲ ژوئن) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین لازم به ذکر است که فصل جدید Call of Duty: Warzone Pacific با نام Mercenaries of Fortune در همین تاریخ شروع خواهد شد و احتمالا باید یکبار دیگر حجم اینترنت خود را برای نصب آن نابود کنید!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا